...a zase pryč

25. july 2010 at 8:24 | The |  Watashi
Poslední dobou to tu nestíhám. Je červenec, můj program je nabitý tak hrozně, až zírám, jestli to všechno stihnu. A tak jsem hned na začátku tohoto měsíce odjela na tábor, kde jsem si to nejen moc užila, ale i probudila nostalgické a trudné myšlenky. A přeci jen se těším, až tam příště pojedu zas.
Nepobyla jsem ani den v Praze, v okamžiku mého návratu jsem pouze přebalila tašku a hned frčela na chalupu. Vzhledem k tomu, že tam nebyl signál, volat jsem chodila na kopec, kde rostly kopřivy vysoké jako já, mezi nimi pár malin a všude okolo spoustu hlemýžďů zahradních. A na komáry jsem nezapomněla, ti jsou totiž všude - zmiňovat se o nich už je z mé strany pouhá ztráta času. Ale mě to baví :D
Abyste si nemysleli, že jsem na elektronice závislá. To ne, ona si se mnou vůbec nerozumí. Je to, jako kdybych měla moc záporného náboje a ona taky a proto se nekamarádíme, ale to už je vážně trochu divná teorie i na mne. Ksichtokniha pi rozhodně nechybí, jen se vždycky zděsím, když se vrátím a zběžně tam nakouknu, kolik upozornění, žádostí o přátele atakdále, atakdále..
Mobil mít taky nemusím, když ho nepotřebuju k vyjednání důležitých věcí. A vězte, že tak často nejednám. Ne, jediné, co mi vážně bude chybět je blog. cz, můj milovaný blog a mé oblíbené blogy. Prostě celý blogový svět.
Ale zpět k věci. Z chalupy jsem se vrátila v půl jedné ráno, zapadla do postele se slovy, že mě z ní už nikdo nedostane. Ale po 10 hodinách jsem byla sto ten slib nesplnit a vstala jsem. Tak začal můj jediný den v Praze, čtvrtek. Na to, co jsem chtěla zařídit byl jeden den docela fuška, ale musela jsem to stihnout. V rychlosti jsem všechno obletěla a potom s překvapení - a potěšením - zjistila, že mi ještě zbývá čas.
A jelikož jedna moje kamarádka nutně potřebovala modré tričko na tábor a žádné neměla (ne, to nebylo myšleno, jako že se jí k outfitu nic jiného nehodí, ne, potřebovali modré tričko na celotáborovku), vyrazili jsme ho shánět.
Pak mě ještě odtáhla do Palladia - prý jen na chvilku, haha.. - a tam jsem se zamilovala. Do černého dámského saka, zlevněného z tisícovky na sto čtyřicet...
To jsem se nějak rozpovídala.
Teď, kdy to píšu je 7:18 (pátek) a já už musím odjíždět. Kam?
Do Holandska, plavit se po kanálech a jezdit na svém silničím křápu zvaném kolo. Jedu s rodiči, mým bratrem a jeho holkou a i když tam žádní vrstevníci nebudou (Já si pod pojmem vrstevníci představuju trošičku něco jiného než ostatní. Rozhodně to nejsou jen lidi přesně v mém věku.) Tak, těším se na náš obří lodní kolos jménem SiSi :D
Přednastavila jsem pár článků, moc jich není, ale tentokrát s radostí zjišťuju, že blog zarůstat pavučinama nebude. A to je moc dobře.
Vracím se až příští neděli, takže možná..by to zarůst mohlo..
Ale ne, doufám, že ne.
Rozhodě to bude živější než když jsem dlela na táboře ;)
*Se slzou v oku mává blogu*
*hlasitě štkajíc zavírá internetový prohlížeč*
Ne, to byl vtip, takovýhle to se mnou ještě není :D
Užívejte prázdnin.
The :)
 

1 person judged this article.

Poll

Jo nebo ne?

Jo!
Ne.

Comments

1 Klika Klika | 25. july 2010 at 19:38 | React

Je dobrý, že máš plný prázky, ne? Se nebudeš nudit...!

2 Apocalypso Apocalypso | Web | 27. july 2010 at 15:46 | React

...TJAMTADADÁÁÁÁÁ!!!

S velikými ovacemi se na vědomost dává, že Kačka si založila "blogísek"! Zase. Ale tentokrát už mám opravdu jasnou představu, co tam chci a nechci psát, takžeeee- by mi možná mohl vydržet dýl než měsíc!

Muhehe. Zatím je to tam dost mrtvý, ale to se (snad) brzo změní :-D

Takže, kdo máte trochu času, mrkněte na www.kecy-jednoho-magora.blog.cz .

Deeeeeeeeeeeek a sorry za reklamu. Teruš, to snad přežiješ, né :D (Mám tě tam v oblíbenejch odkazech. Bereš to jako dostatečný úplatek? ;))

Teď reakce k článku.
1) Mega závist!!!! Blebleble. Já jsem celý prázdniny v Praze, jen svoje narozeniny slavím u tety, a to je zrovna jediná doba, kdy bych v Praze bejt *chtěla*, páč se musím vydat na obří shopping (kurva, málem jsem napsala shipping - vony sou ty písmenka tak blízko! :P) spree do Bontonlandu, muhehe!! Všechny CD, plakáty a kalendáře s Muse, třeste se.

2) Tys mi nezavolala! Slíbilas mi, že po našem půl hodinovém rozhovoru (kterej jsi strávila pokřikováním "hlemýžď!") mi zavoláš! Shame on you. Stejská se mi :-( :-D

3)...Těším se na tvoje články, protože momentálně nemám co dělat. Celou Muse fiction "I belong to you" už jsem dočetla.... Teda, kámo, to bylo bombově bombastický! ^^ Fakt doporučuju všema deseti, tady máš odkaz: http://ibelongtoyou-mf.blogspot.com/2010/05/so-hum-ok-people-lets-go.html . Jako, fakt asi nejlepší, co jsem kdy četla, samozřejmě až na tebe ;D

...miss you.

Až budeš mít čas, mrkni se na ten můj blog, třeba tě něco zaujme...

Papapa

3 Kačka Kačka | Web | 27. july 2010 at 15:46 | React

Ou, pardon - pokud bys to nepoznala, ten minulej příspěvek jsem jááááááá ;D

4 Anette(Moni) Anette(Moni) | 27. july 2010 at 19:38 | React

Taky mám mega nabitý prázky... a někdy to mám jako ty - jeden den přijedu, druhej odjedu... :-D momentálně mám trošku volnější období (su v Praze, ale máme návštěvu...) No aspoň tu neni takový vedro a pitomá klávesnice, jako na Slovensku. taky si užij prázky, a doufám, že se brzo uvidíme. jej, jdu ti nakopírovat ten podpis a ještě jednou se omlouvám, že to neni originál :-x Pozdravuj kanály a hlemýždě a tulipány a Aco? nevim měj se :-)

5 Kačka Kačka | Web | 27. july 2010 at 19:51 | React

[4]: Autogram Nightwish?? Pošli, pošli, pošli!!! ;D

6 Anette (Moni) Anette (Moni) | 29. july 2010 at 15:55 | React

Neni od Nightwish, ale od Tarji :-D  Nepošlu, protože mám originál jen jeden a barvy v kopírce moc není. Promiň :-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement