Mary Hermiona Sue - oglosováno

26. october 2010 at 18:15 | The & Já |  Glosování
Glosa sem, glosa tam.
Glosuju dál, tentokrát ale ne Bellatrix Black, řečenou Bellu <3, nýbrž Hermionu-Nikolu. Veškerou chválu posílejte na adresu slečny "Já", její poznámky byly vážně trefné. Jestli si chcete na něco stěžovat, pusťte se do mne. Ačkoliv pochvaly by mi neublížily :D
Jestli máme chyby někde my, v glosech, skutzečně se moc omlouvám, ale ani my nejsme neomylné a každý se občas překlepne. Asi si říkáte - tak proč jsme potom na autorky tak strašně zlé, když se taky překlepáváte?
Víte, glosy jsou prostě přehnaná kritika. A tak to je a to nezměníte..
Co se týče vtipnosti, vtipné to nutně být nemusí. Ale což.
A barvy:
černá: Hermiona-Nikola
fialová:
oranžová: The

Zelené podtržítko od Nariel
TAkže je tu další povídka na přání=0DTentokrát je pro Paige,která si přála tohle:Lucius Malfoy/HG nebo LM/AUTP (Co znamenají ty zkratky, nevíš, The?) (Nevím AUTP. Bohužel nejsem dost inteligentní, abych tyto zkratky rozluštila.)
OSTATNÍ NECHÁM NA TOBĚ.........(A já myslela, že se normálně píšou tři tečky. No řekněte, nejsem blbá?) (V tom případě já jsem čtyřhlavej jelen)
TAkže v článku si můžete přečíst jak můj pokus na tenhle pár dopadl=0D - překlad: Bojte se, lidičky, bojte se.
Hermiona seděla ve vlaku a čekala až přijde Harry s Ronem, které měla doprovázet tečka.Zdrželi se na chodbě u vozíku s dobrotami,Herjmiona (nová postava na scéně!) si na to už zvikla.(Fuj...fuj..fuj...*zakrývá si oči*) Když konečně chlapci přišli stihli si sotva sednout a kolem kupé prošel Draco Malfoy se svými gorilami.Jakmile si všiml,kdo v kupé sedí,otevřel dveře a pohrdavě se na trojici podíval.
"No podívejte se.Mudlovská šmejdka a její dva šaustři (Kdooo?)"Ozval se (šimpanz) Draco ke svým dvěma gorilám. (Ozval se ke gorilám? Jasněě.). (Gorilí řečí:..Hu hu ha..uí...)Jeho slovík (Slovík! Do které čeledi ptáků patří? Ke slavíkovi?) (To nevím...ale je tu pěkná zoologická - slovík, šimpanzi, gorily...) byl ještě horší než loni. (Mezery a pravidla českého pravopisu odjely na dovolenou.)
"Malfoy,udělej nám tu laskovost a nauč Hermionu skloňovat a autorku psát mezery,aby jsme se nemuseli dívat na ty příšerné gramatické chyby a vaše ubohé ksichty a vypadni"řekla mu s klidem Hermiona,jako by předešlou poznámku vůbec neslyšela (tečka taky neslyšela...)
"Jak se opovažuješ (mi říkat, co mám dělat a kde mám psát mezery a vůbec)"sykl na ni Draco a už vytahoval hůlku, otazník se lekl a utekl, takže Harry s Ronem také okamžitě vytáhli hůlky.Stáli proti sobě takhle tři,(mezera) neboť Crabbe s Goylem, (tak sem emigrovala jedna z těch teček!) nebyli moc dobří v kouzlech,a tak se ani neobtěžovali hůlky vytáhnout.Hermiona je pozorovala s klidem, (všimli jste si, že Hermiona je v posledním odstavci nějak podezřele klidná?) ale jakmile si všimla,že se chystají použít všichni tři kouzla,rychle se postavila mezi ně.Dostala se mezi ně přesně ve chvíli,kdy ze všech tří hůlek vylétlo zaklínadlo.Všechna tři dopadla svorně na Hermionu.Zatočila se jí hlava a ucítila jak ztrácí podlahu pod nohama (,,Já lííítááááám!" zakřičela.) a pak Stichla (Ehm? To jako, že byla zticha? To se ale píše se z..) (ztichla a ani to nestihla napsat zprávně...*vražedný pohled*) ještě zaslechnout HArryho (a další nová postava! No, tady jich je..) (:D) hlas(čárka omdlela s Hermionou) jak křičí:"Hermiono!!"a pak už nic neslyšela, protože dostala od The pěkný dárek v podobě otrávené šipky.
Po chvíli se vrátila nohama na zem (Týjo, Hermiono, nechceš mě naučit létat? Já tě za odměnu naučím psát mezerníky.) a tak se odhodlala otevřít oči,rozhlédla se kolem sebe a zjistila,že (jí mířím do obličeje plchometem půjčeným od Sikara) je opět v kupé,ale HArry,Ron,ani MAlfoy tam nebyli, protože se právě oddávali poněkud..jiným..praktikám. Divné je, že jsme o nich ještě nikdy neslyšeli. Patří totiž mezi ty další nové postavy.Znepokojilo jí to,neboť přesně poznala Bradavický Express.Začali se jí podlamovat kolena, (tytyty, Hermiono. Že jsi snědla tu pizzu se strychninem?) (asi jo...až jí z toho kolena obživly...teda obživli :D) a proto si raději sedla.Po chvíli zaslechla smích děvčat.Po chvíli dorazila děvčeta až k jejímu kupé.Po chvíli Do kupé vešla dvojice dívek.Jednu z nich (HE? Ptám se už notnou chvíli.)rmiona okamžitě poznala,byla to HArryho máma,Lily Potterová,(Když to byla HArryho máma, taky by se asi měla jmenovat LIly, ne?) ale to přece nebylo možné (v téhle povídce je možné všecko, jak tak koukám). (Myslíš třeba..ty biliony postav?) (Hmmm...)
"Ahoj"pozdravila Hermionu Lily a mile se na ni usmála. Přitom na ni vycenila svou bělostnou zubní protézu.
"Ahoj"pozdravila i druhá dívka také s úsměvem a zamávala chapadýlkem.
"A-Ahoj, (j-já j-jsem He-he-he-hermiona)"Zakoktala se Hermiona při pohledu na chapadýlko a pozdravu.
"Ty jsi v Bradavicích nová?"zeptala se LIly (Kdo?) (Přece Llly. Tu neznáš? Rowlingová o ní přece mluví každou chvíli.)(Jo ahá...už si vzpomínám...xD).Hermiona chvíli přemýšlela,musela si to promyslet,ale nemohla přemýšlet, protože neměla mozek.(Jako autorka této povídky) A že přemýšlela, jak narvat do jedné věty tolik přemýšlení, dlouho.Nakonec jí přece jen došlo,že by měla zalhat (Lhát se přece nemá, styď se, Hermiono!) (Mary Sue přece lhát můžou. Tak mě napadá, nemá Hermiona první jméno Mary?).
"Ano,(mezera)jsem tu nová,(mezera)přestoupila jsem z Krásnohůlek, (odkud pocházejí ty nejlepší Mary Sue na světě)(tečka.)"řekla Hermiona první školu,která jí napadla.
"Tak to je fajn,do jakého ročníku jdeš?"ptala se dál zvědavě Lily a její kamarádka jen poslouchala, zatímco tečka už to nevydržela a dala se na úprk.
"Do pátého, a přesto pořád neumím pravidla českého pravopisu."
"To je Super! Tak moc, že to musím napsat s velkým písmenem! Mimochodem, jak se vyslovuje takové irelevantní velké písmeno?)Já taky ne!"Na chvíli se odmlčela a pak pokračovala (v mučení tečky)
"Promiň,jsem se ti nepředstavila.Já jsem Lily Evansová,z Nebelvíru, to je speciálné kolej pro mimozemšťany a Mary Sue"
"Já jsem Lola Schansezová,taky z Nebelvíru"představila se i Lilyina kamarádka a usmála se. Vycenila přitom řadu zubů na krku...a vystrčila z čela své třetí oko
"Já jsem Hermiona Grangerová,z Ne.."Hermiona se rychle zasekla,protože se málem prozradila.
"A doufám,že se dostanu do Nebelvíru (heh....nedělej si naděje, tam tě, holka, s tvojí znalostí češtiny nevezmou!) (Ale vezmou. Ta je zároveň Mary Sue i mimozemšťan..)"dořekla větu.
Dívky se rychle skamarádily,ale Hermiona se těšila až dojedou do hradu a ona si bude moct popovídat s Brumbálem. (Hahaha. Popovídat. Věřte mi, oni si povídat nebudou..) Věřila,že on na něco přijde.cesta se jí zdála nekonečně dlouhá (ač byla, soudě dle malého písmena, velice krátká),když tam s ní nebyli kamarádi,holky byli (takže tam byli i kluci?) (Ne. Jenom nebyly dost drsné na to, aby je autorka psala s tvrdým Y.) sice fajn,ale Harryho s Ronem jí vynahradit nemohly (Co je taková mimozemšťanka proti Harrymu s Ronem?).Dveře kupé se opět otevřely,(a v nich stál plch s motorovkou v pacičce a divoce koulel očima) tentokrát v nich stála partička kluků.Jaklmile (to je slovo. Pravděpodobně nějaký mléčný výrobek. Tedy mi to alespoň tak zní. "Mléko Jaklmile. Kupte si! No taste, no price!") (Mhmmm...to mi připomíná, že jsem ještě nevečeřela...) si jich děvčata všimla Hermiona hned věděla o koho jde a všimla si jak reagují dívky.Lily protočila oči v sloup a snažila se si kluků nevšímat,zatímco Lola se začala slabně (WTF?) (To je něco jako slibný, víš. Liší se to jen v tom, že slibně píší lidé s talentem psát povídky a slabně ti, kteří talent nemají..) (Slibně se červenat? To zní, jako kdyby byla ta holka rajče nebo jablko...) (To teda dopadla slavně. Lola Rajče..) (Lola Rajče Mimozemšťanová...heh, to zní jak nějaký jméno z facebooku) červenat.
"Aho Evansová"pozdravil James Lily (autorka mne naučila nový pozdrav. Asi si ho napíšu do slovníku.).Hermiona se musela pousmát nad stupiditou této povídky,bylo to přesně takové,jak si to představovala z vyprávění od HArryho. Konečně nějaká známá postava. Ale stejně mám v lidech jako je Harry a HArry docela nepořádek.
"Co chceš Pottere? Žádné čárky už nemám. Tak co chceš?"zeptala se až kousavě (div si jazyk neprokousla) Lily,aniž by mu odpověděla na pozdrav.(Nezdvořačka!)
"Rádi bychom si sedli,protože ostatní kupé jsou plná (plchů se vzteklinou)"odpověděl JAmes slušně (He? Ona byla ta partička tak velká, že v ní bylo tolik lidí?) (*počítá*)a věnoval jí nádherný úsměv.Na Lily to ale nezapůsobilo a tak si přisedla vedle HErmiony a Lola jí napodobila.James si sedl naproti Lily a vedle něj další chlapci. (A tak tam všichni seděli a seděli a seděli...*zííív*) Hermiona si okamžitě všimla nepřehlédnutelně fosforeskujícího Remuse,nebyl sice tak zničený,jak ho znala,ale také nevypadal nejlíp,vypadal dost unaveně z toho nekončícího pátrání po zmizelých mezerách.Po chvíli zkoumání Remuse,se zadívala na Siriuse.Byl to přesně takový Casanova jak čekala z vyprávění HArryho a starých fotek (fotky totiž umí vyprávět vůbec nejlíp.),na kterých byl Sirius s Jamesem . Vypadá dost dobře pomyslela si HErmiona,ale hned by si nejradši jednu vrazila (nemusíš se obtěžovat, s tím ti ráda pomůžu...muehehehe).Rychle odvrátila pohled od Siriuse (Fuj, fuj! Ale oni to mají špatně přeložené i v těch oficiálních knihách Rowlingové! Siria, sakra..) a Petera si přejela pohledem (přejela si pohledem? Asi ji přejedu tankem.) hodně rychle,aby se na něj nemusela dívat.Jakmile kluci seděli,rozhlédl se Sirius po Kupé a se zájmem se zastavil pohledem na Hermioně.
"Ahoj"pozdravil jí a chluboce (*chluboký povzdech*) se jí při tom díval do očí.
"Ahoj"pozdravila ho Hermiona na oplátku.
"Tebe ještě neznám"
"To je dost možný,jsem tady nová"vysvětlila mu Hermiona. (Tohle je ten nejinteligentnější dialog, jaký jsem kdy viděla. Asi za to dostane nějakou literární cenu.) Teď se na ní díval i James s Remusem.Teprve teĎ si všimli,že je v kupé s holkama někdo nový (Blik! ...hoši asi nebudou zrovna nejchytřejší).
"Z jaké školy,"zeptal se se zájmem Remus. Zájem ale okamžitě nahradilo zoufalství, když mu došlo, že bude muset pátrat také po zmizelých otaznících.
"Z Krásnohůlek, jedné školy pro retardy, odkud pocházejí ty nejlepší Mary Sue na celém světě"odpověděla Hermiona školu,kterou řekla předtím holkám,ale dělalo jí potíže nevyzradit,že je z Bradavic.Sirius si jí stále se zájmem prohlížel (protože si všiml, že jí na čele raší chapadýlko) a Hermioně to začalo dost lézt na nervy,vypadalo to,že má Sirius oči,který do ní vidí (Sirius že má rentgenový zrak? To to mě slone zašlápni...).
"Půjdu (si trochu provětrat chapadlo) se trošku projít"řekla Hermiona a začala vstávat.
"Půjdu s tebou"nabídl se Sirius ochotně (a za zády držel ostrou kudlu).
"Ne,to je dobrý,za chvíli jsem zpátky" To tedy nejsi, poslala jsem na tebe veverky. Těm neutečeš. (A nezapomínej na ty ostatní kupé plný vzteklejch plchů...)
"Tak jo"řekl celkem uraženě Sirius (chudáček...a on se tolik těšil, až bude moct tu kudlu použít...) a Jamesovi cukali (obživlé) koutky.Hermiona odešla z kupé a jak od něj odcházela slyšela ještě Jamese.
"Tohle se ti ještě Tichošlápku nestalo!Asi začínáš ztrácet (rozum) šarm"slyšela Jamesův hlas a radši rychle šla dál,aby neslyšela Siriusovi odpověď (To by se ti ani nepovedlo. Možná bys mohla slyšet odpověď Síria. Tak se to totiž má správně skloňovat..).Zastavila se u jednoho okna,kde jí nic nerušila a otevřela ho.Ucítila slabý vítr,který jí začal foukat do vlasů a ona zavřela oči,bylo to stejné,jako když jela s harrym (který byl chudáček tak malilinkatý, že nestál ani za to velké HÁ) a Ronem.Po chvíli uslyšela něčí hlas.
"Ahojky kočičko"Celkem jí to zaskočila a tak kousavě odpověděla, jak se na pravou kočku sluší, aniž se na onoho člověka podívala.
"Pro tebe nejsem žádná kočička (ale pejsek! Haf haf!)"
"To je ale škoda,co to takhle změnit?"zeptal se dál onen hlas.Hermiona už začínala zuřit.Jakej blbec může balit takhle holky na potkání i s mezerama za větou?pomyslela si a otočila se k onomu člověku.Chystala se opět něco namítnout,ale jakmile spařila chlapce v hrnci, který si přinesla s sebou,který před ní stál,nebyla schopná cokoliv říct.Před ní stál celý Darco Malfoy (jůůů...další nová postava...),až nato,že místo modrých očí měl šedivé.Ty oči Hermionu uchvátily,byly nádherné! Tak nádherné, že se v nich Hermiona utopila. A to byl šťastný konec této povídky.(*nadšení opadlo* Aha...Marty Stue)
"Ne,žádná změna nebude"vynutila ze sebe HErmiona (Kde ta se tam, u Sloní levé přední tlapy, vzala???) odpor,(co tu děláš čárko? hledají tě v předchozím odstavci!) i když jí to moc nešlo,protože v jejím hlase už nebyl slyšet ten odpor,jako prvně a Lucius si toho zřejmě všiml.
"Ale,ty tady jsi nová kočičko,viď?"ptal se dál,jako by to byl úplně přirozený rozhovor.
"Jo,jsem ta nová děvka, která má obšťastňovat Brumbála. Proč? (Ou máj gat, chudáček Brumbál) (K milovanému Snapeovi bych ji nepustila.) (Já bych jí nepustila ani do Bradavického expresu) (natožpak do toho bradavického.)"
"TAk vidíš.(TO TEda VIdím) Potřebuješ průvodce,který by byl tak ochotný tě provézt (*poprskala obrazovku jogurtem* Hustě.Ono už se smí jezdit po Bradavicích autem.) (Nene...si koupíš v Příčný takový kolečka, co si namontuješ na koště, víš? :D) (Aha, hned je mi všechno jasný. Myslím, že taky půjdu do Příčný..a raketový křeslo by tam neměli? Že bychom vystřelily Hermionu i HErmionu na Mars..vlastně ne, chudák Mars..) po hradě s (kudlou v ruce)"
"Ne,děkuju,zvládnu to bez kudly a už vůbec bez tebe"řekla Hermiona a otočila se k odchodu (K čemu?) (K odchodu. Ne, vážně, co je na tom špatně?..) (Mno...asi tam stál nějakej Odchod, tak se k němu otočila, tak by mě zajímalo, kde se tam všichni vzali a jak se vešli do tý úzký uličky ve vlaku) .Lucius jí ale chytil za paži a přitáhl si jí k sobě (A to, že má na čele chapadlo a že je to Mary Sue, mudlovská šmejdka z Nebelvíru, to mu bylo fuk, co?).
"No tak se nedělej!Já vím,že se ti líbím (Mně? Nééééééé!)."řekl klidně Lucius a zadíval se HErmioně do očí. (To je děvkař. Nejdřív Hermiona a pak HErmiona.)Ta by nejradši uhla (*utírá druhou vrstvu jogurtu na obrazovce* Víte, uhla. To je takový pojem v matematice. Má to něco společného s úhly.) (spíš bych to tipla na uhlí...) pohledem,ale to by bylo poznat,že jeho pohled nevydrží(čárka taktéž nevydržela Luciusův pohled a "uhla" :D) a tak se mu také zhluboka podívala do očí.(Kde máš bejt? Zlobivá tečka, zlobivá!) a rychle mu odpověděla.
"Ne nelíbíš!A koukej mě pustit,ráda bych odešla za tou mezerou a vykřičníkem"
"KAm by jsi chodila?"(Za Brumbálem, ne? Už tě má objednanou..) (Zjednodušeně by šla TAm.)
"To je moje věc"odsekla Hermiona (To je stěr!) a snažila se mu vyrvat (srdce z těla) ze sevření.Lucius byl ale silnější,a tak neměla šanci.
"Já tě tedy nechám jít,s tím,že mi dáš pusu na rozloučení , mýýý potěšení, póóóstavím pod okny Máááj"řekl Lucius a usmál se, přičemž odkryl zuby plné špenátu, jež mu maminka zabalila na svačinu .Bylo vidět,že se mu HErmiona líbí,když Hermiona nic neříkala (Aby něco říkala, když si je namlouváš obě dvě zároveň.) začal se k ní pomalu přibližovat.Hermiona si všimla jen něčího chapadla (ruky),která Luciuse uhodila.Lucius se teď pomalu zvedal ze země a stejně jako Hermiona zjišťoval,kdo mu vrazil pěstí (Bystrý to hoch, je vidět, že je Malfoyovic...).Hermiona si všimla jak vedle ní stojní (Byl to totiž stožár. A ty nestojí, nýbrž stojní.) výhružně vyhlížející (stožár jménem) Sirius.Musela se na něj pousmát,bylo to od něj milé.Ale Lucius vypadal dost naštvaně (a kdo by nevypadal, kdyby dostal pěstí od stožára? Nebo od stožáru?).
"Ještě někdy se k ní přiblížíš a donutím tě číst tuhle povídku dopadneš špatně!"vykřikl na něj stožár Sirius.
"Tak ty jsi kočičko (Co má s tou kočičkou furt? To je zoofil nebo co?) našla,toho nejhorší (tady nějak kulhá skloňování.) (...o berličce, hnáty křivé, hlas vichřice podoba...) na celý škole?Až změníš názor přijď za mnou"řekl Lucius klidně,zvedl se ze země a odchátel (odchátel..Co myslíš, že to je?) (Těžko říct...) pryč.
"děkuju (, žes mi neřekl, že se na začátku věty píše velké písmeno)"poděkovala Hermiona Siri(us)ovi a usmála se na něj znova, holka jedna vytlemená.
"Nemáš zač"odpověděl Sirius a úsměv jí opětoval, protože už jí stihnul zarazit kudlu do zátylku.(*nadšeně tleská*)
"Radši bychom měli jít, (než se kolem té mrtvoly vyrojí plši)"řekl po chvíli Sirius a tak se oba, on i jeho kudla, vydali do kupé k fosforeskujícím Pobertům,Lily a Lole Rajčeti Mimozemšťanové.
 

15 people judged this article.

Poll

Máme stvořit další glosu nebo vás ušetřit?

Ušetřte nás, prosím!
Pište dál! (The: Sebevrahu.)

Comments

Show all (449)
Show older comments

401 ploShono ploShono | Email | Web | 8. june 2018 at 7:43 | React

viagra natural <a href="http://menedkkr.com/#">viagra pills</a> womens viagra <a href="http://menedkkr.com/#">cheap generic viagra</a>

402 nfkquiff nfkquiff | Email | Web | 8. june 2018 at 9:41 | React

viagra cost <a href="http://viagracefo.com/#">viagra</a> generic viagra <a href=http://viagracefo.com/#>order viagra</a>

403 hfuExeta hfuExeta | Email | Web | 8. june 2018 at 9:54 | React

generic viagra <a href="http://sexviagen.com/#">generic viagra online pharmacy</a> uk viagra <a href=http://sexviagen.com/#>viagra overnight</a>

404 nfsExeta nfsExeta | Email | Web | 9. june 2018 at 9:59 | React

sildenafil viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">soft tabs viagra</a> mail order viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra brand</a>

405 nnsExeta nnsExeta | Email | Web | 9. june 2018 at 23:25 | React

viagra pill <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra spam</a> viagra online without prescription <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra without prescription</a>

406 ndgShono ndgShono | Email | Web | 10. june 2018 at 2:04 | React

sublingual viagra <a href="http://bitcapblog.com ">discount viagra</a> what would happen if a girl took viagra <a href="http://bitcapblog.com">viagra</a>

407 xntShono xntShono | Email | Web | 10. june 2018 at 9:38 | React

women viagra <a href="https://movietrailershd.org ">viagra dose</a> generic viagra soft tabs <a href="https://movietrailershd.org">viagra samples</a>

408 nreExeta nreExeta | Email | Web | 10. june 2018 at 22:24 | React

viagra sale online <a href="http://susamsokagim.com">viagra for sale</a> side effects of viagra <a href=http://susamsokagim.com>free viagra sample pack</a>

409 Travissig Travissig | Email | Web | 11. june 2018 at 0:16 | React

дельный вебресурс <a href=https://livekurs.ru/economic/>Бизнес и Финансы</a> - Политика, Бизнес и Финансы.

410 xbcShono xbcShono | Email | Web | 12. june 2018 at 7:45 | React

online loans <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a> loans now bad credit <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

411 bdsExeta bdsExeta | Email | Web | 12. june 2018 at 20:03 | React

poor credit personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org">3 month payday loans</a> car title loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans</a>

412 bsdExeta bsdExeta | Email | Web | 13. june 2018 at 9:39 | React

quick loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans</a> installment payday loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>online payday loans direct lenders</a>

413 IsrafaceSON IsrafaceSON | Email | Web | 14. june 2018 at 2:36 | React

Знакомства в Израиле бесплатно

<a href=http://israface.com>Израиль и Знакомства в израиле. Израильтяне, иудеи, евреи подробнее тут</a>

414 leslievl11 leslievl11 | Email | Web | 15. june 2018 at 1:53 | React

Pron blog site  
http://lingerie.sexblog.pw/?ashlynn
  erotic sex erotic asphyxia erotic chatbot erotic fiction erotic sims

415 johnot16 johnot16 | Email | Web | 15. june 2018 at 6:00 | React

Hip porn blog    
http://asianmilf.xblog.in/?pictures_bridget
   erotic songs erotic short film erotic halloween free erotic

416 bthShono bthShono | Email | Web | 15. june 2018 at 13:29 | React

loan debt consolidation <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a> credit card consolidation loan <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online same day</a>

417 RobertVOX RobertVOX | Email | 16. june 2018 at 1:47 | React

Воспаления и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

<a href=https://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>Kup Analog Lamininu AminoPure (AminoBoosters) w Polsce tansze 4 razy</a>

CrowdFunding International (eu) SKAM. Does not pay out money.(Краудфандинг)Мошенники. Не платят.

418 nnrExeta nnrExeta | Email | Web | 16. june 2018 at 5:54 | React

tadalafil reviews <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis online</a> tadalafil cialis <a href=http://fundeconp.org/>online cialis</a>

419 carmelaov11 carmelaov11 | Email | Web | 17. june 2018 at 1:51 | React

My unheard of web scheme:
http://angeline.web.telrock.net

420 nmnShono nmnShono | Email | Web | 19. june 2018 at 0:56 | React

cialis 10mg <a href="http://cialisserfher.com/ ">cialis</a> purchase cialis <a href="http://cialisserfher.com/">online cialis</a>

421 aimeejt60 aimeejt60 | Email | Web | 19. june 2018 at 16:14 | React

Perfectly started new occupation:
http://myrtle.web.telrock.net

422 StephenSuing StephenSuing | Email | 21. june 2018 at 22:09 | React

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

423 fbfVally fbfVally | Email | Web | 6. july 2018 at 16:26 | React

cialis tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a> cialis tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">cialis</a>

424 JamesStump JamesStump | Email | Web | 9. july 2018 at 10:39 | React

Заказать раскрутку сайта оптимизация сайтов услуги seo продвижения сайта  По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

425 carlostf11 carlostf11 | Email | Web | 9. july 2018 at 18:48 | React

Lewd blog pictures from internet  
http://blacklesbians.xblog.in/?johanna
  erotic classic adult movies hotsex erotic mobile erotic couple massage

426 Georgeploxy Georgeploxy | Email | Web | 10. july 2018 at 20:30 | React

<a href=https://www.vzlomvb.com/>программа +для взлома вайбер     </a> - взлом переписки вайбер, взлом вайбер бесплатно.

427 lesleyzn69 lesleyzn69 | Email | Web | 11. july 2018 at 21:06 | React

Free gay images  
http://men.sexblog.pw/?profile-tristin
  gay internet dating gay hookup sites gay firemen james dean gay gay pride shirts

428 KevinTob KevinTob | Email | Web | 18. july 2018 at 13:51 | React

Доброго дня
Я федор, и я хочу представить вам информацию о сайте https://professional-trafik.ru .
Портал - это место где вы можете заказать на клики для веб сайта.
Вам предоставляется трафик высокого уровня, который распознается современными системами статистики.
Наши клики преднозначенны для повышения дохода в системах контекстной рекламы РСЯ.
Надеемся, вам понравится полезный функционал, у нас на  портале .

<a href=https://professional-trafik.ru/2017/04/06/nastrojka-yandeks-metrika/>мы купим ваш трафик Читать подробнее ...</a>

429 RickyWaync RickyWaync | Email | Web | 27. july 2018 at 3:46 | React

<a href=http://sansordonnance-france.fr/vente-du-viagra-generique/>viagra generique en ligne maladies</a> - viagra generique cialis  quels risques, viagra generique internet  age minimum.

430 nbvjoisy nbvjoisy | Email | Web | 28. july 2018 at 4:02 | React

viagra sample <a href="http://fviagrajjj.com/#">generic viagra online</a> buy viagra without prescription <a href=http://fviagrajjj.com/#>sildenafil generic</a>

431 byhTeele byhTeele | Email | Web | 2. august 2018 at 16:12 | React

how does viagra work <a href="http://www.bitcapblog.com/">buying viagra online</a> buy viagra online no prescription <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil</a>

432 bfdViaky bfdViaky | Email | Web | 3. august 2018 at 5:48 | React

generic viagra online <a href="http://mo-basta.org/">viagra pills</a> buy online viagra <a href=http://mo-basta.org/>natural viagra</a>

433 sffjoisy sffjoisy | Email | Web | 4. august 2018 at 18:23 | React

free viagra sample <a href="https://susamsokagim.com/">generic viagra</a> cheap viagra canada <a href=https://susamsokagim.com/>buy viagra</a>

434 bfcDrevE bfcDrevE | Email | Web | 4. august 2018 at 22:38 | React

cheap viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">get viagra</a> generic viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra price</a>

435 RobertHeK RobertHeK | Email | Web | 8. august 2018 at 5:51 | React

<a href=https://www.casinotop.info/forums/big-win-videos.80/>online slots big win</a> - land based casinos, bitcoin friendly casinos.

436 AaronFet AaronFet | Email | Web | 12. august 2018 at 4:29 | React

wh0cd2658518 <a href=http://methotrexate.us.org/>Methotrexate</a>

437 Phillippex Phillippex | Email | Web | 15. august 2018 at 21:57 | React

<a href=http://tehmash-region.ru/>резинотехнические изделия</a> - Асбестотехнические изделия, Заготовки из полиуретана

438 AaronFet AaronFet | Email | Web | 18. august 2018 at 2:49 | React

wh0cd2658518 <a href=http://vardenafilmedicaid.us.org/>vardenafil</a>

439 KennethAbale KennethAbale | Email | Web | 19. august 2018 at 12:59 | React

wh0cd2658518 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>buy erythromycin</a>

440 Georgeunsuh Georgeunsuh | Email | Web | 25. august 2018 at 3:32 | React

<a href=https://en.danielnotcake.com/family>family photo shoot israel</a> - photographer in israel, maternity photographer tel aviv

441 KennethAbale KennethAbale | Email | Web | 27. august 2018 at 5:04 | React

wh0cd2658518 <a href=http://tadalafilmedicaid.us.org/>cheapest tadalafil</a>

442 BrettVosse BrettVosse | Email | Web | 28. august 2018 at 4:46 | React

wh0cd2658518 <a href=http://buylevaquin.us.org/>Buy Levaquin</a>

443 KennethAbale KennethAbale | Email | Web | 29. august 2018 at 2:38 | React

wh0cd2658518 <a href=http://amoxilcheap.us.com/>Amoxil</a>

444 RichardFloup RichardFloup | Email | Web | 30. august 2018 at 5:19 | React

go <a href=http://tfarjo.pro/>Film Streaming vf</a>

445 Charlesjof Charlesjof | Email | Web | 1. september 2018 at 17:23 | React

<a href=http://www.prtime.ru/2018/05/30/kak-pravilno-podobrat-och.html>коррекция ласик</a> - диагностика нарушений зрения, глаукома причины симптомы лечение

446 Darongow Darongow | Email | Web | 6. september 2018 at 16:49 | React

<a href=https://moneta.im/>обмен выгодный курс</a> - сбербанк биткоин, биткоин яндекс

447 JacobCluro JacobCluro | Email | Web | 7. september 2018 at 20:10 | React

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

448 VadimProSEO VadimProSEO | Email | 9. september 2018 at 10:42 | React

Здравствуйте! Хочу Вам предложить свою услугу в помощи продвижения вашего сайта в поисковых системах, недорого, всего лишь за 9700 р.

От Вас потребуется лишь ссылка на сайт и ключевые слова и фразы в txt файле, по которым Вы хотите продвинуться в ТОП (пример вышлю Вам по почте, если заинтересуетесь). Я размещаю вечные ссылки на форумах и сайтах, которые ведут на Ваш интернет-сайт. Мною будет написана статья (размноженная и "заточенная" под Ваш ресурс), а в ней будут анкорные или безанкорные ссылки передавать Вам свой "вес", траст, и ссылочную массу. Тем самым увеличивая траст, доверие поисковиков, быстрое индексирование, рост позиций в поиске, рост ссылочной массы и т.д...

Вся работа займет по времени 2-3 недели и Вы увидите положительный результат! Ваш ресурс "оживет" в сети интернет!

100% предоплата (Принимаю по карте, Вебмани, ЯДеньги, Киви).

Списаться со мной Вы можете уже прямо сейчас по почте proxrum$@$mail.ru с темой "ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА ПО СКИДКЕ" (удалите пожалуйста два символа $). У меня нет выходных, я не компания. Я частник! И работаю, стараюсь, как для себя!

P.S. Будет отлично, если у вас на сайте стоит счетчик Яметрики (там есть важные ключевые фразы) и у Вас есть быстрая связь (аська, скайп, или вайбер). Спасибо!

С Уважением!

449 ArthurHUG ArthurHUG | Email | Web | 10. september 2018 at 17:49 | React

<a href=https://hydra-center18.com/>hydra center</a> - hydra center, hydra2web.com

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement