I don't believe you anymore

25. june 2010 at 8:37 | The |  Watashi
Ha! Prázdniny klepu na dveře!
Ha! Všechno bude fajn!
Ha! Opustím Holubník..eh.
Moje mysl se vážně zcvokla :D

***
Nevěřím vám, jakože nikomu. I když vás neznám, ať jste kdokoliv, nemá to cenu, stejně se to zvrhne. Jako vždycky.
Neexistuje nikdo, kdo by mi nelhal - ať už je to jakákoliv prkotina.
Když je to něco vážného, jak se potom můžu spolehnout na někoho? Ať už se vůči mně prohřešil velkým či malým prohřeškem, jak mohu?
Vím, že jsme všichni jenom lidé a děláme chyby. A když někomu pořád věřím, může si gratulovat, moc lidí to není :)
Ale tak, nemusím mít pravdu, jsem hrozně nedůvěřivý člověk. Bojím se toho, někomu věřit, a taky se mi to ještě nikdy nepovedlo. Vždycky, když jsem to vyzkoušela, okamžitě se vyskytl důvod, proč to příště neříkat. Takže závěrem: vy, kdo někomu věříte, buďte rádi, že z toho nemáte fobie.
Ale to se vám myslím nestane, protože já jsem prostě cáklá.
Začínám se bát o své duševní zdraví. Nejdřív spadnu do opakujícího se cyklu depresí, potom následující den se mi vecpou do internetové řeči kudrlinky, o kterých bych se velice nerada rozepisovala a potom se začnu radovat ze zafačovaného palce.
Totálně mi hráblo.
Alespoň je to lepší než v posledních pár dnech. Jsem velice nerada v depce, ubírá mi to na spokojenosti. A na času. A vůbec, na všem. Jsem mnohem radši šílená, jsem na to stejně zvyklá jako na deprese. Ale je to mnohem lepší varianta. A k tomu už se konečně neučíme.
Učení skončilo, už chodíme do školy si jen tak pokecat nebo jdeme do kina či do muzea. Nikdo se už nemůže dočkat prázdnin. Já se pochopitelně těším taky, jenom se mi po našem Holubníku bude stýskat - a po naší drahé šílené třídě taky.
Okamžitě po vydání vysvědčení odjíždím na anglický tábor, na kterej se děsně těším. Jako každý rok. Budu muset přednastavit nějaké články, nechce se mi to tu nechávat ležet ladem a skladem celé dva týdny. Ošklivá představa!
Ve středu nám uzavřeli známky a já doufám, že se mi na vysvědčení neobjeví nějaká nečekaná známka. Trojka by snad být neměla, vím o dvou dvojkách a zbytku jedničkách..Ale jeden jediný profesor, kterého máme na dva předměty nám to neřekl.
Jediné dva předměty, které mám na hraně (That means, že nebudou jen dvě dvojky..nebo jo, ale tohle budou trojky :D). Grr.
Na svoje vysvědčení jsem nehorázně pyšná, ale víte, co vám to dokáže zkazit?
Když domů nakráčí váš bratr v septimě na výběrovém gymnáziu se samejma jedničkama.
Ah, ta méněcennost. Nevadí, rodiče se starají jen o něj, nevadí, bude volnost!
Vím, že poslední dobou jen žvástám, ale nějak se nemám k tomu, abych dokončila nějakou povídku. Rozepsaný je mám, každý den něco připíšu, ale prostě nejsou hotové. Do týdne toho musím stihnout napsat hodně, vážně si nepřeju, aby to tu zarůstalo pavučinama :)
Možná bude dokonce jedna anglicky, začínám být na tenhle jazyk vysazená.
Například celou fyziku jsem sepisovala anglický detektivní příběh s hysterickým výstupem uprostřed. Unfortunately. (nevíte, co mám s těmi anglickými slovy, kterých mám plný počítač? :D)Zazvonilo. A mě už se nechtělo to dopisovat.
Vynahradila jsem si to něčím jiným, právě teď čtu "A Ring of Endless Light" Od Madeleine L'engle a vypadá to moc zajímavě.
A začíná to na pohřbu. (:D)
Nedokážu psát souvisle, mám toho hrozně moc, co bych chtěla říct, ale nemůžu to vepsat do jednoho článku. Ale vlastně. Ještě jedna věc.
Můj zafačovaný palec.
To je snad jediná věc, která mě teď v mé světle červené (U mě neexistuje růžová nálada, nazývám to světle červenou) štve.
Těšila jsem se na tábor, jak bude všechno super a potom, suddenly, přišel zánět prstu. Stejně jako minulý rok.
To si můj palec ten zánět oblíbil, či co? Teď je naprosto bílej - teda víc než moje kůže, protože je obalen obvazem, nalitej mastičkou a celkově spokojenej.
Ale pořád mi na něj někdo šlape a to pekelně bolí.
Well, mějte se krásně, budu se snažit být hodná a příjemná.
A taky pořád nehlodat :)
*příjemný úsměv*
P.S. Asi vám došlo, že příjemný úsměv u mě vypadá jako velmi zlý škleb.
*záludný úsměv*
Tak to už je lepší. ;)
P.P.S. Za tu skvělou nháladu děkuju Anette, Terce a...vůbec..
Víte co?
Vám všem, stejně by se to potom spravilo..
P.P.P.S. Tenhle článek měl vyznívat vesele. I když tomu ten název možná nenapovídá :)
 

3 people judged this article.

Poll

Tak od podlahy - prostě celkově. Líbí se vám tu?

Ano
Ne

Comments

1 Kačka Kačka | 25. june 2010 at 14:26 | React

Come on! Já ti ještě nikdy nelhala...
Btw - mám pro tebe dárek! DVD s natočeným pořadem o MUSE ;D (teda, těch pořadů je víc... trošku... ehm... MAGOR-jsem-magor...) Finálně jsem z postu nejoblíbenější skupiny vyškrtla The Rasmus, Nightwish, SOAD apod. - to už je minulost! MUSE ROCKS! ;D Ale fakt. K narozkám snad dostanu The Resistance CD a songbook a oficiální fan tričko! Aaaaah já už se taaaak těšíííím ^^
Congrats k vysvědčení! Závist. Já budu mít letos asi 5 dvojek :-?  A pokud tě to potěší, můj bratr má taky samý jedničky. (Nezáleží na tom, že je ve třetí třídě, viď? :-D) Ale štve mě že rodiče považujou za toho génia *jeho*. Já v legraci nadhodím aby mi šetřili na školný na vejšku a oni řeknou že neví jestli budou mít prachy, protože bráška přeci v budoucnu půjde na OG a my teď musím rekonstruovat chatu. Občas bych je fakt zabila :-D
No nic. Měj se. Uvidíme se. Pokud ne ve škole, tak na Lamee. To bude bombasticky žůžovýýýý! :-D
Take care. Hugs, Kačka :-)

2 Kika Kika | Web | 25. june 2010 at 17:59 | React

Chudáčku.. Tvůj palec ti moc nezávidím (teda spíš jeho zánět)... A jinak výzo taky závidím... Můj brácha je sice chytrej, ale vzhledem k třetí třídě (jako Kačka :D) se nudí... A tak dostane dvě dvojky - za zlobení :D Asi ty učitelky naštvalo to, že jí tam naschvál psal blbý výsledky :D
A bratr že má samý? Nemusí být každý vysvědčení jednotvárný... Takové "chvalitebná" či "dobrá" to hezky spestří ten papír :) A i učitelé to budou mít při psaní zábavnější (i když taková "nedostatečná" by je jistě pobavila ještě víc).
Tábor a vlastně celý prázdniny si užij... :) UžijTE... :D

3 The The | Web | 25. june 2010 at 19:31 | React

[1]: Well, já jsem veselá. To, že nikomu nevěřím..ale nic, když to dáte všichni dohromady, máte my whole life.
U mě teda nevde Muse, no, ale nevadí. Ode mě asi nic s Muse nedostaneš, tak promiň, snad budeš spokojená s tím něčím jiným :)
[2]: Užijeme, neboj, Muhahaha :D

4 Anette Anette | 25. june 2010 at 20:22 | React

Ten prstik - to je škoda a s výzem se netrap, já mám matku učitelku, která je na todle vysazená a někdy i dvojka je pro ni katadtrofa :-x :-D dopiš povídky a užij si prázky :-)

5 zelvatko zelvatko | Web | 25. june 2010 at 21:43 | React

Ve většině věcí v tom článku s tebou souhlasím...Blbec Brabec.... :D ....Blbec Palec.... a tak vůbec.... :D
PS: Už mám přečtenej komix Emily Strange.... :)

6 Kačka Kačka | 26. june 2010 at 15:20 | React

[3]: Eh - teda, stojíš o to DVD vůbec? Nechci tě obtěžovat a zatěžovat trapnýma dárkama co nechceš :D Jinak, mám k dispozici živák z Wembley Stadium, Rock Therapy Ballads a Top 10 MUSE. Pokud máš zájem, dej vědět ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement