March 2011

Bang!

15. march 2011 at 15:40 | The |  Skicák
Zdravím, ňuníci.
Uznávám, už toho mám asi vážně moc, když jsem schopná vás zdravit tímto způsobem. Ale co už. :)
Jsem přepracovaná, takže se omlouvám, že nejsem tolik aktivní. Mám toho prostě na práci moc a moc, je mi to líto, tyhle týdenní prodlevy mě mrzí, ale co se dá dělat. Snad se to bude lepšit. :)
Takže, asi jste si všimli, že konečně zase něco přidávám do rubriky Skicák, pár kreseb se mi totiž nahromadilo, tak proč vám je sem nedát, i když to jsou jen čmáranice ve chvilce nudy.
Bang! protože se tak jmenuje první a nejnovější obrázek.
Píšu článek, protože mi chybíte vy a chybí mi vaše komentáře. A protože teď mám chvilku času. A protože se mi prostě chtělo.

Kouzlo ticha

7. march 2011 at 14:50 | The |  Knihovnička povídek
Eh. Vyplozeno v nějakém chvilkovém deliriu. Původně to měly být roztomilá romantická povídka, která by vás donutila na konci udělat jedno táhlé Awww, ale nepovedlo se. Řekněte mi, proč se všechna moje díla vždycky tak zvrhnou?
Z romantické povídky se stalo něco úplně jiného. A upřímně, moc se mi to nelíbí. Ten styl a tak...prostě ne, napsala jsem lepší. Tohle je kostrbatá slátanina. ALe tak, která moje povídka není, že :)
Dávám to sem jen proto, že za to orodovala Sue** a pár dalších.
Ale...achjo. Potřebuju múzu. A potřebuju napsat něco krásnýho. Chci ukázat, že mám talent! :)
Ale hodnocení nechávám na vás, nač to zbytečně okecávat.
Mimochodem, rozhodla jsem se přepsat staré povídky, ačkoliv se bojím je jen otevřít. Jaké bludy jsem mohla psát před rokem? Říkám si, že to ani nechci vědět .D
Každopádně, život se vrací do starých kolejí. Dneska v dvouhodinovce ájiny jsem psala recenzi na Kruh. A představte si, nejdelší dobu jsem popisovala, jak Samara vyleze ze studny a pak z televize. Obdiv angličtině, že má tolik krásnejch slov, který jsem mohla použít. Ale tak co už, čeština je taky krásná. Achjo...nenávidím to omezení s počtem slov.
A ještě jedna vsuvka - dneska jsem se podívala do sešitu s hláškama ze školy. Tedy, podívala jsem se do těch starých...už si je vůbec nepamatuju. Některé jsou strašné klišé, u některých vůbec nevím, v jakém kontextu to byla a tak vůbec.
Typu:
  • Profesorka na fyziku: ,,No a tělesa ve vesmíru lítaj i když nemaj motorky..."
  • Profesorka na češtinu: ,,Anežko... no ...a teď jsme houby!"
  • The: ,,Jožko...pojď spáchat atentát..."
    J: ,,Proč?"
    The: ,,Já nevím, já se nudím..."
Člověku z toho jde hlava kolem. My jsme zvláštní ústav :D
Tak už bez dalších zbytečných keců, který stejně nikdo nepřečte ta divná povídka.
Lacuna Coil - Enjoy the silence

Zadání čtvrtého a vyhodnocení třetího kola

6. march 2011 at 13:05 | The |  Spisovatelská soutěž
Tak, moji milí.
Omlouvám se, že mi to zase trvalo, ale mám toho zkrátka moc - Klub Snílků a ještě ke všemu Repetitio, vlastní blog (dneska bude povídka! >:D), spisovatelská soutěž, škola, hudba a tak dále. Strašně moc se omlouvám, soutěž jsem nechala na poslední chvíli (jako šikovná holčička, která si umí rozvrhnout čas *ironík*).
Každopádně, k hodnocení. Tohle kolo jsem byla přísnější a připravte se na to, že i ty další budu. Dívala jsem se do minulých hodnocení a tam jsem byla tak mírná, že jsem si teď myslela, že to se mnou švihne.
Ale, v soutěži jsou všichni nebo alespoň většina strašně talentovaní, takže věřte mi - ty body, které vám dávám jsou spravedlivé a není jich málo. Nikde. Až na ty, co neodeslali, že. :)
A další věc. Spousta z vás soutěžících se mě ptala, jestli budu vyhazovat. Tato otázka mě vždycky donutila se usmát a prohlásit: "Ještě ne." Ale ta chvíle teď nastala. Na konci článku vyhodím pět lidí s nejnižším počtem bodů. Ty následující kola to už nebude po pěti, ale třeba po dvou, maximálně po třech.
A stále mi blbnou odkazy, takže jsem to dělala přes HTML. Kdyby byl někde nějaký odkaz špatně, řekněte mi to, prosím vás. :)
A co jsem hodnotila? Zadání z minula bylo napsat drabble na slova mrkev, nebesa, ponožka, pohřeb, křídla. A jak to dopadlo?

Titulek se odstěhoval do Ameriky.

2. march 2011 at 14:18 | The |  Watashi
Hajzlík ošklivej. To se nedělá...