Ixo a MS Kasandra - oglosováno

9. november 2010 at 18:51 | The & Já |  Glosování
Přinášíme další glosu. Dobrá, dobrá, uznávám, že není tak strašně vtipná (pořád si stojím za tím, že ty první jsou nejlepší). Ale tak což, vše se povést nemůže..
Ale tahle glosa byla na tvoření vážně skvělá.
Já jsem se u tvoření glosy zasmála, jestli se nasmějete vy, to nevím - ale nás to bavilo.
Dodávám, že ještě jiná glosa, glos na přání, kterou si objednala Skullka je u Já na blogu, já ji nezveřejnila. Takže kdybyste hledali, tak tam. :)
A, to "MS Kasandra" je zjratka "Mary Sue Kasandra".
Jenom barvy:
"Já" - fialová
The (tedy já..to je zamotané, že? :D) - oranžová
GinnyMLS - normální
A nakonec..
Jenom - enjoy. :)

Podtržítko - Red tree
Dobro nebo zlo?
Bylo 13 února. 12hodin a 5minut (Deset vteřin, šest a půl nanosekundy, teplota patnáct a půl stupně, severozápadní vítr
a biozátěž byla na čísle sedm.)
Nad (nejen na) předměstí Londýna bylo plno řevu,pláče…strachu.
Za tohle všechno mohli kouzelníci v černých kápí též zvaní jako(a co mezery, ty bys nechtěla psát?)Smrtijedi. Smrtijedi v čele s Lordem Voldemortem.
Proti nim pak bojovali členové Fénixova řádu a ministerští (Dlouzí, širocí a ) bystrozrokové.
Najednou se k nim přemístila jakási žena. Ta žena měla dlouhé tmavě hnědé až černé vlasy a tmavě modré oči (No ta musela vypadat...už jste někdy viděli tmavo-modrookou hnědo-až-černovlásku?). Na sobě měla dlouhé,sněhově bílé rozvláhlé (To je jako..něco s vodou?) (asi rozvlhlé...cestou do Londýna pršelo....v Anglii vůbec prší každou chvilku...)šaty.
Vedle ní se pak krčila jakási dívka.
Dívka s uhlově černýma krátkýma vlasama (Já vím, skloňování je svině.) (Chrooo...xD)a s tmavě rudýma 2 proužkama na každé straně. Dívka měla na sobě černé šaty dlouhé až na zem. Na boku roztříhlé.
Šaty vypadali jako z nějaké (lidské) kůže (A hele! Světe div se, ony byly živé!..teda byli.). A dívka vypadala poněkud Ďábelsky (jako guláš...*chytla záchvat smíchu*).(Tady se ta velká písmena prostě losují..)
Smrtijedi na ně okamžitě zaútočili,ale Kasandra (kdo to je?) (to je nějaká Mary Sue, tuším.) byla rychlejší. Pomocí hůlky kolem sebe- a té dívky vykouzlila štít. (Tadáá!)
Stačila jí k tomu jednoduchá otočka hůlky kolem jí a dívky krčící se k ní .
To samozřejmě přilákalo pozornost, a tak boj ustal.(On už nějakej začal? O.o Ale hlavně - takový mávnutí, to připoutá tolik pozornosti. Tolik, že všichni přestanou bojovat, tak užaslí budou!)
Všichni na ni zírali. Ona se zašklebila, a přes štít na ně zamávala ušima:
"Čauky."(Názor na tuto postavu se každým dalším slovem utvrzuje. Zachraňte se!) To už se ale ozvalo překvapené:
"Kasandro (Hele, nejmenovala se tak jedna postava v the Sims 2? Taky taková... jednoduchá...)" Všichni se na toho,kdo to vykřikl podívali. Byl to…(Chvilka napětí..to je ale dráma!)
"Brumbále."Pozdravila Kasandra a úsměvem,a pak dodala:
"Našla jsem ji.Čárka ale někam zdrhla." Kývla hlavou k dívce,která teď vzhlédla. Měla husté černé obočí (ráno si ho totiž zapomněla vytrhat, jako správná kůl holčina..MucQ!) a černé oči. Vypadala tajemně.Brumbál se usmál:
"Výborně. Věděl jsem,že mě nezklameš." Kasandra se hraně usmála a dodala:
"Je to ale jen na ni." Brumbál se usmál (Ty se něak usmíváš..nefetoval jsi náhodou, co? Přiznej se!) (Ha ha ha...šel do Zapovězenýho lesa na houbičky):
"Já vím,ale je jen malá pravděpodobnost, že při téhle povídce nikdo nepřijde k úhoně…"
"Ale pořád tu ta pravděpodobnost je!! Já ji nutit nebudu!!!" Přerušila ho.
Všichni na ně nechápavě zírali,a pak se ozvalo:
"Lanswerová?!" Všichni se otočili a spatřili Lorda Voldemorta,jak na Kasandru překvapeně a šokovaně zírá. "Nazdárek Ixo.(Jó, taky se vám všem hned vybaví Voldy, že jo? Jeho typická přezdívka.)" Pozdravila Kasandra s úsměvem. (A zase se směje! Zase! No vidíte to?) Všichni na ni vyvalili oči. Ixo? Ještě víc je ale šokovala odpověď:
"Lanswerová přestaň konečně s tou zatracenou Ixou!!! (Voldy, přiznej se, co s ní máš? *mrk mrk*) (V jeho vlastním zájmu doufám, že nic.)" Kasandra se zašklebila, alpaka se otočila na dívenku pokukující z jednoho na druhého.
"Tak jak jsi se rozhodla Klári?" Zeptala se zvědavě. Nehrála to,fakt jí to zajímalo. (Interesantní věta.)
Klára se už,už nadechovala,že odpoví,ale Brumbál jí přerušil:
"Momentíček. Myslím,že bysme jim to mohli vysvětlit." Trhl hlavou směrem k ostatním, až si jí utrhl a skutálela se Pánovi zla, totiž Ixovi přímo k nohám.
"To je to nejchytřejší cos kdy řek (Welcome to Absurdistán!). " Ušklíbl se (malý) pán zla, a smrtijedi se rozesmáli..(Já říkala, že se ta velká písmena losujou!)
"A Harry by měl být taky přítomen." Pokračoval Brumbál,jako by jeho poznámku neslyšel.
"Hmm…to taky." Ulítlo Kasandře. Zděšeně si dala ruku přes pusu. (Ach! Jaké tajmství! No Kasandro..co si to dovoluješ, vyzradit něco tak tajného? Tsss..)
Už bylo ale pozdě. Všichni včetně Brumbála se na ni překvapeně a šokovaně zároveň podívali. (Och. Vy byste na ni taky tak zírali, že ano? Něco táák damaticky tajného vyzradila!)
Všichni sdíleli tenhle pohled na facebooku pomocí aplikace "Sdílet veřejný odkaz". Všichni kromě Kláry,která se tvářila spíš pobaveně a pána zla,který se tvářil,že každou chvíli vyprskne kyselinu okolo sebe a zabije tu atrapu Brumbála, Kláru, Ixu a Kasandru a Slon ví, koho ještě.
"Totiž chci říct,že to je dobrý nápad."Nepřesvědčivě se usmála. Na Toma = Lorda Voldemorta se radši ani nepodívala,nebo by to neudržela a vyprskala svůj dnešní oběd. Už teď to držela jen tak,tak (Za rohem je ToiToika, kdyby tě to zajímalo).
Brumbál na ni chvíli zkoumavě zíral, a pak vytáhl hůlku, řka: "ToiToika je málo, musím to udělat kouzlem!".
Všichni na něj zírali,co dělá. On však s ní ale jen poklepal před sebe. (Schválně - na co poklepal?) (Zhmotnil vzduch... Nezapomínej, je to všemohoucí Brumbál....xD)
Objevil se Harry Potter v celé své kráse.Nebo spíš hnusotě,ale to zní blbě (neboj, to se v téhle povíce ztratí.). Schválně: Objevil se Harry Potter v celé své hnusotě. (GinnyMLS ukázala svojí (ne)inteligenci!)Tak co si vyberete? To co je pravdivé,nebo to co lépe zní? To co lépe zní,ne? Nic si z toho nedělejte. Knihy můžou být zavádějící. A pak se člověk diví proč…. No nic pokračujem. (Tahle povídka mne nutí sklouznout ke zkratkám. WTF?! Co to bylo?!) (Já taky říkám WTF? Co měl tenhle odstavec jako znamenat?!)
Objevil se Harry Potter…………(jaký to už si vyberte sami (Nejlepší by byl s křenem na česneku a s krajícem chleba. A na pití Fantu, prosím).)
Všichni na něj vytřeštili oči (Jééj! Oni už je nekulí, oni je TŘEŠTÍ! Dobře oni.) (Harry s křenem na česneku a s Fantou, to byla tedy kombinace. A navíc - ten křen děsně štípal do očí).
Všichni kromě Brumbála,který se usmíval, protože přebral LSD a Kasandry (Přebral LSD a Kasandry...OME, chudák stará...^^),která se ještě s Tomem snažila nevyprsknout...(To je přímo větný skvost!)
Hned jak se od ní pohledy odvrátili,tak chtě nechtě se musela podívat na Toma. U něj to bylo podobně.
A to byla chyba, jako celá tahle "povídka".
Hned jak se totiž střetli pohledem,tak to nevydrželi a vyprskli smíchy. (A taky v téhle povídce nějak moc prskaj. Napíšu si to, je to v žebříčku hned za "usmívat", "šklebit" a "Kasandra". Už na ta slova začínám být alergická.)
To samozřejmě přilákalo veškerou pozornost zpět k nim.
Všichni na ně vyděšeně a překvapeně zároveň zírali. (Ty, Oranžová, víš o kom je teďka řeč? Já se nějak ztrácím...) (On tady někdo prskal..Jo! To bude Ixo a Kasandra. Ti tady jako jediní fakt solidně prskaj..)
Hned jak si uvědomili,že na ně všichni zírají ,tak se přestali dusit smíchy a sklonili pohled k zemi.Přesně tak,jak to dělali ve škole (OPRAVA: Za školou...Ikdyž, ža školou asi dělali něco trochu jinýho...xD).(Já to věděla! Ty jsi četla dopředu..)
"Kasandro?" Zeptal se Brumbál překvapeně. Kasandra se na něj ledově podívala:
"Nebylo by lepší Brumbále, začít vysvětlovat??" Zeptala se tonem,který naznačoval, se o tom nehodlá bavit. (No tak počkat. Když chce vysvětovat, tak musí mluvit, ne?)
Brumbál na ni chvíli upřeně zíral a pak přiznal: Já jsem géééj, jsem gééé-ej, jsem teplé-ej...
"Ano,máš pravdu." Podíval se na Harryho.
"Harry vzpomínáš na tu věštbu?? No….víš jakou ne?? (No přece tamtu...takovou tu...víš, no?) (Asi tě zklamu. Nevím..)" Zeptal se s mělkým úsměvem. (Neznám. Jak se to dělá?)Harry přikývl.
"Ano pane,ale nevím,kam tím míříte (To neví ani sám Slon...)"
"To chápu."Usmál se. Kasandra si povzdechla: (Áááá, dvě tyhle slova v jednom řádku! NEE!)
"Budete se tady vykecávat ještě hodně dlouho, nebo ji to konečně vysvětlíte (Tak na tohle se chci taky zeptat)?? Ty pravidla českýho pravopisu by fakt potřebovala!" Všichni na ni překvapeně zírali. "Na co ty, taková chytrá Mary Sue, potřebuješ pravidla českého pravopisu?"
Tom se na ni taky podíval. Ta se ale jen ušklíbla a pomocí nitrozbytu (Nitrozbyt..proč mi to nic neříká..Fialová, neznáš to kouzlo?) (Já znám jenom Nitrozpyt, ale to funguje na jiným principu...) mu řekla:
"Ani nevíš,jak si to tu užívám. Můžu mu říct cokoliv a on mi na to nemůže nic říct (A já ti chci říct, že už mě to opakování říct nebaví. Jo, to jsem chtěla říct.). Bojí se,že se od něj otočím k zády. Má strach,že s k tobě přidám Marvolo (Marvolo? He? Ke komu to zase mluví? Tam je postav jak na orloji..). On ví,že když se spojíme,tak jsme neporazitelní." Ušklíbla se. (Néé, prosím..)
"A tak se klidně mstím." V očích jí přitom zablýsklo. Lord Voldemort se ušklíbl (NEMUČTE MĚ!),věděl za co: Za tu paletku. Za paletku,která jim patří. Za paletku největších záškolníků (Výprodej výtvarného náčiní?)...(*výtlem* To je tak inteligentní, až se tomu musím smát. :D Paletka největších záškolníků..počkat, není to "záškoláků"?))Brumbál začal s vysvětlováním. Mluvil k Harrymu,jako by snad on měl větší právo,než ostatní (Mno to víš, Márty Stue...).
"Ty věštby byli dvě,podobné, ale ne úplně samé. Jedna se týkala tebe,a tu znáš a druhá…"Odmlčel se a podíval se na Kláru,která se ušklíbla (Nešklíbejte se tu! Nebo přísahám, přísahám, že z té povídky nevyjdete živí!):
"Ta druhá se týkala tady Kláry." Znovu se odmlčel a podíval se kolem: Všichni an něj vyjeveně a překvapeně zároveň zírali. (A jsme zase u toho zírání..starej dobrej..stereotyp.)
Tomovi div nevypadli oči z důlků. Dvě??? (Jo. Přesně tak. Dvě měkký oči..spíš živý, ne? Pardon. Živí.)
"Proboha."Vyjela po Voldemortovi/Ixovi po chvíli, najednou Kasandra.
"Když to nemáte odvahu říct,tak to řeknu já. Jinak tady budeme do rána." Odmlčela se,a pak dřív,než jí kdokoli,jakkoli stačil zarazit spustila: Miluju tě, zlato, ty vážně stojíš za to, tak pojď na to, ty drahý Voldyyyyyy...
"A v té druhé se říká,že se ta nejmocnější, ta která ovládá všechny živly,ta co…a teď se drž Riddle.(He? To zní jako vidle..nebo židle..)" Polkla a sledovala jeho nadržený výraz.
Ta která má moc nad životem, nad životem a smrtí." (Ach ne, DVĚ Mary Sue!) Zašklebila se (*šklebí se* Pomoc. Já. Už. Se. Neudržím. Chcípněte!) a pobaveně přitom sledovala jeho šokovaný,nevěřícný a hlavně překvapený zděšený výraz..
"Ta,které chybí mozek: Moc jakou pán zla sám nezná…(Ale Pán Zla ji určitě zná, věřím tomu.)"Zašklebila se s pohledem pořád upřený na Toma. Trhl s sebou.
"Ale tu má Potter,takže když se spojí tak proti nim nemáš šanci. Ovšem jestli se spojí." Podívala se na Kláru. Všichni ostatní se na ni taky podívali.
I Brumbál i Potter i….Tom.
Ta se ušklíbla: (*výraz šílence* *zapomněla na strach a běží za veverkami*)
"Nevím,co čekáte,že řeknu." Její hlas zněl poněkud posměšně chladně,arogantně. (Protože jinak by to nebyla ta správňácká Mary Sue!)
Pak se otočila na Kasandru - na ni mluvila úplně jinak. Zeptala se:
"Oni fakt čekají,že se spojím s Potterem? (Ne, my čekáme, až konečně chcípneš, udělej nám tu radost, prosím)" Všichni na ni překvapeně a šokovaně zírali. Tom si div nevýskl.
Kasandra se zašklebila: ("Veverky, Sloni..teď!" *smích šílené..ne, yaoistka se sem nehodí..i když..*)
"To myslíš vážně? Jo, Veverky i Sloni" Chtěl vědět Brumbál šokovaně.
"Ne. Já to totiž vím jisto,jistě."Ušklíbla se. (*teče jí slina* MUHAHAHA! Už se nebudeš dlouho šklebit!Já ti to zatrhnu! Muchecheche..hehe..he...) (Dýchej zhluboka, víš, co ti řekl doktor...)Všichni na ni zírali,jak vyorané myši. (Nojó, oni všichni tak rádi zírají..) Tom se rozesmál.
"Takže ty se přidáš na stranu Lorda Voldemorta?" Pozvedl obočí Brumbál.
"To jsem neřekla. Ale na stranu lorda Voldemorta možná." Prohlásila a Tomovi pomalu mizel úsměv z tváře.
"To sice ne,ale neřekla jsi,že se přidáš na stranu Harryho." Prohlásil Brumbál. Klára se ušklíbla: (*vstala ze židle a hlava nehlava se prosekává davem, aby se dostala k GinnyMLS*)
"Tak to jste asi hluchej,protože jsem řekla,že se s Potterem nespojím, a ne ,že nejsem na straně dobra."Prohlásila, a Tom s Kasandrou se začali pobaveně šklebit (Sloni, za so mě trestáte? ZA CO?!). Tom ještě dodal:
"Asi si zapomněl doma naslouchátko,ve škole totiž slyšel ještě docela dobře." Kess (že by další MS nebo kdo?) (To zní jako ultra-super-maga-moc-božícně-kůůůůl přezdívka...)se k němu přidala:
"Asi stárne. Kolik mu vůbec je? Neměl by jít do důchodu??" Všichni na ně valili oči. Klára se rozesmála.
Brumbál,už rudý vzteky se zeptal: "Chceš ukázat, jak já jsem starej?" vytáhl zpoza hábitu Red Bull, zhluboka si lokl a ...ehm....*CENZUROVÁNO*
"Tak co teda? Dobro nebo zlo?" Klára se zamyslela. Koukaůa (To slovo musím zařadit do slovníku..pomůžu překladu z debilštiny..)ze všech přítomných na druhého. Rozmýšlela se. (To nemohla *nevěří* Ta myslet neumí, věřte mi.)
Na okamžik zrakem utkvěla na Tomovi,Brumbálovi, i Potterovi ("Beru si tebe, Chosé Alejandro," vykřikla a vrhla se kolem krku neznámému snědému mladíkovi, co stál na kraji davu)
Potom se otočila na Kasandru. S pohledem pořád na ni(e?) odpověděla: "Nedáme si Trojku?..."
"Obojí,jako Kasandra." Všichni se podívali na Kasandru,ta se ale jen zašklebila. (*The se konečně dostala k autorce, usekla jí hlavu a pak začala kosit postavy téhle povídky se slinou u pusy a slovy "Chcípni..už žádný šklebení!", která byla přerušována maniakálním smíchem*)
The end. (Psát konec anglicky je přece taaak kchůůůl...)
 

4 people judged this article.

Poll

Máme stvořit další glosu nebo vás ušetřit?

Ušetřte nás, prosím!
Pište dál! (The: Sebevrahu.)

Comments

1 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 9. november 2010 at 19:23 | React

Tak především nejdřív okomentuju původní povídku, která mi skutečně nedává smysl. Navíc příběh harryho Pottera má jinou autorku, takže vymýšlení dalších "dílů" mi přijde zbytečné a takové jako, že autor nemá moc fantazie. Tahle kritika je  sice nefér vůči autorce, ale...:D
Jinak glosa je suprová. Už při první větě jsem se dost nasmála. A co teprv u ToiToiek nebo sdílení na FB :D

2 KLICKa KLICKa | 9. november 2010 at 19:50 | React

Promiň The, ale teď jsi tam až moc zdůrazňovala "šklebení se" a podobné výrazy. Neříkám, že to je dobře (ty výrazy), ale pak už to bylo přehnané. A ten konec.. Řekněme si to upřímně, tebe nikdo nenutil si to číst. Autorka to psala pro vlastní pobavení.
   U téhle glosy jsem se zasmála hlavně u připomínek od Já. :)) Mozek, ToiToiky a křen, česnek, krajíc chleba a Fantu, prosím byly nejlepší.. :DDD

[1]: Další díly píšou obvykle, protože je to baví :o)) Je to možná zbytečné, ale můžeš si tak přečíst spoustu úžasných povídek.. :))

3 Garou-tan Garou-tan | Web | 9. november 2010 at 20:18 | React

Ta povídka se větnými skvosty jen hemží... mein Gackt, to se nedá, tohle. Nejlepší je, když pod takovýmahle povídkama člověk najde komentáře, jak jsou úžasné

4 Marsi :) → Méérs Marsi :) → Méérs | Web | 9. november 2010 at 20:36 | React

Jo, znám reklamy typu "super desíQ" .. brr :/. No, taky plánuju tomu milovníkovi s smskama useknout.. ééh.. hlavu?? ^^
Další glosa, u které jsem se zasmála :D. Jako "Objevil se Harry Potter…………(jaký to už si vyberte sami (Nejlepší by byl s křenem na česneku a s krajícem chleba. A na pití Fantu, prosím).)" .. Tak u toho jsem se smíchy nemohla nadechnout :D. Neustále šklebení postav mi taky lezlo na nervy.. Ale jinak, vůbec jsem tu povídku nepochopila (a nic by na to nezměnilo ani to, že bych ji četla neoglosovanou). Dík za zvednutí nálady, vy dvě komediantky :DD

5 agrrr agrrr | Web | 9. november 2010 at 20:58 | React

[2]: no já se nedivím, že to zdůrazňovala. Já totiž výraz "šklebit se" Nebo valit oči zírat a podobné věci které v povídce  bylo tak nahňácáno, asi dlouho dlouho nepoužiju. Musím vymyslet co teď kapitán bude dělat když nebude zvedat koutky do té grimasy, ze  které nám milá The málem zešílela....

6 agrrr agrrr | Web | 9. november 2010 at 21:03 | React

Můj oblíbený vlčí úšklebek je paséé. Po pravdě tam bylo tolik šklebení a tolik překvapení, že jsem nad tím vrtěla hlavou. Přiznej jestli bylo glosování zábavou nebo utrpením...

7 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 9. november 2010 at 21:13 | React

:-D Řehním se tu jak šílené. To je výborné! Ono to i samo o sobě je vtipné, ale vy jste tomu teprve daly, holky... Poznámka "Interesantní věta" mě naprosto odrovnala. A je tam i spousty jiných shazovačů ze židle. A to jsem se lekalo, jak je to dlouhé a bálo se, co je to za vážnovinu a ono...? :-D Výborné, vážně se vám to moc povedlo!

8 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 10. november 2010 at 6:32 | React

:D:D:D

9 agrrr agrrr | Web | 10. november 2010 at 22:18 | React

za 8dní? sakra ale to je čtvrtek!!!! :-( budu brečet, se z práce  neutrhnu dřív než v sedm cesta do prahy.... a ráno znova do práce... kdybych alespoň měla jet s kým.... Mám to já ale smůlu. Ale jednu radostnou zprávu jsem dnes stejně získala. V lednu vydává Kulhánek novou knihu Muhahahahahahahahahahaaaaa :-D :-D

10 agrrr agrrr | Web | 10. november 2010 at 22:25 | React

Jak se jmenuje nevím. Dneska jsem se to dozvěděla od pána v Knihkupectví. Jsem z místa, které má údajně stát v pěkné rovině... ale jako vždy je to pěknej kec.... No nejdřív lístky, pak budu řešit to ostatní. (mimo, nedávno tu byl koncert s Root ;-) ) Jj je to čtvrtek. Agrrrr přemýšlím, kterej blbec to vymejšlí na všední dny....

11 Lennroe Lennroe | Web | 10. november 2010 at 23:31 | React

Opravdu se válím smíchy a k tomu se usmívám a strašně se šklebím, protože...Já jsem taky Kasandra, muhehe. A to všechno dělám strašně chladně a arogantně, Abych ukázala Ixovy jakej je Marvolo :D :D :D Musela jsem doopravdy pištět smíchy

12 Lucy Lucy | 11. november 2010 at 8:46 | React

Zaprvé - nechápu původní povídku. A ty malé části, co jsem pochopila -> OMG WTF LOL...
Zadruhé - glosa je boží!!!!! A víc se k tomu říct nedá :)

13 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 11. november 2010 at 10:03 | React

Povídka je ... no já to radši nechám bez komentáře :D
Glosa je suprová...v některých částech jsem se vážně tlemila jak magor :D

14 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 15. november 2010 at 22:26 | React

Nic jiného, než že se budu opakovat: xD a ROLF!!!! PS: :E (jestli tě zajímá význam smajlíka, poptej se ve škole... :)

15 Ví, Ví, | Web | 7. december 2010 at 18:57 | React

:D :D skvělý

16 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 22. december 2010 at 16:49 | React

Čtu to podruhý...golsy 4ever! :D

17 lina lina | Web | 6. february 2011 at 22:16 | React

Jaká škoda, že Ginny M(alá) L(idská) S(vině) se mi ztratila v hlubnách internetu..jak já ji měla ráda:D ale ještě líp se glosovala..

18 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 12. february 2011 at 0:06 | React

Původně: peklo. Teď: hodně vtipné peklo. :D

19 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 26. june 2011 at 0:44 | React

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement