Mám zase smůlu aneb já a psací stroj

7. august 2010 at 8:01 | The |  Watashi
Mám zase smůlu. Nezůstávám v Praze (to by mi zase tolik nevadilo) a nezůstávám ani nikde v blízkosti počítačů. A vzhledem k tomu, že to váážně nestíhám, během těchto čtrnácti dnů přibude pouze pár článků a všechno to bude stará tvorba.
Omlouvám se, ale dopsat nějakou povídku jsem vážně nestihla.
Slíbila jsem is ale, že budu psát během těch čtrnácti dnů, co budu pryč. Jak, když s sebou nebudu mít laptop a psát ručně se mi nechce?
Správně, psací stroj. Takzvaný "přenosný" jak tomu otec říká. Pravda je, že je takový menší. Ale přesto je to pořád dost velká kráva.
Potom jsem se naštvala - stejně to budu muset přepisovat. Ale bylop vymyšleno ještě lepší řešení - skener umí přetavit stránku textu na text, místo na obrázek textu. Tak.
Včera jsem pochopitelně sledovala FMA. A to mě neuvěřitelně pudilo kreslit.
Takže jsem nakreslila zatím dvě postavy z tohoto anime - Edwarda Elrica a Homuncula jménem Smilstvo. Do rukou by se mi měl dostat i Kimblee a plukovník Mustang (muhahahaha). A možná i někdo další. A tak mě zase děsně mrzí, že nemám skener. Už bych je překopírovala a udělala z toho články. Achjo.
Čtrnáct dní tu nebudu a nebudu ani v dosahu jakékoliv elektroniky. Zato budu v dosahu kol...a budu dva týdny přežívat bez FMA. Sakra. Sakra, sakra, sakra.
To mi připomíná: mě z toho už začíná hrabat. Moje včerejší "čeština" byla směsicí slovenštiny, pár slov z japonštiny a pochopitelně taky češtiny. Dokonce jsem na někoho vypálila něco anglicky.
Říkáte si, jak to spolu souvisí?
Takhle. Díváte se na seriál v japonštině se slovenskýma sekundárníma a anglickejma primárníma titulkama. A jste Čech.
Tak asi tak. Jdu si fofrem dobalit, učesat svoje neposedný rovný vlasy (:D), truchlit nad čtrnácti dny bez FMA a psát si na psacím stroji...
FMA si budu kompenzovat obrázky. Ale stejně mi to bude chybět.. Fňuk.
Těším se, ža se vrátím a shlédnu si pár epizod - už mi nevadí zalimitované Megavide, protože jsem si to šikovně stáhla! Bwahahahaha!
Etoo...to nic.
Mějte se tu krásně.
The
 

1 person judged this article.

Comments

1 Monica Otmili Monica Otmili | 7. august 2010 at 8:52 | React

Tak se tam měj, i´když je to pro tebe mučení. Já budu zase 14 dní nejen bez elektroniky, ale taky bez elektriky a vodovodu. A navíc v tomhle dešti to na místě nevypadá moc slibně...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama