Zanedbávání aneb bod aktivní

19. september 2010 at 15:25 | The |  Technicky technické vykecávání
Ano, ano, já vím, kapitolovky děsivě zanedbávám.
A vlastně i jednorázovky - tedy z vašeho pohledu. Ale co se týče jednorázovek, asi na třech pracuju, udělala jsem drabble a taky povídku se slíbeným obrázkem.
Takže můj závěr zní?
O jednorázovky by zas až taková nouze nebyla. Ještě za ty zbývající dny do konce září to hodlám aspoň trochu zlepšit a zveřejnit tak jednu, dvě povídky. Říjen vypadá ještě slibněji.
Další měsíce takhle dopředu plánovat nehodlám.
Ale vrátím se k těm kapitolovkám.
Problém je v tom, že jsem je začala psát zhruba před půl rokem. Troufám si tvrdit, že moje spisovatelské schopnosti byly ještě horší než teď a navíc jsem příběh měla promyšlený jenom trochu, vlastně jsem ho promyšlený téměř vůbec neměla.
A proto, když jsem to teď vymýšlela dál, mi došlo, že jsou v již vyvěšených dílech povídek strašné nesrovnalosti.
Takže já s kapitolovkama rozhodně spát nehodlám - budu je pomalu přepisovat, promýšlet víc do detailů, prodlužovat. Takže to bude, jako kdybych přidávala další díly - najdete tam toho víc, dokonce se občas změní i střed určité kapitoly.
Prostě - obě dvě, Romanci i Teroristu musím přepsat - a dokonce možná i změním název Hahaha. Já vím, je to divný, ale ten příběh by se od toho původního tolik nelišil a když jsem to vymýšlela, nedošlo mi, jak divný to je, takže asi jednu z nich přejmenuju.....Ano.
Ale vážně se top nebude tolik lišit od původního příběhu..ale ten název se tam prostě nehodí. Amen.
To bychom měli povídkaření - a co se týče ostatních rubrik?
Sešítek nepovedené poezie.
Moje hokuspokus básničky sem taky budu občas dávat a ačkoliv vím, že se mi básnit prostě nedaří, nic mne neodvrátí od zkoušení.
Učený z nebe nespadl - a i kdyby mi to nešlo až do konce života - hlavně, že mne to baví, no ne?
Takže tuhle rubriku zaplnit hodlám.
Pak je tu můj oblíbený Skicák, kam řadím svá díla, načmáraná v hodinách nudy. Nedávno jsem tu rubriku projížděla a já si myslím, že jsem se za ten půlrok docela zlepšila.
Od gothické slečny až po Nanu Osaki - myslím, že jisté zlepšení tam je.
Poslední abstrakní kresbu do toho nehodlám počítat, protože už je to docela stará vykopávka. Já ji mám ale pořád vcelku ráda - takže i tady je mi kritika ukradená :D
Dále Watashi, egocentrická rubrika, fungující pouze jako odpaďák na moje pocity, zážitky a ostatní přecitlivělé žblepty. Ani vám nemusím říkat, že tam se to na prach a popel nerozpadne.
Potom je tu nedávno založená rubrika Kecy v kleci, do které řadím úvahy. Žvásty o smyslu života, přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta a o uchách hrnce.
Mé filozofující já to chce rychle zaplnit. Staniž se.
Pak rubrika, které se v poslední době ráda věnuji - Dle vašich nápadů. Jak je z názvu zřetelně poznatelné, využívám vašich nápadů na tvoření povídek, obrázků, drabble, básniček a vůbec všeho možného. Sice zatím obsahuje jen dva články - ale už mám rozkreslený obrázek, čekám, až budete mít nápady na drabble a využívám vůbec veškerého vašeho intelektu.
Pochopitelně ne těch lidí, co přijdou, zanechají reklamu a odejdou.Ti mne nehorázně naserou a já napíšu ne tak docela slušný komentář.
Už jsem zvažovala vytvoření článku na reklamy - a taky to udělám, to si pište.
A zbývající rubrika Technicky technické vykecávání obsahuje prostě oznámení tohoto typu. O blogu tohle, o blogu tamto, moje citové výlevy nikde.
Tak je to správně.
Vracím se na bod aktivní - myslím ve všech rubrikách aktivní.
Ne jen Skicák a žvatlání, které jsem hlavně využívala za dobu prázdnin a prvních dvacet dnů září (Neočekávejte ode mne v pondělí něco takového :D).
Takže, á point nommé, vracím se do služby ;)
Proč zrovna á point nommé? No tak, chtěla jsem to obnovit až později.
Takže ano, je pravý čas, prázdniny skončily.
Tak proto.
Peu après zase něco napíšu - možná dokonce dneska.
A už to nebude technický ;)
Příjemný zbytek neděle přeji :)
The
 

3 people judged this article.

Comments

1 Monica Otmili Monica Otmili | 19. september 2010 at 19:18 | React

Jé, tak už mám přehled o nových rubrikách, budu se líp orientovat. asi nejvíc mě rozesmály Kecy v kleci :-D Jinak jsem zvědavá na přepsání Romance a Teroristy a těším se na další povídky :-D

2 Zuzka Zuzka | 20. september 2010 at 16:04 | React

Hele The..nechceš rovnou tam tamty nechat a to přepisování dát jako nový kapitolovky?...No, nevím, jestli se ti bude chtít psát drabble na ty mý slova.. .DD...jsou trochu divný....jo a zítra dáš nějaký slova ty mně...já se pokusim vyrobit smrtelné dílo.. .DD tak nic, já se jdu stěhovat...

3 povidky-jedne-holciny povidky-jedne-holciny | 20. september 2010 at 19:54 | React

Tak na tu filozofování se těšim... Muhaha :D

4 vysavace vysavace | Web | 1. january 2011 at 21:52 | React

aaaaa :) pekne

5 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 3. march 2011 at 16:18 | React

Hodně dobré

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement