March 2010

Oblíbené stránky

26. march 2010 at 20:00 | The |  Technicky technické vykecávání
Upozorňuji, že se nejedná o žádná "Sbéčka". Tohle je seznam mých oblíbených stránek, vybírám si je sama a takzvaná výměna ikonek se u mě prostě nekoná.
A v tomhle mám systém. Vezmeme to hezky podle abecedy!

Oblíbené blogy
Zdravě morbidní, smutně veselá, nenormálně normální slečna, jejíž povídky čtu neobyčejně ráda. Její povídka "Iren touží po elfech" rozhodně stojí za přečtení.
Úvahy na tomto blogu mají jednoznačně hlavu a patu a téměř vždy jí musím dát za pravdu.

Skvělá grafička, která má talent snad na všechno. (Vyvozeno z její grafiky, povídek a pár kreseb, které kdysi někde zveřejnila.) Její grafické sídlo na blog.cz je pod odkazem.
Pak je tu také prokletá, web s povídkami. Bohužel už neaktivní. To mi ale nezabrání se probírat archivem povídek, kterých je tam habaděj. A pak je tu mimochodem stránka, na kterou chodím ještě radši než na prokletou. Slabost pro Pretty woman. Toť má závislost.

...i se všemi jejími já. Garou, Fukurou i Lipanem.
Slečna, která je mi strašně sympatická a který bude jednou slavnou spisovatelkou, zatímco já budu nějaká hajzlbába na nádraží. Její povídky hltám jedním dechem, nad jejími obrázky si stěžuji na nedostatek svého talentu a všechny její články také rozhodně stojí za přečtení!
Tomu já říkám kvaltiní blog. ^^

Samozřejmě že ne já jako já. Není totiž já jako Já. Moc fajn slečna s neméně fajn články. Kreslí, píše, fotí, je Elefantistka a vůbec zajímavá osobnost. A jak takovou osobnost popsat? To už já neumím. Takže račte zkoumat a utvořit si vlastní názor.
Dříve byla na adrese bespedi.blog.cz.

Moje spolužačka a kamarádka. A její vynikající povídky a básničky. Někteří lidé mají prostě talent...Tak buďme rádi, že tito lidé existují.
To mi ale pořád nebrání v závisti. ^^
...ale neposlouchejte mě a radši si přečtěte něco z její tvorby.

Sarkastická a cynická, poslouchající metal a píšící skvělé, čtivé a vtipné články. Nechodit tam by byla veliká škoda. Navíc, její anime recenze opravdu stojí za to!

Ačkoliv už s tímto blogem skončila, jsem schopná procházet celé hodiny archiv. Když byl tento blog ještě aktivní, byla jsem jeho stálou návštěvnicí, protože o zajímavé články tu rozhodně není nouze! Mladá maminka, píšící nejen o svém životě. Úvahy, fotografie...
+ edit: Jásejme a veselme se, Lilithen se nám na blog vrátila. Lépe řečeno...

Kdo ještě dnes nezná Lúmennku?
Je to jeden z prvních blogů, kam jsem chodila pravidelně. Tento blog prostě neumím slovy popsat, zato vím, že kdybych tam nechodila, o moc bych se ochudila. Vtipné i seriózní články, fotky, záznamy, povídky...je to velmi různorodé. Ale všechno mě baví.

...zkráceně MChSzAC, kteréžto mají všichni rádi.
Blog plný úsměvů a optimismu, kreseb a komiksů, "reportáží" z Alfy Centauri, dechberoucích básniček i fotek. A ze všech článků na vás sálá radost...
Jmenujte mi někoho, kdo by tam rád nechodil číst.

S blogem sice již skončila, já ale pořád doufám, že se vrátí. Protože články měly osobité kouzlo a kdyby se rozjela, byla by neuvěřitelně známá - a narozdíl od některých lidí zaslouženě.

Jedna z mých nejlepších přátel. Mám ji moc ráda a její zápisky taky - a moc.
Vede blog skutečně kvalitní a hlavně její úvahy stojí za to!

Izumi Neela. Krásně kreslí, je rozená spisovatelka, její fotky mají kouzlo. A pak se nemám cítit méněcenně, když je kolem mě tolik lidí, kterým jde všechno, nač sáhnou? :)

Ne, nejsou jedna a ta samá osoba. Proč jsem je tedy dala k sobě?
Nevím, možná mi přijdou podobní. Ačkoliv Pana Unáhleného rozhodně moc neznám, jeho články čtu ráda. A Chrise Briana znám osobně i přes internet a jeho články i básničky jsou prostě fajn.

Spřízněná duše?
Poslouchá hudbu, kterou mám ráda, je tkaničkovec, hraje na kytaru a zpívá.
Takže co? Jedno velké bwahahaha!
(Není nad to se čas od času pěkně od srdce psychopaticky zasmát.)

Zase dvě jména pohromadě, ač nejsou jedna osobnost. A upřímně, tentokrát prostě nevím, proč jsem je k sobě šoupla. ^^
Sorel pro její úžasné povídky. Ať už originály nebo fanfikce. A z větší části se u nich skutečně od upřímně zasmějete. Parodie na Stmívání? Povedené fanfikce na Naruta? Sem s tím!
A Nagat? Dokonalý Yaoi magazín znají snad všichni. Další příležitost k chlámání se smíchy. :)

Nemáte, kde číst lehce potrhlé články, koukat se na kresby nebo recenze?
Šup sem!

Vy ještě neznáte Venom? Styďte se!
Prostě a jednoduše dobré čtení.

Tuhle talentovanou blogerku mnoho lidí zná. Kreslí v "manga stylu" a s pastelkami umí divy! Takhle skvěle kreslit se asi nikdy v životě nenaučím. A tak se k Yone chodím pokochat...a také si přečíst její lehce trhlé články. Tedy aspoň některé takové jsou.

...tedy spíše jenom zkráceně Yuna.
A hlavně: pamatujte, i nakládaná okurka se může stát krabem.

Jsou tu blogy, na které zajdu také ráda, jako například Taychi, Lennroe, KaThea, Teris, Yu Suzukei, Destinaetus, Bels, Nel-ly, Aranel a další.
To, že tu nejste nemusí nutně znamenat, že k vám nechodím. :)

Ostatní
...kam se vždycky přijdu podívat, co je nového.

...protože jsem jeho členkou, sleduji dění v něm. A taky Obšťastníky a Projekt 52.

...jako správkyně i členka.

...a další klub autorských blogů. Hlásím se k němu jako členka.