Já jsem já..

6. june 2010 at 22:01 | The |  Watashi
..a vzhledem k tomu, že mám na mailu pár dotazů, celkem by se šiklo dotyčným odpovědět. Taky tu budu hlodat a hlodat a hlodat, protože toho mám hrozně moc na práci. A mě se do toho tak nechce..
Huh, hlody, hlody. Příjemné počteníčko..

Tak jo, otázky, které mám v poště neůstanou nezodpovězeny :)
Oddělovač menu
1) Kde bereš inspiraci na povídky?
The: Zajímavá otázka, protože odpověď na ni vlastně taky sama nevím. Vždycky mě to napadne a když, rychle to zapíšu do notesu, doma si pak u počítače téma vybírám. Ale jak na ně přijdu? Že by mým sněním, postojem k životu, situací, nudou ve škole?
Tohle je zrvona otázka, na kterou nejsem schopná uspokojivě odpovědět :)
Oddělovač menu
2) Kdo jsi (jak vypadáš a tak)?
The: Huh, otázka osobního charakteru. Dobrá, když to tak hrozně chceš vědět: mám bílou pleť, ohnivé vlasy, nepřítomnou mysl a spoustu lásky k různým věcem..
Jestli mezi otázku kdo jsem počítáš i povahu a situaci, jsem průšvihářka, poloviční gothička (no, to je tak, nevyznávám naprosto všechny jejich postoje. Jestli mezi to počítáš ale i oblečení, musím vás všechny informovat, že to na oblečení nezávisí..) a ráda se směju.
Nebudu vás dál nudit, popis mé osoby skončil.
Oddělovač stránky
Takže výborně, dvě otázky zodpovězeny, teď se budu věnovat všemu ostatnímu, co mi teď leží v duši..protože někam to potřebuju ventilovat a v realitě mi nikdo naslouchat nebude.
Tohle taky asi stejně nikdo nebude číst, ale což, aspoň se vypíšu.
Je červen. (Říkáte si asi, že jsem se zbláznila. Takovéhle oznamovací věty číst nebudu, myslíte si. Ale tím to nekončí.) Pro mě je červen něco jiného než pro většinu ostatních lidí. Všichni se radují z krásného počasí, z toho, že budou prázdniny, že je léto.
Jejich krásné počasí je pro mě jako rána pěstí, moje bílá kůže protestuje, občas omdlívám (ale vážně jen občas. Podařilo se mi to asi jen dvakrát.).
Budou prázdniny. Ano, pozitivní představa, ale červen je měsíc zkoušek, vysvědčení utrpení. A já trpím, trpím, trpím, každý si na mě stěžuje, doma je peklo. A ty testy! No potěš. A tohle ostatní milují?
Je léto. Och, úchvatně pesimistické. Mohla bych napsat balady oslavující to, že léto není, ale na to, že je ani jednu jedinou. Lidé se vracejí z prázdnin, kamarádky vypráví o nových objevech, já znuděně listuju vzpomínkama. Achjo, tohle je vážně k ničemu.
Červen je jedna velká změna reality, a proto jsem změnila i design - bude mě utěšovat ve chvílích samoty, když budu někde v temném koutku, kam na mě nedosáhne sluneční svit, kde mě nikdo a nic nenajde.
Muhehehe, ďábelský plán.
Teď z trochu jiného soudku.
Mám plakát The Rasmus, woohoo! Alespoň jedna ze skupin, které poslouchám..protože nemůžu nikde najít plakát SOAD, Poets of the Fall, Nightwish nebo Evanescence. Škoda, ale alespoň ten Lauri se na mě kouká ze zdi .D
A ještě jedna zajímavá věc: Můj kaktus je Dobyvatel, já se ho bojím! Ukořistil mojí tužku a obmotal kolem ní úponky. Už ji v držení nemá, když jsem to zpozorovala, nejdřív jsem se divila a potom jsem mu tužku zabavila. Stejně je to strašidelné, co když ukořistí něco jiného? Třeba mojí věčnou kamarádku MP3ku? Nebo nedej bože můj cvočkový náramek a špendlíkové náušnice?
Ááá! Ale je to krásný kaktus. A má zajímavou techniku, alespoň je vynalézavý.
No co, že trošku krade, to ho odnaučím.
Už toho nechávám. Plácám páté přes deváté, neumím to vyjádřit jako celekm, snad jste se v tom vyznali..
Mějte se krásně a přetrpte červen!
P.S. Jen tak okrajově, co říkáte na nový design? :D
P.P.S. Vážení, vaše The se ztrácí ve světě. proč je všechno tak zatraceně složité? A proč nemůžu snít napořád?
 

2 people judged this article.

Comments

1 WolfsRaven WolfsRaven | Web | 7. june 2010 at 0:14 | React

Tvoje bílá kůže taky protestuje? Myslela jsem že jsem jediná která nenávidí léto a slunce a teplo a podobné blbosti. Tím líp. Já ale taky neříkám že jsem gothic. Mám ráda jejich styl oblékání a makeup. A Evanescence. Tím to hasne. Opravdu moc hezky píšeš a já tě obdivuji že máš trpělivost to přepisovat. To já ne, moje žvásty a povídky zůstanou vždycky v notesu ;)
Raven

2 The The | Web | 7. june 2010 at 13:47 | React

[1]: Já jsem si o své kůži myslela to samé..A přepisování? To mi vrásky nedělá, do notesu zapisuju osnovu, postřehy, věty, které se mi líbí.Tak.
Má ztracená duše děkuje za návštěvu .)

3 Tjajemství Tjajemství | Web | 7. june 2010 at 15:36 | React

Zajímavej článek...možná, že mě inspiroval k povídce... :o)

4 Klik Klik | 7. june 2010 at 17:00 | React

Pěkný... :-) Není ta první orázka moje?? xD Já se obvykle nespálim (zatím se mi to povedlo jen jednou v životě), ale bílou pleť závidím. A nějaké spálení jde celkem mimo... :-)
A k těm plakátům: Nightwish už asi neseženeš (v původním složení skoro určitě ne), a já Evanescence mám... Celkem dlouho... a tky linkin park... Ale ty jsem dala bratrovi :-)

5 WolfsRaven WolfsRaven | Email | Web | 7. june 2010 at 20:33 | React

No nevím.. Lauri na mně koukat ze zdi xDD
Nádherný design...
Raven

6 hannabath&jokšír hannabath&jokšír | Web | 8. june 2010 at 20:18 | React

Ahoj bestovní blog ,, krása,když tohle rozešleš aspoň dvoum blogům a mě nazpátek tak bude mít tvůj blog super Návštěvnost

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement