Slečna Drsná - oglosováno

31. october 2010 at 10:00 | The & Tadruhá |  Glosování
Hai, jsme tu zase s naší glosou. Tentokrát jsme ale glosovaly slečnu Luckily - tu určitě všichni znáte. A jestli ne..nemáte čeho litovat. :D
A, myslím, že tohle je jedna z těch méně povedených glos (těch našich :D)..ale tak co. :)
Opět platí to samé, co jsme psaly u první glosy (i v komentářích jako odpověď pro Bellu :), i v začátku článku). Nemáme proti autorce nic jako člověku.
Víc okecávat už se mi to nechce.
Prostě - užijte si to. :)
černá/šedivá/normální - Luckily
zelená - Tadruhá
oranžová - The

Oddělovač stránky - MNFoD od NarielProlog
Prolog...:) Co víc říct, snad jen komentujte A GLOSUJTE!!! Mwahahahaha...:) Já bych k tomu toho mohla říct spousty..Ale radši budu mlčet, aby mne neumlátila Tadruhá. Ty a mlčet? Nemožno! Ale jo. Počkat, přestanem si z toho dělat chat. Ale Sloni s váma, děti. Budete to potřebovat.
Ahoj, jmenuju se Rebecca Evansová. (Další oblíbené jméno pro Mary Sue.) Je mi šestnáct a nastupuji do šestého ročníku. Mám dvě sestry - Lily a Petunii. Lily je taky čarodějka, Petunii do ústavu nevzali a mezi náma, díky Bohu, je to šílená čůza (Aha! Takže ona děkuje Bohu za to, že je Petunie čůza? Šikula.). Lily zařadil klobouk do Nebelvíru, mě však zařadil do Zmijozelu, protože jsem pohrozila, že jinak mu zavážu ústní otvor na mašličku. Zpočátku jsem měla docela peklo kvůli své nečisté krvi, ale po pár měsících jsem se tam prosadila a oni mě začali respektovat. (Jo, jasně. Tohle má být pohádka na dobrou noc?? Ne, tohle je horor.) Rodiče se mnou přerušili všechny kontakty, když se vracím domů na prázdniny, přehlížejí mě jako placatý kámen. (Ten se přehlíží docela špatně... Obzvlášť pokud vám spadne na nohu.) Lily se se mnou sice snaží vycházet, ale já odmítám soucit. Jsem totiž pravá a správná Mary Sue. Stala se ze mě pravá zmijozelská mrcha, ovšem velmi krásná. (Hahahaha. Když tohle prohlašuje holka, může být buď úplně blbá anebo Mary Sue. Tahleta dokázala být obojí. Uhm, the sexy bitch!) Jo, ať žije sebestředná mrcha! (...Kam zmizela Mary Sue? oO Ty už ji nevidíš? Chci být na tvém místě. Já totiž jo.) Od druhého ročníku se mě snaží dostat Lucius Malfoy do postele (od dvanácti? O.o To už byla taková nymfomanka ve dvanácti? Jo, promiňte. Já zase četla dopředu.). Já ho ale odmítám. Tenhle kluk není nic pro mě, je to jen rozmazlenej a bohatej syčák (ssss, ssss). A v pátém ročníku jsem si všimla, že po mě pokukuje školní Casanova Black. (Úúúú, tss! Podej mi ten rudej lak na nehty...Proč ne růžovej? ..aha, já zapomněla. Slečna Mary Sue je přece DRSNÁ. Muck tě!) No není to skvělá bilance...To teda není, věř mi. Zato my máme skvělou bilanci s glosama. :D

1.Kapitola - Cesta vlakem

Takže první kapitolka. (NENÁVIDÍM tohle slovo. Garantuju ti, že "kapča" je horší.) Co víc říct? Možná jen:komentujte.....:)
Seděla v kupé s elitou zmijozelské koleje a dívala se z okna ven na raketovou rychlostí běžící The a Tudruhou se svými zbraněmi a vražednými úsměvy. A pak se zděsila, protože s nimi běželi i plši a veverky.
'Už je to zase tady! Nevím, proč vůbec nějaká škola existuje. (Víš, to je možná proto, aby po světě nechodily jen pitomé Mary Sue jako ty.) Už zase všechny ty trapné obličeje. (The a Tadruhá se usmály ještě vražedněji a začaly brousit otrávené šipky.)Ty mě tam nahoře za něco trestáš. (No týjo! Objev! Možná za to, že jsi tak nesnesitelně dokonalá.)'
"Ahoj Rebecco, můžeš prosím na chvilku?" nakoukla do zmijozelského kupé její sestra Lily a ostatní sjela vražedným pohledem. (Brm, brrrrm..)
Rebecca jenom kývla a vyšla za ní ven a pečlivě za sebou zavřela dveře, aby na ní nemohl ze zálohy vyskočit nadržený Malfoy.
"Tak co je?"
"Ehm, mám ti vzkázat od rodičů, že je jim to všechno moc líto, a že by byli velmi rádi, kdyby jsi (Tady někdo chce být mooc a mooc spisovný, což? Tak moc, až se to nepovedlo..) přijela na Vánoce domů. Promluvíte si o všem v klidu." Lily na ni pohlédla prosebným pohledem.
Rebecca se afektovaně zasmála:"Ne, díky, sestřičko. Rodiče na mě celé roky nemluví, kašlou na mě (kucky kucky) a najednou se chtějí usmířit. Ne dík, nemám zájem. Měj se Lilynko (...nebyla to náááhodou Lylien?? :D )," a vešla zpět do kupé. Chtěla si sednout na své místo, ale Lucius ji chytil za boky a stáhl si ji k sobě na klín. (Sakra. Špatně zavřela dveře.)
Rebecca se ho snažila zbavit. "Pusť mě, Luciusi, okamžitě," zasyčela potichu.
"Ale no tak, kočičko, nebuď tak nedůtklivá (Co maj, kurňa, všechny ty autorky s "kočičkama"? Mňáááu -> Vrrr.). Já vím, že po mně taky toužíš."
Rebecca se mu po několika pokusech vytrhla, jednu mu vrazila, až mu zůstal otisk jejích prstů na jeho bledé tváři (... to jde?? oO jasně.) , hrdě vypochodovala z kupé a šla se projít po vlaku. A potom všem ji, pochopitelně, Lucius miloval ještě víc. Většina studentů se na ni dívala se strachem. (Kočičky už nejsou tak neškodné, jako bývaly, což?) Za těch pět let si tady vydobyla docela silné postavení. Šla dál a najednou z jednoho kupé někdo vyběhl a vrazil do ní. (Do toho, neznámý! Shoď ji na zem!) Málem upadla, ale ustála to. (Škoda.)
"Blacku, ty jeden slone, dávej pozor, kam šlapeš." (Ty kacířko! Neurážej Slony!)
"Ááááá, Evansová. Ne ta tvoje, Dvanácteráku." řekl, když si všiml, že James vstává.
Chtěla ho obejít, ale on jí zastoupil cestu. (Tyjo, kéž bych měla popcorn a colu!)
"Snad nás už neopouštíš?" a svůdně na ni zamrkal, protože nesnesitelná dokonalost Mary Reb ho doháněla k slzám.
"No, jdu, protože kdybych tady ještě chvíli zůstala s takovou lůzou jako si ty, Blacku, mohla bych od tebe něco chytit." otočila se a odcházela zpět do kupé. (Ahhh! Marynka se nám rozjela! TO BYL STĚR!)
Jak si všimla, Lucius byl uražený (Hmh, spíš POražený na zem, soudě dle síly té facky. Protože Mary Reb je óhromně silná. A drsná.). Sedla si zpět na své místo, zavřela oči a usnula.
* * * * *
"Kočičko (NE, NE, NE, NE, PROSÍÍÍM NETRAPTE MĚ), vstávej, už jsme v Prasinkách." (Už to mám! Ony jsou všechny zoofilky!)
Rebecca pomalu otevřela oči a uviděla nad sebou Luciuse, který se velmi nebezpečně šklebil. (*Vyprskla na monitor rizoto* Ne fakt, dokážete si představit nebezpečný šklebení?)
Vstala a chtěla odejít, ale on ji chytl za ruku a přitáhnul si ji do svého náručí. (Není to náhodou do své náruče...? Ne, fakt, já nevím)
"Co chceš? Mám se ti snad omluvit? Moc dobře víš, že já se neomlouvám!" a vzpupně se mu podívala do tváře. (Jak se dívá vzpupně? Že jsem to ještě nikdy nezkoušela.)
"Jo, to vím. Znám tě dobře. Já si tvoji omluvu vyberu v naturáliích," a pak ji políbil. (...Tahle povídka mě nutí používat Caps Lock. WUUUUT? Ale no tak. O správnou Mary Sue se musí poprat Lucius s Blackem. A ona bude taková ta nymfomanka, co se s každým vyspí..)
Rebeccu překvapilo, že líbá něžně. Nevěděla, že je Lucius Malfoy schopen dělat něco něžně. (Co ty víš. Brzo to poznáš, nymfomanko. Já už vím, jak jí budeme říkat! Mary nymf! <- Toto se líbí uživateli Tadruhá!) Možná proto pootevřela svá ústa a Lucius do nich vklouzl svým jazykem. (*Zvrací rizoto na ...monitor?* Chudák malej. Na tom už musí být tolik vrstev.. Neboj. Pořídila jsem si stěrače.) Lucius si vášnivě pohrával s jejím jazykem a Rebecca se k němu tiskla ještě víc.
Po chvíli se od sebe odtrhli a Lucius se usmíval. Mezi zuby držel Rebeccinu protézu.
"Už sis vybral svoji omluvu, tak můžeme jít." zašišlala, vymanila se z jeho náručí a odešla. Překvapený a naštvaný Lucius ji následoval. The a Tadruhá už se propracovaly do uličky a nadšeně zamířily šipky na přicházející pár.
Našli své přátelé (A co takhle skloňovat, nemohla bys?) a vtěsnali se mezi ně, přičemž Lucius si sedl vedle Rebeccy a objal ji kolem ramen. Rebecca se ho pokoušela setřást, ale po chvíli to vzdala. Lucius se spokojeně usmál. Dorazili k hradu a chtěli se vydat do Velké síně. (A co takhle vystoupit? To vzali nějak hopem, ne?)
"Rebecco!" zavolal někdo na ni.
Všichni se otočili a uviděli Lily, The, Tudruhou, veverky, Slony (rozumíte, Sloni bděli nade mnou. Když se dostanu do styku s takovou povídkou, někdo mne chránit musí.) a tank.
"Co zase chceš, ty mrňavá, špinavá (čárka?) mudlovská šmejdko! (A nedává se na konec otázky otazník?)" uculila se Rebecca nad dalším COOL stěrem a vydala se na večeři. Lily na ni jen nevěřícně zírala a pak se rozplakala a utekla někam do hradu. (Protože Lily přece bulí v jednom kuse. A každá správňácká Mary Sue ji umí rozbrečet.)
"Tak za tohle mi Rebecca Evansová zaplatí, přátelé (Proč mi to připomíná jednoho našeho profesora? Ten taky pořád říká přátelé.). Nikdo nebude urážet MOJI Lily, ani její sestra, ani tank, ani Sloni, ani...."
Zbývající Poberti pokývali hlavou a také se odešli navečeřet... Byla totiž améba na třetí noze a to je vyhlášená bradavická pochoutka.
K tomu můžu dodat pouze jedinou věc.
Sloni s vámi, děti.
 

10 people judged this article.

Poll

Máme stvořit další glosu nebo vás ušetřit?

Ušetřte nás, prosím!
Pište dál! (The: Sebevrahu.)

Comments

1 medine medine | Web | 31. october 2010 at 10:12 | React

Se všema Mary Sue by se mělo takhle zatočit fakt že jo.. (*vyprskla rizoto na monitor* :D) Ale když už s nima někdo umí psát snesitelně, tak je to potom hodně dobrý počtení :))

2 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 31. october 2010 at 10:22 | React

[1]: Když někdo umí psát snesitelně o vlastních postavách, nejsou to Mary Sue :D

Jinak jsem se zasmála :D kam vy na ty povídky ke glosování chodíte? Myslím to tak, že na takové stupidní věci zas tak nenarážím a vy to chrlíte jak na běžícím pásu :D

3 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 31. october 2010 at 10:23 | React

Můj bože :D  "Mezi zuby držel Rebeccinu protézu." :D
Já nemůžu. Fakt ne.

4 Tadruhá Tadruhá | Web | 31. october 2010 at 10:25 | React

Hah, díky. ^^
Btw Terko - ani tobě to tam není vidět...

5 Garou-tan Garou-tan | Web | 31. october 2010 at 10:30 | React

Vy těm autorkám dáváte... ale jen do nich! :D

6 agrrr agrrr | Web | 31. october 2010 at 12:10 | React

Sloní kacířka Mary Sue. Upálit! Upálit!
Mě přijde, že všechny ty autorky jsou tak brutálně nadržený(omlouvám se za výraz), že už si ani neuvědomují, jak je ta zpupnost jejich postav okatá. Dalo by se na tenhle komplex napsat spousta slov, jenže ještě není po 22hodině. Začínám být alergická na výraz kočičko....chaaaaaa (kočičí syčení)

7 agrrr agrrr | Web | 31. october 2010 at 12:29 | React

S konvertováním nevím.. to musíš na Ja. To je naše hrozná a veliká ó kněžka Sloní cesty. Já jsem byla jen tak drzá, že jsem uveřejnila svátky ;-) Já se totiž musím přifařit ke všemu :-D

8 Skullka Skullka | Email | Web | 31. october 2010 at 14:21 | React

Dobře, pošlu jinou. Ale nejdřív se musím opět poradit s odbornou porotou, ehm xDD Pokud se tu teda ukáže...

9 medine medine | Web | 31. october 2010 at 14:39 | React

[2]: Ale jsou - samozřejmě jak podle koho - jenom ti to nevadí protože jim fandíš :D

10 KLICKa KLICKa | 31. october 2010 at 14:45 | React

Therko!!!! Promiň, ale jak si mám přečíst černé písmo na tmavě vínovém podkladu? Mně to nejde! Ale jinak:
glosu bych ohodnotila slovem: šešť
(šešť bodů z šing-schi. A teď si vem, že kdybych sem napsala huichi - tomu bys nerozuměla! Jak jsem říkala, šešť je daleko bližší!!!) :DD

11 Akiko Akiko | Web | 31. october 2010 at 18:28 | React

*výtlem* ... Co k tomu dodat víc? Neskutečně mě to pobavilo, takový zpestření před tím, než se půjdu učit... xDDD =D

12 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 31. october 2010 at 19:09 | React

Jsem tam jako MrsYasuo, ale nic tam zatím není. :D

13 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 31. october 2010 at 20:32 | React

Celer si o to vyloženě koledoval. :D

14 Skullka Skullka | Email | Web | 31. october 2010 at 22:42 | React

Tak, tady to je... Je to ale hodně krátký...

mysmileblog.blog.cz/rubrika/pribehy

klidně to můžete prdnout do jedný kapitoly xDD

15 Akiko Akiko | Web | 3. november 2010 at 15:26 | React

Jé, díky za gratulaci k přijetí, mám z toho radost... Jak z přijetí tak z tvého komentáře xDDD

16 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 3. november 2010 at 17:40 | React

Rolffffff....*Jedna Holčina zemřela smíchy a čeká, až přijde The a pronese něco moc zajímavýho...*

17 Tadruhá Tadruhá | Web | 3. november 2010 at 19:55 | React

Chci další povídku! Hned! :D

18 agrrr agrrr | Web | 3. november 2010 at 21:52 | React

[17]: jo to já do ní židuju už  jakou dobu ať nekomentuje ostatní a kouká něco přidat.... :-P
The, kdy něco přidáš?

19 The The | Web | 3. november 2010 at 22:17 | React

[18]:[17]: Budu se snažit. Už mám něco rozpracované, slíbila jsem si, že to zítra bude..ať už cokoliv. :D
Uznávám, že mám nějakou pomlku. Krize, krize, pomooc!
.. to víte. Jsem nemocná a ke scanneru se nedostanu. Jinak byste tu měli spousty a spouty kreseb. :D
[16]: Něco zajímavýho? Já umím říkat něco jiného než zajímavého? :D Ale stejně mě zajímá, co si myslíš, že bych pronesla..
A všem ostatním díky, moc. :)

20 agrrr agrrr | Web | 4. november 2010 at 8:57 | React

[19]: super, já už se těším! :-D

21 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 6. november 2010 at 11:05 | React

Sakra, já tyhle tvoje články miluju, vždycky se náramně pobavím... občas valím oči, co jsou lidé schopni z námětu HP zmatlat... :D:D:D

22 Marsi :) → Méérs Marsi :) → Méérs | Web | 9. november 2010 at 18:02 | React

Néééé :DD Já zase brečím smíchy :DD Proč mě vaše glosy vždycky tak dostanou? :DD Taky začínám nenávidět všechny Mary Sue.. jsou to pěkný mrchy .. Některý i nymfomanský nebo zoofilní :D
"Po chvíli se od sebe odtrhli a Lucius se usmíval. Mezi zuby držel Rebeccinu protézu." --> no a tohle mě položilo úplně :DDD

23 Lucy Lucy | 11. november 2010 at 8:35 | React

[19]: Jsem nemocná a proto nejedu do Slovinska? :D
Glosa je super!!!!!!!!!Mohla bych to vyjádřit dvěma ustálenými slovními spojeními (a rozumí jim obě autorky): MucQ tHee a Šukézní prcinka!

24 luckily luckily | Web | 12. november 2010 at 22:10 | React

Jop, myslím, že tohle si zasloužím..:) Ta povídka je o ničem, ale vaše glosy tomu dodaly šťávu. Tahle povídka vznikla v době, kdy jsem si myslela, jak jsem nejlepší na světě..:-D No, každopádně se vám to povedlo.

25 luckily luckily | Web | 13. november 2010 at 22:26 | React

Před rokem či dvěma bych se asi zlobila, ale zjistila jsem, že kritika je dobrá věc a to díky Modré a Červené, taky mi oglosovaly povídky, ale tehdy jsem si myslela, že jsem fakt dobrá v psaní, jak jsem se tehdy mýlila...:-D Každopádně, jestli chcete, tak v glosování téhle povídky pokračujte.:-D Ráda se pobavím.;)

26 Autumn Wolf Lady (as Chiaki) Autumn Wolf Lady (as Chiaki) | 14. april 2011 at 18:18 | React

Prosím, oglosujte mi povídku. Prosím!http://emooobrazky.blog.cz/1102/polibky-smrti Psala jsem ji kdysi dávno, jako malej hároš XD. Nejspíš tomu ani nebudete v jistých částech rozumět. Chce to zkrátka kritiku :D

27 Kate Kate | Web | 20. july 2011 at 12:01 | React

To se vám fakt povedlo :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement