Hektický den

3. september 2010 at 17:48 | The |  Watashi
Nohy mne bolí naprosto neuvěřitelně.
Cestování na Václavák do Neo Luxoru pro nové učebnice a sešity je vážně zlý sen. Spousta lidí si totiž taky usmyslelo, že pojedou právě na Václavské náměstí a v sekci učebnice a sešity bylo neuvěřitelně přecpáno.
Chtělo se mi spát, ruce vypovídaly službu, točila se mi hlava. Nesnáším nakupování. A to školní obzvlášť. Protože je to tuna věcí..Návštěvy v papírnictví a knihkupectví během roku zbožňuju, ale tohle je vážně příšerné. Ten začátek roku.


Chvíle hledání a hele, tady je ta Chemie! A tady ta čeština! Fajn, zaraduju se, už mám alespoň něco. Ale pořád toho spoustu chybí..
Následuje čtvrthodinové hledání učebnice zeměpisu. Niki totálně bezradná, stejně jako já a tak se konečně vydáváme zeptat se, jestli ji vůbec mají.
Je nám řečeno, že máme jít dozadu, že neví..
Slečna, které jsem vyčerpaně oznámila, že potřebuju učebnici Současný svět se na chvíli zanořila mezi police s osmou a devátou třídou a za minutu byla zpátky.
Zírala jsem na ni dost překvapeně.
Já to tu hledám čtvrt hodiny a ona to má za minutu hotové?
Lehce mi to podkopalo sebevědomí a tak jsem se pro jistotu rovnou optala na tabulku periodické soustavy prvků. Taky mi hned oznámila, že je to výš naproti kase a já se tam zničeně vydala - to ale nebylo všechno. Ještě vybrat správnou tabulku.
Hledání, jestli je u každého prvku napsaná elektronegativita, relativní atomová hmotnost, elektronová konfigurace, český a latinský název, protonové číslo..a ty ostatní mi taky nějakou dobu trvalo, nakonec se ale podařilo a já šla hledat svou tunu sešitů.
To bylo tak těžký :D
Nejkrásnější a nejužitečnější sešity stály majland a tak jsem to nakonec vyřešila kompromisem - polovina těch příšerných, nesnášených, ošklivých a levnějších a polovina těch trošku dražších, ale lepších. Kdybych neměla ISIC kartu, neměla bych na to.
Díky bohu za tu desetiprocentní slevu.
V papírnictví jsem taky objevila naprosto dokonalou gumu s obrázky z anime..Eh, nevím, jak to napsat. Prostě a jednoduše, já si to musela koupit, to nešlo odolat! :D
Dnešek byl vůbec hrozně hektický den. První hodina tělocvik a hned potom chemie?
Jéje, alespoň ta fyzika nám dneska odpadla.
Stejně jsem ale utrmácená, jako kdybych právě doběhla Maraton.
Ráno jsem pochopitelně zaspala, ale vzhledem k tomu, že jsem byla prozíravá a výjimečně si sbalila den předem, tramvaj jsem stihla.
Proč ten den beru od teď až k ránu?
Jsem nemožná.
Každopádně, teď vyděšeně zírám na tu tabulku, protože ji máme za nedlouho umět z paměti. A taky na tu učebnici zeměpisu, protože nechápu systém našeho pana profesora.
A jkediné, co mně teď uklidňuje je hudba za Nany. Jednak ta, kterou mám v menu, jednak Reiřin zpěv a taky pochopitelně některé openingy a endingy.
Jenom něteré, občas se mi nějak nelíbí. :D
By the way, když jsem byla v knihkupectví, všimla jsem si něčeho, co se jmenovalo Spirála - svazek 1. Předprodej Uzumaki?
Chci si to koupit nebo ne? Asi ne, četla sjem to v angličtině a bůhví proč nemám v český překlad důvěru. Nerozumím si.
Z té sekce jsem ale hned odešla - vážně jsem v tu chvíli nepotřebovala se zabývat mangou. Nepotřebovala jsem se zaobírat ani tužkami, pastelkami, fixy a podobnými věcmi a Niki mě díky bohu odtáhla. Jinak bych toho stihla drapnout mnohem víc než Maped pastelky.
Muhahahaha. Nevím proč jsem teď tak vysazená na všechno, s čím můžu dělat čáry máry.
Aach, nevím proč.
Moje psychika je teď nějaká lehce ťuknutá.
Právě jsem se začala šíleně smát, když jsem naleznla prvek, který má značku Uuh (Ununhexium). A v takovémhle stavu občas padám ze židle. Na mé tvrdé dřevěné parkety. Aau.
Snad se to nestane.
No nic, omlouvám se za tak hektický článek.
V mé hlavě je to ještě mnohem, mnohem, mnohem více zmatené.
Žijte víkendem,
Th..Th..Thallium?
Ne, co to kecám. To je chemický prvek s porotnovým číslem 81.. *vštěpuje si do hlavy*
*zavře oči a zamyslí se*
Jo, jasně.
Žijte víkendem.
The.
P.S. Tohle je..tak divný článek. Nepamatuju si, že bych byla někdy víc mimo.
P.P.S. Já už tak dlouho nepsala do "deníčku"! A povídku taky ne. Nebojte se, chci ji napsat, už je rozepsaná. Poslední dobou ale prostě jen kreslím..
Vllastně, co to povídám?
Minipovídka byla v minulém článku. Ha.
Bwahahaha!
To mi připomíná tu novou rubriku. Určitě rozumíte, na co ji mám, k čemu slouží, že jo?
Už ani nevím, co mluvím. (Sakra, proč tohle používám, když píšu?!)
Já se jdu snad vyspat.
+edit: Já brečím. Jsem smutná. A nevím proč. Proč jen brečím, když Reira zpívá? Proč mě uklidňuje guma? Proč..se mi něco takového stalo?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Zajda Zajda | Web | 3. september 2010 at 19:39 | React

Super Terý - Tohle můžeš psát do slohovky..ikdyž asi by jí to stačilo kratší.. =DD No jo... tohle nakupování mě čeká zítra... ach jo...teď už se na to netěším  =DDD ale jo... Jinak ta písnička v menu je dobrá =))))))))))..

PS: Ta Nezkrotná je vážně super.. prej jeptišky xDDDD Ale Afrodita má vážně "super" kočku =DDD

2 Kika Kika | 3. september 2010 at 20:48 | React

Jojo... Já mám výhodu otce, který chodí kolem těhle obchodů xD

3 Berenika Berenika | Email | Web | 4. september 2010 at 10:12 | React

Díky bohu za to, že učebnice dostávám ve škole... To nepočítám, že je ještě nějak musím dovézt domů a ta taška je... Prostě moc malá... Takže musím přežít, že mě rodiče povezou autem do nové školy... To je začátek, ještě že už tam mám kamarádky. Já to mám taky podobné. Sešity byly příšerné... A pak jsem se dozvěděla, že ve škole jsem si je mohla objednat... Také ¨zajímavé... No, snad už se to zlepší. P.S. Také nesnáším začátky roku... a konce jakbysmet

4 medine medine | Web | 4. september 2010 at 10:51 | React

CHci taky svou uklidňující gumu! :D :)

5 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 7. september 2010 at 17:26 | React

No jo, shánění sešitů... Však jsem byly včera spolu :D (No jo, tobě to prospělo víc než mě - kupovala's MANGO :) ) A jeden den máme v rozvrhu taky "zajímavý" - a hned pondělí - uááá, matika, fyzika, chemie... No jo, žijme víkendem, ale jak, když neskutečně uteče? :-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement