Mary Hermiona Sue - oglosováno

26. october 2010 at 18:15 | The & Já |  Glosování
Glosa sem, glosa tam.
Glosuju dál, tentokrát ale ne Bellatrix Black, řečenou Bellu <3, nýbrž Hermionu-Nikolu. Veškerou chválu posílejte na adresu slečny "Já", její poznámky byly vážně trefné. Jestli si chcete na něco stěžovat, pusťte se do mne. Ačkoliv pochvaly by mi neublížily :D
Jestli máme chyby někde my, v glosech, skutzečně se moc omlouvám, ale ani my nejsme neomylné a každý se občas překlepne. Asi si říkáte - tak proč jsme potom na autorky tak strašně zlé, když se taky překlepáváte?
Víte, glosy jsou prostě přehnaná kritika. A tak to je a to nezměníte..
Co se týče vtipnosti, vtipné to nutně být nemusí. Ale což.
A barvy:
černá: Hermiona-Nikola
fialová:
oranžová: The

Zelené podtržítko od Nariel
TAkže je tu další povídka na přání=0DTentokrát je pro Paige,která si přála tohle:Lucius Malfoy/HG nebo LM/AUTP (Co znamenají ty zkratky, nevíš, The?) (Nevím AUTP. Bohužel nejsem dost inteligentní, abych tyto zkratky rozluštila.)
OSTATNÍ NECHÁM NA TOBĚ.........(A já myslela, že se normálně píšou tři tečky. No řekněte, nejsem blbá?) (V tom případě já jsem čtyřhlavej jelen)
TAkže v článku si můžete přečíst jak můj pokus na tenhle pár dopadl=0D - překlad: Bojte se, lidičky, bojte se.
Hermiona seděla ve vlaku a čekala až přijde Harry s Ronem, které měla doprovázet tečka.Zdrželi se na chodbě u vozíku s dobrotami,Herjmiona (nová postava na scéně!) si na to už zvikla.(Fuj...fuj..fuj...*zakrývá si oči*) Když konečně chlapci přišli stihli si sotva sednout a kolem kupé prošel Draco Malfoy se svými gorilami.Jakmile si všiml,kdo v kupé sedí,otevřel dveře a pohrdavě se na trojici podíval.
"No podívejte se.Mudlovská šmejdka a její dva šaustři (Kdooo?)"Ozval se (šimpanz) Draco ke svým dvěma gorilám. (Ozval se ke gorilám? Jasněě.). (Gorilí řečí:..Hu hu ha..uí...)Jeho slovík (Slovík! Do které čeledi ptáků patří? Ke slavíkovi?) (To nevím...ale je tu pěkná zoologická - slovík, šimpanzi, gorily...) byl ještě horší než loni. (Mezery a pravidla českého pravopisu odjely na dovolenou.)
"Malfoy,udělej nám tu laskovost a nauč Hermionu skloňovat a autorku psát mezery,aby jsme se nemuseli dívat na ty příšerné gramatické chyby a vaše ubohé ksichty a vypadni"řekla mu s klidem Hermiona,jako by předešlou poznámku vůbec neslyšela (tečka taky neslyšela...)
"Jak se opovažuješ (mi říkat, co mám dělat a kde mám psát mezery a vůbec)"sykl na ni Draco a už vytahoval hůlku, otazník se lekl a utekl, takže Harry s Ronem také okamžitě vytáhli hůlky.Stáli proti sobě takhle tři,(mezera) neboť Crabbe s Goylem, (tak sem emigrovala jedna z těch teček!) nebyli moc dobří v kouzlech,a tak se ani neobtěžovali hůlky vytáhnout.Hermiona je pozorovala s klidem, (všimli jste si, že Hermiona je v posledním odstavci nějak podezřele klidná?) ale jakmile si všimla,že se chystají použít všichni tři kouzla,rychle se postavila mezi ně.Dostala se mezi ně přesně ve chvíli,kdy ze všech tří hůlek vylétlo zaklínadlo.Všechna tři dopadla svorně na Hermionu.Zatočila se jí hlava a ucítila jak ztrácí podlahu pod nohama (,,Já lííítááááám!" zakřičela.) a pak Stichla (Ehm? To jako, že byla zticha? To se ale píše se z..) (ztichla a ani to nestihla napsat zprávně...*vražedný pohled*) ještě zaslechnout HArryho (a další nová postava! No, tady jich je..) (:D) hlas(čárka omdlela s Hermionou) jak křičí:"Hermiono!!"a pak už nic neslyšela, protože dostala od The pěkný dárek v podobě otrávené šipky.
Po chvíli se vrátila nohama na zem (Týjo, Hermiono, nechceš mě naučit létat? Já tě za odměnu naučím psát mezerníky.) a tak se odhodlala otevřít oči,rozhlédla se kolem sebe a zjistila,že (jí mířím do obličeje plchometem půjčeným od Sikara) je opět v kupé,ale HArry,Ron,ani MAlfoy tam nebyli, protože se právě oddávali poněkud..jiným..praktikám. Divné je, že jsme o nich ještě nikdy neslyšeli. Patří totiž mezi ty další nové postavy.Znepokojilo jí to,neboť přesně poznala Bradavický Express.Začali se jí podlamovat kolena, (tytyty, Hermiono. Že jsi snědla tu pizzu se strychninem?) (asi jo...až jí z toho kolena obživly...teda obživli :D) a proto si raději sedla.Po chvíli zaslechla smích děvčat.Po chvíli dorazila děvčeta až k jejímu kupé.Po chvíli Do kupé vešla dvojice dívek.Jednu z nich (HE? Ptám se už notnou chvíli.)rmiona okamžitě poznala,byla to HArryho máma,Lily Potterová,(Když to byla HArryho máma, taky by se asi měla jmenovat LIly, ne?) ale to přece nebylo možné (v téhle povídce je možné všecko, jak tak koukám). (Myslíš třeba..ty biliony postav?) (Hmmm...)
"Ahoj"pozdravila Hermionu Lily a mile se na ni usmála. Přitom na ni vycenila svou bělostnou zubní protézu.
"Ahoj"pozdravila i druhá dívka také s úsměvem a zamávala chapadýlkem.
"A-Ahoj, (j-já j-jsem He-he-he-hermiona)"Zakoktala se Hermiona při pohledu na chapadýlko a pozdravu.
"Ty jsi v Bradavicích nová?"zeptala se LIly (Kdo?) (Přece Llly. Tu neznáš? Rowlingová o ní přece mluví každou chvíli.)(Jo ahá...už si vzpomínám...xD).Hermiona chvíli přemýšlela,musela si to promyslet,ale nemohla přemýšlet, protože neměla mozek.(Jako autorka této povídky) A že přemýšlela, jak narvat do jedné věty tolik přemýšlení, dlouho.Nakonec jí přece jen došlo,že by měla zalhat (Lhát se přece nemá, styď se, Hermiono!) (Mary Sue přece lhát můžou. Tak mě napadá, nemá Hermiona první jméno Mary?).
"Ano,(mezera)jsem tu nová,(mezera)přestoupila jsem z Krásnohůlek, (odkud pocházejí ty nejlepší Mary Sue na světě)(tečka.)"řekla Hermiona první školu,která jí napadla.
"Tak to je fajn,do jakého ročníku jdeš?"ptala se dál zvědavě Lily a její kamarádka jen poslouchala, zatímco tečka už to nevydržela a dala se na úprk.
"Do pátého, a přesto pořád neumím pravidla českého pravopisu."
"To je Super! Tak moc, že to musím napsat s velkým písmenem! Mimochodem, jak se vyslovuje takové irelevantní velké písmeno?)Já taky ne!"Na chvíli se odmlčela a pak pokračovala (v mučení tečky)
"Promiň,jsem se ti nepředstavila.Já jsem Lily Evansová,z Nebelvíru, to je speciálné kolej pro mimozemšťany a Mary Sue"
"Já jsem Lola Schansezová,taky z Nebelvíru"představila se i Lilyina kamarádka a usmála se. Vycenila přitom řadu zubů na krku...a vystrčila z čela své třetí oko
"Já jsem Hermiona Grangerová,z Ne.."Hermiona se rychle zasekla,protože se málem prozradila.
"A doufám,že se dostanu do Nebelvíru (heh....nedělej si naděje, tam tě, holka, s tvojí znalostí češtiny nevezmou!) (Ale vezmou. Ta je zároveň Mary Sue i mimozemšťan..)"dořekla větu.
Dívky se rychle skamarádily,ale Hermiona se těšila až dojedou do hradu a ona si bude moct popovídat s Brumbálem. (Hahaha. Popovídat. Věřte mi, oni si povídat nebudou..) Věřila,že on na něco přijde.cesta se jí zdála nekonečně dlouhá (ač byla, soudě dle malého písmena, velice krátká),když tam s ní nebyli kamarádi,holky byli (takže tam byli i kluci?) (Ne. Jenom nebyly dost drsné na to, aby je autorka psala s tvrdým Y.) sice fajn,ale Harryho s Ronem jí vynahradit nemohly (Co je taková mimozemšťanka proti Harrymu s Ronem?).Dveře kupé se opět otevřely,(a v nich stál plch s motorovkou v pacičce a divoce koulel očima) tentokrát v nich stála partička kluků.Jaklmile (to je slovo. Pravděpodobně nějaký mléčný výrobek. Tedy mi to alespoň tak zní. "Mléko Jaklmile. Kupte si! No taste, no price!") (Mhmmm...to mi připomíná, že jsem ještě nevečeřela...) si jich děvčata všimla Hermiona hned věděla o koho jde a všimla si jak reagují dívky.Lily protočila oči v sloup a snažila se si kluků nevšímat,zatímco Lola se začala slabně (WTF?) (To je něco jako slibný, víš. Liší se to jen v tom, že slibně píší lidé s talentem psát povídky a slabně ti, kteří talent nemají..) (Slibně se červenat? To zní, jako kdyby byla ta holka rajče nebo jablko...) (To teda dopadla slavně. Lola Rajče..) (Lola Rajče Mimozemšťanová...heh, to zní jak nějaký jméno z facebooku) červenat.
"Aho Evansová"pozdravil James Lily (autorka mne naučila nový pozdrav. Asi si ho napíšu do slovníku.).Hermiona se musela pousmát nad stupiditou této povídky,bylo to přesně takové,jak si to představovala z vyprávění od HArryho. Konečně nějaká známá postava. Ale stejně mám v lidech jako je Harry a HArry docela nepořádek.
"Co chceš Pottere? Žádné čárky už nemám. Tak co chceš?"zeptala se až kousavě (div si jazyk neprokousla) Lily,aniž by mu odpověděla na pozdrav.(Nezdvořačka!)
"Rádi bychom si sedli,protože ostatní kupé jsou plná (plchů se vzteklinou)"odpověděl JAmes slušně (He? Ona byla ta partička tak velká, že v ní bylo tolik lidí?) (*počítá*)a věnoval jí nádherný úsměv.Na Lily to ale nezapůsobilo a tak si přisedla vedle HErmiony a Lola jí napodobila.James si sedl naproti Lily a vedle něj další chlapci. (A tak tam všichni seděli a seděli a seděli...*zííív*) Hermiona si okamžitě všimla nepřehlédnutelně fosforeskujícího Remuse,nebyl sice tak zničený,jak ho znala,ale také nevypadal nejlíp,vypadal dost unaveně z toho nekončícího pátrání po zmizelých mezerách.Po chvíli zkoumání Remuse,se zadívala na Siriuse.Byl to přesně takový Casanova jak čekala z vyprávění HArryho a starých fotek (fotky totiž umí vyprávět vůbec nejlíp.),na kterých byl Sirius s Jamesem . Vypadá dost dobře pomyslela si HErmiona,ale hned by si nejradši jednu vrazila (nemusíš se obtěžovat, s tím ti ráda pomůžu...muehehehe).Rychle odvrátila pohled od Siriuse (Fuj, fuj! Ale oni to mají špatně přeložené i v těch oficiálních knihách Rowlingové! Siria, sakra..) a Petera si přejela pohledem (přejela si pohledem? Asi ji přejedu tankem.) hodně rychle,aby se na něj nemusela dívat.Jakmile kluci seděli,rozhlédl se Sirius po Kupé a se zájmem se zastavil pohledem na Hermioně.
"Ahoj"pozdravil jí a chluboce (*chluboký povzdech*) se jí při tom díval do očí.
"Ahoj"pozdravila ho Hermiona na oplátku.
"Tebe ještě neznám"
"To je dost možný,jsem tady nová"vysvětlila mu Hermiona. (Tohle je ten nejinteligentnější dialog, jaký jsem kdy viděla. Asi za to dostane nějakou literární cenu.) Teď se na ní díval i James s Remusem.Teprve teĎ si všimli,že je v kupé s holkama někdo nový (Blik! ...hoši asi nebudou zrovna nejchytřejší).
"Z jaké školy,"zeptal se se zájmem Remus. Zájem ale okamžitě nahradilo zoufalství, když mu došlo, že bude muset pátrat také po zmizelých otaznících.
"Z Krásnohůlek, jedné školy pro retardy, odkud pocházejí ty nejlepší Mary Sue na celém světě"odpověděla Hermiona školu,kterou řekla předtím holkám,ale dělalo jí potíže nevyzradit,že je z Bradavic.Sirius si jí stále se zájmem prohlížel (protože si všiml, že jí na čele raší chapadýlko) a Hermioně to začalo dost lézt na nervy,vypadalo to,že má Sirius oči,který do ní vidí (Sirius že má rentgenový zrak? To to mě slone zašlápni...).
"Půjdu (si trochu provětrat chapadlo) se trošku projít"řekla Hermiona a začala vstávat.
"Půjdu s tebou"nabídl se Sirius ochotně (a za zády držel ostrou kudlu).
"Ne,to je dobrý,za chvíli jsem zpátky" To tedy nejsi, poslala jsem na tebe veverky. Těm neutečeš. (A nezapomínej na ty ostatní kupé plný vzteklejch plchů...)
"Tak jo"řekl celkem uraženě Sirius (chudáček...a on se tolik těšil, až bude moct tu kudlu použít...) a Jamesovi cukali (obživlé) koutky.Hermiona odešla z kupé a jak od něj odcházela slyšela ještě Jamese.
"Tohle se ti ještě Tichošlápku nestalo!Asi začínáš ztrácet (rozum) šarm"slyšela Jamesův hlas a radši rychle šla dál,aby neslyšela Siriusovi odpověď (To by se ti ani nepovedlo. Možná bys mohla slyšet odpověď Síria. Tak se to totiž má správně skloňovat..).Zastavila se u jednoho okna,kde jí nic nerušila a otevřela ho.Ucítila slabý vítr,který jí začal foukat do vlasů a ona zavřela oči,bylo to stejné,jako když jela s harrym (který byl chudáček tak malilinkatý, že nestál ani za to velké HÁ) a Ronem.Po chvíli uslyšela něčí hlas.
"Ahojky kočičko"Celkem jí to zaskočila a tak kousavě odpověděla, jak se na pravou kočku sluší, aniž se na onoho člověka podívala.
"Pro tebe nejsem žádná kočička (ale pejsek! Haf haf!)"
"To je ale škoda,co to takhle změnit?"zeptal se dál onen hlas.Hermiona už začínala zuřit.Jakej blbec může balit takhle holky na potkání i s mezerama za větou?pomyslela si a otočila se k onomu člověku.Chystala se opět něco namítnout,ale jakmile spařila chlapce v hrnci, který si přinesla s sebou,který před ní stál,nebyla schopná cokoliv říct.Před ní stál celý Darco Malfoy (jůůů...další nová postava...),až nato,že místo modrých očí měl šedivé.Ty oči Hermionu uchvátily,byly nádherné! Tak nádherné, že se v nich Hermiona utopila. A to byl šťastný konec této povídky.(*nadšení opadlo* Aha...Marty Stue)
"Ne,žádná změna nebude"vynutila ze sebe HErmiona (Kde ta se tam, u Sloní levé přední tlapy, vzala???) odpor,(co tu děláš čárko? hledají tě v předchozím odstavci!) i když jí to moc nešlo,protože v jejím hlase už nebyl slyšet ten odpor,jako prvně a Lucius si toho zřejmě všiml.
"Ale,ty tady jsi nová kočičko,viď?"ptal se dál,jako by to byl úplně přirozený rozhovor.
"Jo,jsem ta nová děvka, která má obšťastňovat Brumbála. Proč? (Ou máj gat, chudáček Brumbál) (K milovanému Snapeovi bych ji nepustila.) (Já bych jí nepustila ani do Bradavického expresu) (natožpak do toho bradavického.)"
"TAk vidíš.(TO TEda VIdím) Potřebuješ průvodce,který by byl tak ochotný tě provézt (*poprskala obrazovku jogurtem* Hustě.Ono už se smí jezdit po Bradavicích autem.) (Nene...si koupíš v Příčný takový kolečka, co si namontuješ na koště, víš? :D) (Aha, hned je mi všechno jasný. Myslím, že taky půjdu do Příčný..a raketový křeslo by tam neměli? Že bychom vystřelily Hermionu i HErmionu na Mars..vlastně ne, chudák Mars..) po hradě s (kudlou v ruce)"
"Ne,děkuju,zvládnu to bez kudly a už vůbec bez tebe"řekla Hermiona a otočila se k odchodu (K čemu?) (K odchodu. Ne, vážně, co je na tom špatně?..) (Mno...asi tam stál nějakej Odchod, tak se k němu otočila, tak by mě zajímalo, kde se tam všichni vzali a jak se vešli do tý úzký uličky ve vlaku) .Lucius jí ale chytil za paži a přitáhl si jí k sobě (A to, že má na čele chapadlo a že je to Mary Sue, mudlovská šmejdka z Nebelvíru, to mu bylo fuk, co?).
"No tak se nedělej!Já vím,že se ti líbím (Mně? Nééééééé!)."řekl klidně Lucius a zadíval se HErmioně do očí. (To je děvkař. Nejdřív Hermiona a pak HErmiona.)Ta by nejradši uhla (*utírá druhou vrstvu jogurtu na obrazovce* Víte, uhla. To je takový pojem v matematice. Má to něco společného s úhly.) (spíš bych to tipla na uhlí...) pohledem,ale to by bylo poznat,že jeho pohled nevydrží(čárka taktéž nevydržela Luciusův pohled a "uhla" :D) a tak se mu také zhluboka podívala do očí.(Kde máš bejt? Zlobivá tečka, zlobivá!) a rychle mu odpověděla.
"Ne nelíbíš!A koukej mě pustit,ráda bych odešla za tou mezerou a vykřičníkem"
"KAm by jsi chodila?"(Za Brumbálem, ne? Už tě má objednanou..) (Zjednodušeně by šla TAm.)
"To je moje věc"odsekla Hermiona (To je stěr!) a snažila se mu vyrvat (srdce z těla) ze sevření.Lucius byl ale silnější,a tak neměla šanci.
"Já tě tedy nechám jít,s tím,že mi dáš pusu na rozloučení , mýýý potěšení, póóóstavím pod okny Máááj"řekl Lucius a usmál se, přičemž odkryl zuby plné špenátu, jež mu maminka zabalila na svačinu .Bylo vidět,že se mu HErmiona líbí,když Hermiona nic neříkala (Aby něco říkala, když si je namlouváš obě dvě zároveň.) začal se k ní pomalu přibližovat.Hermiona si všimla jen něčího chapadla (ruky),která Luciuse uhodila.Lucius se teď pomalu zvedal ze země a stejně jako Hermiona zjišťoval,kdo mu vrazil pěstí (Bystrý to hoch, je vidět, že je Malfoyovic...).Hermiona si všimla jak vedle ní stojní (Byl to totiž stožár. A ty nestojí, nýbrž stojní.) výhružně vyhlížející (stožár jménem) Sirius.Musela se na něj pousmát,bylo to od něj milé.Ale Lucius vypadal dost naštvaně (a kdo by nevypadal, kdyby dostal pěstí od stožára? Nebo od stožáru?).
"Ještě někdy se k ní přiblížíš a donutím tě číst tuhle povídku dopadneš špatně!"vykřikl na něj stožár Sirius.
"Tak ty jsi kočičko (Co má s tou kočičkou furt? To je zoofil nebo co?) našla,toho nejhorší (tady nějak kulhá skloňování.) (...o berličce, hnáty křivé, hlas vichřice podoba...) na celý škole?Až změníš názor přijď za mnou"řekl Lucius klidně,zvedl se ze země a odchátel (odchátel..Co myslíš, že to je?) (Těžko říct...) pryč.
"děkuju (, žes mi neřekl, že se na začátku věty píše velké písmeno)"poděkovala Hermiona Siri(us)ovi a usmála se na něj znova, holka jedna vytlemená.
"Nemáš zač"odpověděl Sirius a úsměv jí opětoval, protože už jí stihnul zarazit kudlu do zátylku.(*nadšeně tleská*)
"Radši bychom měli jít, (než se kolem té mrtvoly vyrojí plši)"řekl po chvíli Sirius a tak se oba, on i jeho kudla, vydali do kupé k fosforeskujícím Pobertům,Lily a Lole Rajčeti Mimozemšťanové.
 

15 people judged this article.

Poll

Máme stvořit další glosu nebo vás ušetřit?

Ušetřte nás, prosím!
Pište dál! (The: Sebevrahu.)

Comments

Show all (376)
Show older comments

301 BvujUsasia BvujUsasia | Email | Web | 13. september 2017 at 19:56 | React

cash advance loan
<a href="https://paydayaikloans.org/">cash advance</a>
payday loan
<a href=https://paydayaikloans.org/>payday loans online</a> ’

302 BvujUsasia BvujUsasia | Email | Web | 14. september 2017 at 0:01 | React

quick loan online
<a href="https://paydayaikloans.org/">payday loan</a>
best online payday loans
<a href=https://paydayaikloans.org/>payday loan</a> ’

303 AawdEnsugh AawdEnsugh | Email | Web | 15. september 2017 at 0:23 | React

order viagra without prescription
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra</a>
no prescription viagra
<a href=http://newmed1onlinev.com/>viagra</a> ’

304 LtubDyeshy LtubDyeshy | Email | Web | 15. september 2017 at 13:40 | React

viagra erections
<a href="http://newcheaprx1onlinev.com/">viagra online</a>
cheapest viagra professional
<a href=http://newcheaprx1onlinev.com/>cheap viagra</a> ’

305 LtubDyeshy LtubDyeshy | Email | Web | 15. september 2017 at 17:47 | React

what is viagra used for
<a href="http://newcheaprx1onlinev.com/">viagra</a>
viagra online generic
<a href=http://newcheaprx1onlinev.com/>generic viagra</a> ’

306 SeccWoult SeccWoult | Email | Web | 16. september 2017 at 8:37 | React

best viagra price
<a href="http://newrxgeneric1buyv.com/">generic viagra</a>
order female viagra
<a href="http://newrxgeneric1buyv.com/">generic viagra</a> ’

307 FawdEnsugh FawdEnsugh | Email | Web | 16. september 2017 at 14:06 | React

herbal uk viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra</a>
viagra alternatives
<a href=http://newmed1onlinev.com/>viagra online</a> ’

308 CevTyhoda CevTyhoda | Email | Web | 16. september 2017 at 14:06 | React

viagra price
<a href="http://newgenericrx1pricev.com/">viagra price</a>
how to use viagra
<a href=http://newgenericrx1pricev.com/>viagra price</a> ’

309 LmldWoult LmldWoult | Email | Web | 17. september 2017 at 13:40 | React

does viagra work
<a href="https://viagraciom.com">viagra</a>
viagra online order
<a href="https://viagraciom.com">viagra online</a> ’

310 FawdEnsugh FawdEnsugh | Email | Web | 19. september 2017 at 11:36 | React

generic viagra online pharmacy
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra</a>
cheap viagra online without prescription
<a href=http://newmed1onlinev.com/>viagra</a> ’

311 VtbTyhoda VtbTyhoda | Email | Web | 19. september 2017 at 11:56 | React

cialis women
<a href="http://cialisneab.com/">buy cialis</a>
cialis online uk
<a href=http://cialisneab.com/>buy cialis</a> ’

312 CevTyhoda CevTyhoda | Email | Web | 19. september 2017 at 22:47 | React

viagra cheapest
<a href="http://newgenericrx1pricev.com/">viagra generic</a>
how to buy viagra
<a href=http://newgenericrx1pricev.com/>viagra</a> ’

313 Bbmjkrooste Bbmjkrooste | Email | Web | 20. september 2017 at 21:08 | React

get business loan - http://paydayhhkl.org/
american loans <a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan lenders</a> ’

314 Onxzesoxy Onxzesoxy | Email | Web | 21. september 2017 at 14:03 | React

Great internet site! It looks really good! Sustain the good work!

315 NecxOwekly NecxOwekly | Email | Web | 21. september 2017 at 15:24 | React

Great website! It looks very professional! Keep up the great work!

316 Lnmsuiple Lnmsuiple | Email | Web | 21. september 2017 at 17:16 | React

Wow cuz this is extremely helpful work! Congrats and keep it up.

317 LdcvUtiree LdcvUtiree | Email | Web | 21. september 2017 at 17:42 | React

You've wonderful information here.

318 HhhjAutork HhhjAutork | Email | Web | 21. september 2017 at 22:59 | React

speedy cash
<a href="http://personalacrb.org/">bad credit personal loans</a>
online personal loans
<a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loan</a> ’

319 BlopUsasia BlopUsasia | Email | Web | 22. september 2017 at 1:13 | React

online payday loans direct lenders
<a href="http://loansvtna.org/">fast payday loans</a>
fast cash payday loan
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans</a> ’

320 ScrbarEnny ScrbarEnny | Email | Web | 23. september 2017 at 0:44 | React

cialis 5mg daily dose
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
cialis price
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis generic</a> ’

321 Vqvqphelo Vqvqphelo | Email | Web | 24. september 2017 at 15:13 | React

cialis low dose price
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis pill looks like
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

322 LdvDyeshy LdvDyeshy | Email | Web | 24. september 2017 at 17:07 | React

what happens if a girl takes viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
online viagra sales
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

323 BbnhTyhoda BbnhTyhoda | Email | Web | 25. september 2017 at 16:04 | React

purchase female viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">buy viagra</a>
generic viagra sale
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra</a> ’

324 LewfhWoult LewfhWoult | Email | Web | 26. september 2017 at 7:18 | React

free viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
viagra prescription uk
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a> ’

325 KrtpAwable KrtpAwable | Email | Web | 26. september 2017 at 23:40 | React

cialis samples free - http://haycialis.com/
cialis canadian pharmacy <a href=http://haycialis.com/>cheap cialis</a> ’

326 Drvpbdiulge Drvpbdiulge | Email | Web | 27. september 2017 at 11:18 | React

generic viagra 50mg - http://viagraonszb.com/
generic brands of viagra online <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

327 Bnturooste Bnturooste | Email | Web | 27. september 2017 at 15:21 | React

Great looking internet site. Think you did a whole lot of your own html coding.

328 NwvdOwekly NwvdOwekly | Email | Web | 27. september 2017 at 16:42 | React

I delight in the info on your site. Cheers!

329 Kmrsuiple Kmrsuiple | Email | Web | 28. september 2017 at 0:21 | React

You have got probably the greatest webpages.

330 LmazAutork LmazAutork | Email | Web | 28. september 2017 at 21:42 | React

badcredit payday loans
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance loans</a>
bar none payday loans
<a href=https://paydayrvyaf.com/>cash advance inc</a> ’

331 Fvthsempicy Fvthsempicy | Email | Web | 29. september 2017 at 11:21 | React

poor credit personal loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a>
1 hr payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a> ’

332 IkmeUsasia IkmeUsasia | Email | Web | 29. september 2017 at 11:51 | React

instant personal loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">loans payday</a>
getting out debt
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans</a> ’

333 Lvvodprielm Lvvodprielm | Email | Web | 2. october 2017 at 17:41 | React

viagra dosages - http://viagrapfhze.com/
female uk viagra <a href=http://viagrapfhze.com/>generic viagra</a> ’

334 Kmmirsuiple Kmmirsuiple | Email | Web | 3. october 2017 at 13:28 | React

say thanks to a lot for your website it aids a lot.

335 MuntrWoult MuntrWoult | Email | Web | 4. october 2017 at 7:50 | React

price of viagra
<a href="http://sexviagen.com/">online viagra</a>
buy viagra online cheap
<a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

336 Vidmanvew Vidmanvew | Email | Web | 25. october 2017 at 19:36 | React

cialis washington

      <a href=http://cialisknz.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://cialisknz.com/">buy cialis</a>

    buy cialis discount on line

337 Ffnhhjxnovato Ffnhhjxnovato | Email | Web | 31. october 2017 at 18:58 | React

bad credit payday loan
<a href="https://cashecbya.com">cash advances</a>
internet payday loans
<a href=https://cashecbya.com>short term loans</a> ’

338 Smithf968 Smithf968 | Email | Web | 5. december 2017 at 4:37 | React

You're so interesting! I don't think I have read anything like this before. So wonderful to discover somebody with some unique thoughts on this subject matter. Seriously.. thank you for starting this up. This website is one thing that is needed on the internet, someone with a bit of originality! eedcadcddfdcfbbc

339 Kdbccfesoxy Kdbccfesoxy | Email | Web | 9. december 2017 at 19:47 | React

bad check to payday loan http://paydayloansonlinenow.us.com/
loan for debt consolidation <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online</a>

340 JthasAutork JthasAutork | Email | Web | 23. december 2017 at 21:00 | React

online payday loans direct lenders
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">bad credit payday loans</a>
loans with bad credit
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans no credit check</a>

341 Dbsdbempicy Dbsdbempicy | Email | Web | 25. december 2017 at 8:22 | React

quick personal loans online
<a href="https://paydayloansxxe.com/">online payday loans direct lenders</a>
30 day payday loan
<a href="https://paydayloansxxe.com/">best online payday loans</a>

342 Smithd752 Smithd752 | Email | Web | 29. december 2017 at 4:17 | React

Wonderful work! This is the kind of info that are meant to be shared across the internet. Disgrace on the search engines for not positioning this post higher! Come on over and consult with my website . Thank you  cfcdeecddekgbkag

343 Dsbgbempicy Dsbgbempicy | Email | Web | 29. december 2017 at 18:21 | React

credit counseling services
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">instant payday loans</a>
cash advance loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loan online</a>

344 Dsbcempicy Dsbcempicy | Email | Web | 1. january 2018 at 0:22 | React

bmg group payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">cash loan</a>
emergency personal loan
<a href="https://installmentccy.org/">online payday loans direct lenders</a>

345 Dndempicy Dndempicy | Email | Web | 4. january 2018 at 20:31 | React

personal loans no credit check
<a href="https://paydayvtulo.org/">cash advances</a>
1500 payday loan guaranteed
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday advance loans</a>

346 JbbAutork JbbAutork | Email | Web | 5. january 2018 at 20:08 | React

instant cash
<a href="https://personalnae.org/">get installment loan</a>
1 hr payday loan
<a href=https://personalnae.org/>online payday loans</a>

347 EvSpubre EvSpubre | Email | Web | 19. january 2018 at 9:12 | React

buy cialis 20mg
<a href="http://veucialis.com/">discount cialis</a>
does generic cialis work
<a href=http://veucialis.com/>cialis on line</a> ’

348 Mbedtdiulge Mbedtdiulge | Email | Web | 25. january 2018 at 22:23 | React

viagra plus
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">generic viagra online</a>
does generic viagra work
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">online viagra</a> ok’

349 Dxvempicy Dxvempicy | Email | Web | 4. february 2018 at 18:14 | React

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance inc</a>
tax debt <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance usa</a>

350 Vrcplobia Vrcplobia | Email | Web | 5. february 2018 at 23:48 | React

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheapest viagra</a>
viagra lowest price
<a href=http://viasergeneric.com/>buy generic viagra</a>

351 GbcLeamy GbcLeamy | Email | Web | 19. february 2018 at 21:33 | React

<a href="https://loanonline.us.org/">online loans</a>
auto loans for bad credit <a href="https://loanonline.us.org/">bad credit payday loan</a>
OK’

352 Gbdincity Gbdincity | Email | Web | 23. february 2018 at 22:50 | React

pro cialis - http://cialisonlineoansx.com/
cialis sold in canada <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis generic</a> ’

353 Gbbviorie Gbbviorie | Email | Web | 28. february 2018 at 20:29 | React

<a href="http://otcerectilepills.com/">female viagra uk</a>
viagra for cheap
<a href=http://otcerectilepills.com/>generic viagra</a>  OK’

354 Fnajoilk Fnajoilk | Email | Web | 8. march 2018 at 21:04 | React

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">viagra pills</a>
generic viagra sale
<a href=http://viagraazmhj.com/>viagra pills</a>  OK’

355 OkmExcam OkmExcam | Email | Web | 16. march 2018 at 14:19 | React

amoxil bd pdf
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">price of amoxil</a>
amoxil 500 mg daily dosage
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil online</a> ’

356 Oklexcife Oklexcife | Email | Web | 16. march 2018 at 16:44 | React

prednisone natural replacement
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone oral solution side effects
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone</a> OK’

357 Lmmdiulge Lmmdiulge | Email | Web | 19. march 2018 at 22:07 | React

when will viagra go generic
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra online</a>
female viagra pill
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra pills</a> OK’

358 Llmjoilk Llmjoilk | Email | Web | 21. march 2018 at 14:27 | React

viagra where to buy
<a href="http://buyviaqra.com/">viagra generic</a>
safe generic viagra
<a href=http://buyviaqra.com/>generic viagra</a>  OK’

359 HnnLeamy HnnLeamy | Email | Web | 23. march 2018 at 13:44 | React

<a href="https://needmoney.us.com/">need money bad credit</a>
advanced check cashing payday loans <a href="https://needmoney.us.com/">in need of cash</a>
OK’

360 Brdjoilk Brdjoilk | Email | Web | 1. april 2018 at 3:51 | React

We run an active group with over 20,000 members for current students, staff and alumni. canada viagra generic <a href="https://nadinekube.com/">online viagra</a> women taking viagra <a href=https://nadinekube.com/>online viagra</a>  One in five Americans has high cholesterol -- find out if you're at risk. OK’

361 Sheilabioda Sheilabioda | Email | Web | 3. april 2018 at 2:30 | React

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/>Aliexpress</a> - your star sales...

362 Sxhangef Sxhangef | Email | Web | 3. april 2018 at 4:00 | React

In one study among 831 female participants between ages 14 to 38, 21. generic viagra review <a href="http://viagraformenvfa.com/">buy viagra</a> what would happen if a girl took viagra <a href=http://viagraformenvfa.com/>generic viagra for men</a>  Other than improvement in sexual symptoms, what are some of the potential benefits of testosterone-replacement therapy? OK’

363 JustinRag JustinRag | Email | Web | 4. april 2018 at 21:23 | React

quality resource https://mobporno.org/

364 лучшее продвижение сайтов лучшее продвижение сайтов | Email | Web | 4. april 2018 at 23:25 | React

частный специалист по продвижению сайтов http://prodvizheniya.net - частное продвижение сайта в москве

365 Justinlaume Justinlaume | Email | 6. april 2018 at 18:02 | React

6 effective ways to quickly earn easy money you can download this link in PDF format: http://ready.googlenoomon.info/?p=33676
I work for each of the above methods and earn much more than $ 35,000 monthly.

366 ThomasLip ThomasLip | Email | Web | 9. april 2018 at 18:25 | React

<a href=https://doc23.ru>Купить диплом о среднем профессиональном образовании с отличием</a> - Купить свидетельство, диплом курсов кассиров

367 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Friday at 2:45 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства вк</a>

Онлайн сообщество знакомств для интима. Реальные встречи с противоположным полом для XXX у тебя городе. Не проходи мимо - не пожалеешь!

знакомства сахком женщина, бадоо знакомства на русском, знакомства давай поженимся, знакомства open, знакомства с трансами, знакомства в чите, знакомства в чит, знакомства рф, реальные секс знакомства, знакомства познакомлюсь, знакомства в красноярске без регистрации бесплатно, знакомства в одноклассниках, знакомства рядом, знакомства в орле, знакомства майл ру мобильная, знакомства магнитогорск, сайт знакомств jolly, знакомства бесплатно новгород, знакомства в тамбове, датинг ру сайт знакомств, сайт знакомств ростов, гей знакомства краснодар, знакомства tinder, сайт знакомств вич, мир плюс знакомства, знакомства для взрослых онлайн без, знакомства для взрослых онлайн без регистрации, мамба бесплатный сайт знакомств, знакомства лета 55 лет, знакомства 55 лет, знакомства вход без пароля, примеры знакомства, мобильные знакомства вход на мою страницу, май лав сайт знакомств моя страница, конспект занятия знакомство, бебоо знакомства моя страница, секс знакомства в городе

368 bgfHeita bgfHeita | Email | Web | Monday at 5:23 | React

buy viagra professional <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra generic online</a> buy viagra online <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra price comparison</a> OK’

369 wbzGrify wbzGrify | Email | Web | Monday at 8:00 | React

try viagra for free <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">generic viagra rx</a> herbal alternative viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>brand name viagra on line</a> OK’

371 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 9:43 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства 24</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. лучшие знакомства для C... у тебя городе. Заходи - тебе понравится!

интим знакомства волгоград, гей знакомства в контакте, tabor сайт знакомств вход, фильм знакомство со, m love знакомства, наталья знакомство, поиск знакомств, серьезные знакомства в москве бесплатно, tabor ru сайт знакомств вход, сайт знакомства без регистрации с номерами, знакомства с женщиной без регистрации с телефоном, сайт знакомства ру регистрация, сайт знакомств mail, знакомство с факерами 2004, www знакомств ru, знакомства комсомольск, tabor сайт знакомств мобильная, знакомство с подготовительной группой, знакомство в старшей группе, анна знакомства, tabor ru сайт знакомств мобильная, знакомство с народными традициями, знакомства дзержинск, фильм знакомство со спартанцами, знакомства майл ру мобильная версия, смотреть фильм знакомство, знакомства встречи бесплатно, большие знакомства, сайт знакомств пермь, мобильные знакомства без, секс знакомства чебоксары, знакомства 65, знакомства нижнекамск, tabor ru знакомства мобильная версия, знакомства 25, знакомства ру вход без

372 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 10:03 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>скачать знакомства</a>

Онлайн клуб знакомств для интима. Реальные знакомства для XXX у тебя городе. Заглядывай - не останешься равнодушным!

сайт знакомств вход регистрация, tabor ru знакомства вход, знакомства 2017, серьезные знакомства в москве, секс знакомства с номерами телефонов, знакомства красноярск бесплатно, ватсап знакомства, сайт знакомств новосибирск, телефон и фото знакомства без регистрации бесплатно, знакомства ру мобильная, знакомства семейных пар, знакомства семейные пары, знакомство со спартанцами, знакомства в красноярске без регистрации, знакомства усть, школа знакомств, знакомства в санкт, 24 опен сайт знакомств, м знакомства, табор ру бесплатный сайт знакомств, знакомства на одну ночь без регистрации, знакомства в москве для отношений, знакомства регистрации нижнем, газета знакомства, сайт знакомств без регистрации с фото, знакомства в москве для серьезных отношений, знакомства плюс, знакомства спб без регистрации, гей знакомства спб, знакомства в липецке, бесплатные знакомства в москве, сайт знакомств в питере, знакомства в крыму, лав ру знакомства, порно сайт знакомств, знакомства с женщинами для секса, знакомства для инвалидов, е1 знакомства, круг вокруг знакомства, знакомства со зрелыми, знакомства в курске, бесплатный сайт знакомств москва, знакомства 5, сайт знакомств москва для серьезных, сайт знакомств mylove, знакомства в астрахани, сайты знакомства для отношений москвы

373 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 11:05 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства для взрослых регистрации бесплатно</a>

Онлайн клуб знакомств для интима. Реальные встречи с противоположным полом для XXX у тебя городе. Не проходи мимо - тебе понравится!

сайт знакомств в беларуси, знакомства в питере без регистрации, тиндер знакомства войти, гей знакомства ростов, сайт знакомств мамба без, сайт знакомств краснодар, секс чат знакомств, сайт знакомств иркутск, мир плюс вич знакомства, знакомства без смс, знакомства с женщинами в москве, бесплатный сайт знакомств регистрация с телефона, андрей андреев знакомства, андрей знакомства, бадоо сайт знакомств моя страница, место знакомства, знакомства для взрослых без регистрации девушки фото, знакомства 2018, сайт знакомств без регистрации с телефонами бесплатно, знакомства йошкар ола, знакомства без интима, знакомства со женщиной, сайт знакомств на русском языке, традиции знакомства, знакомство с мужчиной регистрация, знакомства иркутск без, знакомства для взрослых бесплатно фото девушек, знакомства гол, мамба сайт знакомств без регистрации, кино знакомства, знакомства с мужчинами без регистрации, рейтинг сайтов знакомств, знакомства 59, виза невесты знакомство

374 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 11:26 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>фотострана знакомства</a>

Онлайн сообщество знакомств для интима. лучшие знакомства для C... в твоем городе. Заглядывай - не останешься равнодушным!

my love знакомства, mine love знакомства, знакомства область бесплатно, сайт знакомств без регистрации бесплатно с фото, александр знакомства, табор знакомства бесплатная регистрация, начало знакомства, знакомства омск без, александр александров знакомства, регистрация знакомства новосибирск, сайт знакомств челябинск, секс знакомства без телефона, май лове знакомства, секс знакомства объявления, елена знакомство, знакомство с родителями фильм 2000, культура знакомства, знакомства 38, секс знакомства краснодар, знакомства поженимся, знакомства фото москва, знакомства почта, знакомства средний, женщина ищет женщину знакомства, женщины ищущие знакомства, loveeto сайт знакомств, знакомства датинг ру, знакомство ru бесплатный сайт

375 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 11:46 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства вокруг</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интимных встреч. лучшие знакомства для C... у тебя городе. Не проходи мимо - не пожалеешь!

лове знакомства моя страница, язык сайтов знакомств, знакомства ола, знакомства для взрослых онлайн без регистрации бесплатно, tinder сайт знакомств, знакомства в воронеже без, быстрые знакомства, сайт знакомств страница без регистрации, www знакомства, знакомства за 30 бесплатный, знакомство дошкольников, бесплатный чат знакомств, ела знакомства, знакомства моя страница без логина и пароля, сайт знакомств табор мобильная, теле2 знакомства 684, знакомства jeempo моя страница, приятное знакомство, создание сайта знакомств, сайт знакомств мамба регистрация, андреев знакомства, секс знакомства омск, знакомства страна встреч, знакомства в воронеже без регистрации, знакомства с девушками для секса, знакомства женщины г, знакомства в новосибирске без, бесплатное регистраций сайт знакомств табор, jolly me знакомства, loveplanet знакомства, трололо сайт знакомств, знакомство йошкар, знакомство с женщинами без регистрации с фото, секс знакомства с фото, страна встреч сайт знакомств, знакомства в питере без, знакомства кому за 30, знакомства псков, секс знакомства для взрослых, девушки знакомства для взрослых фото, секс знакомства иркутск, баду знакомства моя страница, знакомства 10, международный сайт знакомств, знакомство ру мобильная версия

376 ElmerMible ElmerMible | Email | Web | Today at 12:06 | React

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>сайт знакомств вход</a>

Онлайн клуб знакомств для интимных встреч. лучшие знакомства для XXX в твоем городе. Не проходи мимо - не пожалеешь!

амур знакомства, знакомства 35 лет, знакомства для пожилых, агентство знакомств, баду знакомства на русском, знакомства ru мобильная версия, знакомства в архангельском, знакомства девушками город, сайт знакомств в питере без, цель знакомства, самые популярные знакомства, сайт знакомств в питере без регистрации, знакомства воронеж бесплатная регистрация, барнаул знакомства без, знакомства мамба бесплатно без, знакомства без встреч, секс знакомства порно, татарлав знакомства, секс знакомства видео, тв знакомства, знакомства бесплатно нижний, знакомства атолин, знакомства мамба бесплатно без регистрации, tabor сайт знакомств моя страница, табор сайт знакомств моя страница войти, презентация знакомство с классом, знакомства любим, tabor ru знакомства мобильная, tabor ru сайт знакомств моя страница, сайт знакомств com, знакомства во владимире, бибу знакомства, биба знакомства, смотреть знакомство с факерами, гей знакомства нижний, баду сайт знакомств моя страница, атолин сайт знакомств, знакомства набережные, сайт мамбо знакомство, инвиктори христианские знакомства, реальный сайт знакомств, сайт знакомств онлайн, знакомства барнаул бесплатно, знакомства пенсионеров, пышка знакомства, знакомства замуж, сайт знакомств ростов на дону, гей знакомства волгоград

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement