Páté přes deváté

21. november 2010 at 14:31 | The |  Watashi
Vážení pozůstalí.
Chtěla jsem napsat článek, který by vás zajímal. Ale z toho sešlo. Upozorňuji vás předem. Pokud se vám to nechce číst, nečtěte!
Vážně už jsem unavená ze zpráv v mailu, které mi oznamují, jak strašně blbá jsem, protože tohle a tamto. Takže, až budete příště něco takového psát, uvědomte si, že jste to číst nemuseli. :)
Jsem v krizi. Nejsem schopná cokoliv napsat.
Vypadá to, jako kdybych blog zanedbávala, ale to nedělám. Nic nepřidávám..protože není co. Kromě mého vylejvání, samozřejmě.
(Dobře. Dám sem pár fotek. Které naprosto nejsou kvalitní. Jsou rozmazané a mají špatnou kompozici. Ale protože pro mě mají význam a tohle je článek věnovaný mým myšlenkám..tak proč ne?)

Ještě nedávno jsem si myslela, že jsem extrovert. A že nejvíc si užiju čas, když jsem venku s kamarády. Ale zjistila jsem, že jsem vážně..introvertní.
O přestávkách si nemám s kým povídat. Až moc často se mi chce brečet, mám nervy nadranc. Jsem schopná dostat záchvat pláče u Naruta. (A řeknu vám, viděla jsem emocionálnější anime. Ale tehdy jsem nebulela. A navcí kurňa - vždyť už to vidím podruhé! Že byz a to mohla i ta nsotalgie? Asi se půjdu zachránit. Kuroshitsuji! Jigoku shoujo! ) A jedinou mojí záchranou je blog..
Uch. Jak jste si jistě všimli, změnila jse mkabátek blogu. Tamten byl moc..sytý? Prostě už se mi okoukal.. A tak je tu jeden podzimní.
Under the vail of dreamery, I will live alone..
Pravdivé to je. To rozhodně. Denaille je génius.
Ach. Budu tu žvatlat páté přes deváté..tak pozor na to.
Založila jsem si japoníček. Je to fajn. Už umím tři strany slovíček. Ačkoliv psaní kanji mi dává fakt zabrat. Za ten klid, za ten dobrý pocit to ale stojí!
Asi mi hráblo. Do Japonska a Finska. Vysvětlete mi, jak se tak talentovaní lidé mohli narvat do dvou zemí? Mohli se nějak víc rozprostřít do světa. Ale nevadí.
(Tato poznámka se netýkala malířů.)
.
Chtěla jsem na téma "drogy" napsat úvahu. Ale..úvahu teď nedám. Narvu sem svoje mylšenky. Naprosto chaoticky..bůhví, co si z toho odnesete. (..třeba doživotní poškození mozku?)
Drogy. To slovo ve mě vyvolává tolik emocí a tolik vzpomínek.
Můj bratranec. Má kamarádka. Dcera matčiny známé.
Všem těm jsem byla vcelku blízko. (ke kamarádce asi nejblíže, překvapivě.)
Jak se člověk změní, když bere drogy? Neuvěřitelně.
Už vás nezajímá nci jiného než jen vaše drogy. Loudíte peníze od rodičů a nakonec je ukradnete. Proč? Abyste měli na tu drahocennou věc - drogy.
Přijdete domů jen na jídlo. A dokonce i proto jen někdy.
Změní to váš způsob uvažování. Naprosto a dokonale.
Mému bratranci je třicet. Není se o sebe schopný sám postarat. Jeho maminka mu nechala peníze. Peníze, které by mu vystačily, kdyby s nimi uměl hospodařit. Peníze, které by mu ještě zbyly..nebýt drog. Protože teď - už najednou nejsou.
Proč vůbec někdo něco takového vynalezl? Je to jako s atomovou bombou.
Slyšeli sjte snad někdy, že by myš vynalezla pastičku na myši?
Ne? Tak vidíte. Je mi z lidí na nic. A ze sebe taky.
Tenhle svět jde do ___________ (doplňte libovolnou nadávku).
Kecám a kecám. A nedává to smysl.
Zvykejte si, moji milí...
Prstíky - velcí to optimisté
Je to jedna z těch fotek, o kterých jsem mluvila nahoře. Kompozice špatně, vyfocené špatně. A vůbec. Ale je mi to jedno.
Ta fotka pro mne má význam.
Možná, že mi říká, že ještě mám nějaké kamarády. :)
A to je dobře. Jinak už bych se šla podřezat. (vtip.)
Cha, další téma! Sebevražda.
Myslím, že zrvona sebevražda není dobré řešení, ať už jste v jakémkoliv problému. Vždycky existuje nějaké další východisko. A bez ohledu na to, jak zoufalí jste, musíte ho hledat. Říká se mi to asi snadno. A myslíte si, že ze sebe dělám chytrou a že nechápu situaci.
Ale ne - já si tenhle pocit znám. U mne to naštěstí nepřerostlo do touhy se zabít. Zůstalo to jen u sebepoškozování. Jenže to taky nic nevyřeší. Fyzická bolest nezažene tu psychickou. Protože ta se vždycky vrátí. Ale vždycky existuje způsob, jak se z jámy, ať už je hluboká, jak chce, vyhrabat.
A že to jde - a podpora se vždycky najde. :)
Maritime Scenery - FAIL!
Tenhle obrázek je špatný a já to uznávám. Je takový dětský. Ale víte, takhle to dopadá, když se The nudí. Problém je v tom, že to bylo záležitostí několika minut. Ale stejně rozptýlení.
Je to prostě fail.
Ale zkoušeli jste někdy stínovat tuší? :D
*šla si uvařit čaj*
Čaj, taková skvostná tekutina. *blaženě usrkává*
To je další věc, kteoru miluju. Naprosto. A možná i proto jsem tak ráda doma..
Ale teď něco taky pro vás. (stejně nevěřím, že to někdo dočetl až sem)
..což bude nakonec zábava stejně jen pro mne.
Jestli uhodnete, co právě piju za čaj, věnuji vám jeden upřímný veselý úsměv.
Nevypadá to jako velká motivace, že?
Ale věřte mi. Upřímný úsměv mé okolí nevidělo už minimálně měsíc.
KRIZE VLÁDNE!
Múza utekla. Muse! Come back!
Další špatná fotografie s významem. MUSE!
Můzo, vrať se! Prosím. Chci zase dostávat e-maily s upozorněním na nový komentář. Chci zase napsat povídku, básničku, drabble. Chci, abys zmizela, milá krize.
Komentářem mne potěšíte. Když bude (ne)dávat smysl. A nebude to reklama.
Protože když už je tenhle článek tak plný žvástů, které přečte málokdo, prosím málokoho..aby něco napsal. Aby napravil kvalitu tohohle článku, protože ta je pod bodem mrazu...
The.
povidkareni.blog.cz
-> Ano, nakreslila to Yone. Kdybyste sen áhodou chtěli ptát. A ano, je to moje ikonka. Kdyby vám to náhodou připadalo divné.
P.S. Ano, vím, že ten článek nedává absolutně žádný smysl. Tak to nějak napravím...závazně vám slibuji, že se zde brzy objeví drabble. (Tadruhá, Monico Otmili - uvidíte, pro kterou. :))
 

3 people judged this article.

Comments

1 Taychi Taychi | Web | 21. november 2010 at 15:07 | React

Já to dočetla! Jo jinak, hádala bych že to bude nějákej ovocnej pickwick bo jak se to píše. čaje jsou super, já sama ráda piju čaj, bohužel ale jen ty za deset korun :(. No, já tě chápu, já o přestávkách též jen sedíma čumím, protože si v té třídě připadámjako mimozemštan.

2 Taychi Taychi | Web | 21. november 2010 at 15:14 | React

[1]: Tak to bude pan tékané

3 Garou-tan Garou-tan | Web | 21. november 2010 at 15:17 | React

Každý má čas od času krizi, já ji donedávna měla taky - nejhorší je, že já si sama nedokážu říct "A dost, teď už budu něco dělat!", ale jen čekám, až to přejde. Ještě včera jsem si přišla úplně neschopná...
S drogama se nekamarádím - ani osobně, ani přes nějakou blízkou osobu. Díky komukoliv za to. Atomovka mi připomíná, jak nám o chemii učitel pouštěl video k výročí Einsteinova objevu té rovnice E=mc2. Byla tam vidět Hiroshima... bolelo to. Obzvlášť proto, že to Einstein neobjevil, aby se to takhle využilo.
Sebevražda mi v jisté době byla blízká... ještě teď mám docela zjizvené ruce. Ale souhlasím, nic se tím nevyřeší a člověk se pak jen potí v trikách s dlouhým rukávem *snaha o nadlehčení* A navíc mi ta bolest ani nijak výrazně nepomáhala...
Čaj je úžasný vynález ^^ *zvedá ke rtům šálek*
Já si ve škole mám s kým povídat, ale jen proto, že se přetvařuju. Už mě to nebaví... ale ještě to vydržím, než konečně vypadnu pryč z té pitomé třídy, kde nikomu nebude vadit, že mám ráda Japonsko, yaoi a jsem celkově o dost jinačí než ty zmalované nádhery a namachrovaní borci.
Uhm, nějak jsem se rozpovídala ^^; Držím palce, ať se múza vrátí.
(Kdyby ne, dej vědět. Kdyžtak bych ti ji přinesla svázanou v kleci)

4 Garou-tan Garou-tan | Web | 21. november 2010 at 15:29 | React

Oh, vážně? Tak to jsem ráda, že jsem ti udělala radost ^^ Douitashimashite ;)
Sakra, ten čaj je vážně všude.
(Chápu. Já taky občas nevím, jak přesně na něčí článek/odpověď/doplň dle libosti reagovat. Většinou ze mě padají strašné kraviny. Hazukashii -_-" Ach, to mi připomíná - souhlasím. Učit se kanji je celkem "sranda". Nevím, kolik jich umím já, protože vždycky, když je zkouším počítat, nezahrnu všechny ^^;)

5 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 21. november 2010 at 16:04 | React

Neříkám, že nekoukám na anime s anglickými titulky. Už stahuji Jigoku Shoujo s anglickým. Jen jsou pro mě ty české při hledání přednější.

6 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 21. november 2010 at 16:07 | React

To je dobré. Mimochodem, koukej to s Jigoku Shoujo napravit! Neprohloupíš! :))
Ach... jsem tak hloupá nebo jsem si toho nádherného designu všimla až teď..?

7 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 21. november 2010 at 18:58 | React

Taky mám teď celkem problém napsat něco normálního. I ♥ Suomi - asi takhle bych popsala můj vztah k Finsku, ale Japonsko mám také ráda. Jinak ta fotka prstů se mi fakt líbí - taková hold optimistická :D Jinak chválím za desing a těšim se na drabble.

8 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 21. november 2010 at 19:26 | React

V mnoha věcech se cítím tak nějak stejně jako ty... nevím jak je to možné, dřív jsem si myslela, jak jsem šíleně kamarádskej člověk a kdoví co ještě a najednou nějak zjišťuju, jak jsem vlastně ráda sama...
Jinak, ty koukáš na jigoku shoujo? Já momentálně začala sledovat dvojku... měla jsem šílený problémy s provozněním přehrávače, na kterém to je, ale nakonec se to povedlo.. :D Uvidíme, hodně lidí totiž říká, že je to prej nuda...

9 agrrr agrrr | Web | 21. november 2010 at 21:50 | React

hmm co piješ za čaj? nevím Hádám že Genmajču... nebo tu bych ti aspoň já doporučila, protože ji mám strašně ráda... Nebo dračí studni, tu miluju.. ale ta se k PC moc nehodí takže Genmajčičku...mňam... asi si pujdu udělat čaj (ale já tu mám jen kamenej olong)
K tomu ostatnímu ti bohužel neporadím. ne že by nebilo co, ale to v čm bych ti radila by ti stejně nepomohlo, možná naopak uškodila a blogeři by mě ukamenovali... no já radši končím, z komentáře se pomalu stává nesrozumitelný paskvil s vadným obsahem....

10 Tadruhá Tadruhá | Web | 22. november 2010 at 15:07 | React

Hm.... Nelíbí se mi myšlenky toho článku, samozřejmě je mi to moc líto, ale... MUSE!

11 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. november 2010 at 19:12 | React

No toto?:( Blog.cz je hroznej.>___<
Takovej dlouhej komentář a on ho neodešle.
No, napíšu ti ho znova až se mi(jestli vůbec)bude chtít, tak začni jásat, jsem líný tvor..

12 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. november 2010 at 19:26 | React

Jo, je hrozný!T__T
Neumí počíítáát!xDD
Moc děkuji.^^

13 Lennroe Lennroe | Web | 22. november 2010 at 20:26 | React

Tak já budu sebestředná a budu hádat, že piješ ten samý, co mám zrovna já. Magic moments od Teekane, čaje, který má jméno :D Ten je velmi múzický, doporučujui.

14 Tadruhá Tadruhá | Web | 23. november 2010 at 15:25 | React

[13]: : Múzický? Tak to ho musím blížeji poznat, děkuji za tip :D

15 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 23. november 2010 at 17:26 | React

Ale víš, co. Aspoň ten čaj ti napíšu znova.
Myslím Earl grey..

16 agrrr agrrr | Web | 23. november 2010 at 19:41 | React

A nechceš nám už konečně prozradit, co za čajíček to bylo?

17 The The | Web | 23. november 2010 at 19:48 | React

Když jste sem tak krásně hodili své nápady (a ani jeden nebyl správný. xD), tak bych vám to asi prozradit mohla.
Byl to..
*fanfáry*
..bylinkový čaj. :D Jmenovitě jitrocelový..pak i kopřivový..
Mám ráda ještě Earl Grey, roibos a některé ovocné..ale rozhodně ne ty nejlevnější. (Za osm korun například) U nás vítězí Jemča a Pickwick. Čaj, který má jméno si taky občas dám..
Ale co to žvástám. CO se týče těch ovocných čajů je mi značka naprosto ukradená. Hlavně, když mi chutná. :D (..třeba šípkovej je fajn.) Ale výběr čajů u mě závisí hodně na náladě, počasí a tak.
Ale vy jste vlastně hádali momentální čaj, že?
Tak jsem se trochu rozpovídala..ale tak což, nemusíte to číst. :)

18 agrrr agrrr | Web | 23. november 2010 at 22:37 | React

Hmmm roibos. Sypanej s trochou mlíčka je úžasný náladový zvedač. Popravdě smím li být tak drzá a říci zo zbožnuju já jsou zelené sipané (jedno nálevové i vícenáleváky) ale hrozně zbožňuju u Phuery. Mńam. ale ráda si dám i dobrej olong ;-) :-)D

19 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 26. november 2010 at 18:13 | React

No, to bych nečekala.:D
Hmm, ale aspoň že earl grey aspoň někdy piješ.:D To jsem úplně vedle zas nebyla.:D

20 Kate Kate | Web | 4. december 2010 at 14:59 | React

Celý je to takový zmaený a depresivní ale když jsem to celý přečetla, tak mě to zaujalo :) je to zajímavé

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement