Kouzlo ticha

7. march 2011 at 14:50 | The |  Knihovnička povídek
Eh. Vyplozeno v nějakém chvilkovém deliriu. Původně to měly být roztomilá romantická povídka, která by vás donutila na konci udělat jedno táhlé Awww, ale nepovedlo se. Řekněte mi, proč se všechna moje díla vždycky tak zvrhnou?
Z romantické povídky se stalo něco úplně jiného. A upřímně, moc se mi to nelíbí. Ten styl a tak...prostě ne, napsala jsem lepší. Tohle je kostrbatá slátanina. ALe tak, která moje povídka není, že :)
Dávám to sem jen proto, že za to orodovala Sue** a pár dalších.
Ale...achjo. Potřebuju múzu. A potřebuju napsat něco krásnýho. Chci ukázat, že mám talent! :)
Ale hodnocení nechávám na vás, nač to zbytečně okecávat.
Mimochodem, rozhodla jsem se přepsat staré povídky, ačkoliv se bojím je jen otevřít. Jaké bludy jsem mohla psát před rokem? Říkám si, že to ani nechci vědět .D
Každopádně, život se vrací do starých kolejí. Dneska v dvouhodinovce ájiny jsem psala recenzi na Kruh. A představte si, nejdelší dobu jsem popisovala, jak Samara vyleze ze studny a pak z televize. Obdiv angličtině, že má tolik krásnejch slov, který jsem mohla použít. Ale tak co už, čeština je taky krásná. Achjo...nenávidím to omezení s počtem slov.
A ještě jedna vsuvka - dneska jsem se podívala do sešitu s hláškama ze školy. Tedy, podívala jsem se do těch starých...už si je vůbec nepamatuju. Některé jsou strašné klišé, u některých vůbec nevím, v jakém kontextu to byla a tak vůbec.
Typu:
  • Profesorka na fyziku: ,,No a tělesa ve vesmíru lítaj i když nemaj motorky..."
  • Profesorka na češtinu: ,,Anežko... no ...a teď jsme houby!"
  • The: ,,Jožko...pojď spáchat atentát..."
    J: ,,Proč?"
    The: ,,Já nevím, já se nudím..."
Člověku z toho jde hlava kolem. My jsme zvláštní ústav :D
Tak už bez dalších zbytečných keců, který stejně nikdo nepřečte ta divná povídka.
Lacuna Coil - Enjoy the silence


Užívej si ticha, protože slova tě připraví o všechny iluze. Važ si těch chvil v souznění... Ticho ti dá rovnováhu, uklidní rozbouřenou duši. Věř tomu.
.
Words like violence,
Break the silence,
Come crashing in.
Into my little world.
Painful to me,
Pierce right through me.
Can't you understand?
Oh my little girl...
.
Holka, copak nechápeš, že ticho je někdy víc než tisíc slov? Znám tě až moc dobře, vím, co bys odpověděla. Bylo by to jedno prosté slůvko. Ne. Řekla bys, že slova vyjadřují všechny city a myšlenky, zatímco ticho značí jen neporozumění mezi dvěma lidmi. Zatímco ticho symbolizuje zlobu a nepřístupnost. Pcha. Nenecháš si nikdy nic vysvětlit a jedině tvůj názor je ten správný.
Ale nevadí. Já tě miloval vždycky, i s tvými chybami. Připadá mi, že ani nevíš, jak moc.
Ale moje milá, nemáš pravdu. Ticho není zlé ani plné hněvu, nýbrž plné porozumění a tichého souhlasu. Pohladí a ukonejší vždycky, když je člověku špatně, vždycky, když máš chuť vzít žiletku a upižlat se k smrti. Ne, že bych v takovém stavu někdy byl. Já spíš vybuchuju okamžitě, než abych umíral někde v soukromí. Ale to ty moc dobře víš, viď?
Ticho symbolizuje tu něžnou krásu. Ale to jsi ty nikdy nepochopila. A vždycky jsi ji ničila. A když se tak stalo, čšasto jsem se v duchu ptal: Cožpak nevidíš, jak trháš na kusy to jemné okolí?
Moje milovaná, cožpak nevidíš, jak jsi probodávala mé srdce pokaždé, když jsi měla nějakou výtku? Ono snad bylo nezřetelné, že mé srdce bylo jako přepásané ostnatým drátem a vážně krvácelo?
Jestli ano, tak jsi vážně slepá.
.
All I ever wanted,
All I ever needed,
Is here in my arms.
Words are very unnecessary,
They can only do harm.

.
I kdyby slepá, teď jsi jen moje. Už jsem ti říkal, jak moc důležitá pro mě jsi? Jestli ne, tak ti to říkám teď. Jsi moje světlo v temnotách, plamínek, ke kterému se můžu vždycky upnout. Jediná nevýhoda je, že mě občas štípou oči a pálí mě kůže z tvého plamene. Ale víš co?
Je mi to jedno. Teď jsi tu se mnou a já tě držím v náručí. To je to hlavní.
A víš, že kdybys teď promluvila, celé kouzlo téhle chvíle by zmizelo?
Já to říkal. Ticho je více než tisíc slov. Už mi věříš?
Proč jsi mě nikdy nebrala vážně? Všechno jsem ti musel dokazovat. A ani potom to mnohdy nebyla důvěra, nikdy to nebylo porozumění. Byl jsem pro tebe šašek.
Ale proč? Co jsem dělal špatně? A jaký byl důvod k tomu, abys nad každou mou připomínkou jen mávla rukou a dál se jí nezabývala? Nevím, říkal jsem snad všechno lehkovážným tónem?
Mrzí mě, že jsem pro tebe nebyl dostatečným partnerem. Ale pochybuji, že chyba byla jen na mé straně. Mělas mi naslouchat. Mělas brát ohled na to, že také existuji.
Ale už je dobře. Šťastné konce přece jen jsou. Souhlasíš?
.
Vows are spoken,
To be broken.
Feelings are intense.
Words are trivial,
Pleasures remain,
So does the pain.
Words are meaningless
And forgettable.
.
Vzpomínáš si ještě na své sliby? Na ty, o kterých jsi tvrdila, že na ně nikdy nezapomeneš a všechny do jednoho je splníš? Ne? Věděl jsem to. Zato já si je pamatuji velmi dobře.
Třeba ten jeden u staré třešně v parku, když byla zrovna tak krásně rozkvetlá. Slíbila jsi mi, že se přestaneš motat kolem toho tvého spolužáka, který tě pořád naháněl. A co se stalo?
Co že tak mlčíš, mám ti to připomenout? No samozřejmě, nezměnilo se nic.
Sliby jsou vyslovené nahlas. Jsou to slova, který tvoří tvůj závazek, a ta slova se rozeznívají v prostoru, který jim dáš. Jsou slyšet, ničí ticho a samy jsou posléze zlomeny.
Zatímco když něco slíbíš sobě samé v duchu, splníš to. Vidíš, jak je ticho upřímné?
Kdyby lidské bytosti neuměly mluvit, svět by byl rázem pěknější místo. Nikde by neznělo zbytečné tlachání o ničem, nikde by se nepomlouvalo. Slova jsou zbytečná.
Vzpomínky zůstanou, požitek, radost, blaho i krása též. A k ničemu z toho nepotřebuješ slova.
Bohužel zůstane i bolest, smutek i nepříjemnosti. Ale těch je tu mnohonásobně více bez ticha. Jako kdyby se slovy přicházelo všechno negativní.
Vsadím se, že v nebi je vždycky ticho.
Slova jsou snadno zapomenutelná. Pocity ne.
Ale tvoje slova v ten den, ty si budu pamatovat až do smrti. Možná proto, že byly propojeny s návalem emocí. Možná proto, že rozsekly moje srdce vejpůl a daly průchod mé zuřivosti.
Jak jsi to mohla udělat? Vpálit mi do obličeje, že se se mnou rozcházíš, protože s ním to bylo mnohem lepší? A to i v posteli?
Jak sis to mohla dovolit? Neměla jsi na to právo. Já tu byl vždycky pro tebe, dal jsem ti úplně všechno, zatímco ty ses ke mně chovala jenom blahosklonně. Brala jsi mě jako nějakého postiženého, který mluví z cesty. Jako nějakou věc. Vztah má být oboustranný, ty děvko!
Zařval jsem to i nahlas, křičel jsem na tebe celou tu dobu, co jsem s tebou třásl. Vidíš? Dokonce jsem kvůli tobě narušil tu křehkou skořápku ticha, kterou jsem svým hlasem nikdy nechtěl poškodit do té míry, jako se mi to povedlo při křiku.
Zatraceně, ty huso, víš ty vůbec, jak jsem se cítil? Asi jako kdyby mi někdo rozřezával vnitřnosti a orgán cévní soustavy vynechal pár úderů. A pak mi bylo, jako kdyby srdce puklo. Zjevně nemůžeš pochopit, jak příšerný pocit to byl.
Protože tys mě nikdy pořádně nemilovala, viď že ne?
Protože já jsem svou lásku dal někomu, kdo o ni vůbec nestál, že mám pravdu?!
Neuvěřitelná zloba se mnou lomcovala, smíchala se s touhou pro pomstě a chtíčem přivlastnit si tě navždycky. Touha ukázat ti, že to já jsem ten, kterého chceš, že děláš chybu!
Už ani nevím, jak se moje ruce přesunuly z ramen na krk. Možná to byl nějaký instinkt hluboko uvnitř. A všechno na mě ječelo. Dej té děvce co proto!
Předtím jsi na mě něco naštvaně řvala něco v odpověď, pak se ozvalo vyděšené zaječení, pak ses mi podívala do očí a nakonec jsi zmlkla docela.
To ticho, to bylo to, co mě nakonec uklidnilo. Kam bych bez něho došel?
Po chvíli jsem se uklidnil, vzal tě do náručí a šeptal. Pšššt. Už je dobře.
Jsi krásná. Vypadáš, že jen spíš, pramínky tmavých vlasů ti spadají kolem obličeje, ve kterém se třpytí oči modré jako oceán a jemný roztomilý nosík se vyjímá nad jemnými rty, které jsem kdysi s takovou radostí líbal. Ty žes měla patřit někomu jinému?
Jak směšné. Tak moc, až mi to vykouzlí úsměv na tváři.
Šťastné konce věru existují. Už jsi jen moje, jsi tu jen a jen se mnou... máš radost?
Hladím tě po vlasech, zatímco do pokoje prosvítají hvězdy a měsíc ve třech čtvrtinách a tobě se v očích odráží světlo.
.
All I ever wanted,
All I ever needed,
Is here in my arms.
Words are very unnecessary,
They can only do harm.
.
Enjoy the silence...
 

4 people judged this article.

Comments

1 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 7. march 2011 at 15:26 | React

Ale The, co to říkáš, mně tedy ta povídka přijde, jako vždy, skvostná.:)
Co jiného se od tebe taky dá čekat že?
Obdivuju, že si dokážeš vzít písničku a díky tomu psát. Máš talent a my všichni to vidíme.^^

2 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 7. march 2011 at 16:10 | React

Za tuhle povídku, že se stydíš?? ale kušuj! Vždyť je úžasná :)... jsi talentovaná, jednou z tebe něco bude... ne že ne :D

3 Kitt C. Kitt C. | Web | 7. march 2011 at 16:33 | React

Chtěla bych psát aspoň tak jako ty, když nemáš svůj den ;)
V poslední hlášce poznávám mé diskuze se spolužačkou :D

4 Sue** Sue** | Web | 7. march 2011 at 16:56 | React

Talent určitě máš. Tvoje songficy jsou úžasný..kouzelný..vždycky s happyendem..a pokaždé mě přivedou k nějaké heské skupině. ^.^
Jsem ráda, že jsi ji sem dala, protože kostrbatá ani příšerná není, tak příště nekecej, jo? ;))

5 Příšerka s.r.o. Příšerka s.r.o. | Web | 7. march 2011 at 17:17 | React

Moc pěkné, jestli tohle je nepovedené, chci vidět ty, co jsou podle tebe dobré :) je to milé pohlazení na duši ;)

6 Opti-Mystique Opti-Mystique | Email | Web | 7. march 2011 at 19:22 | React

Awwwwwwwwwwwwwwwwwww. Je to pro tebe dostatečně táhlé? Ten konec je tak dojemnej. Ach jo, to budou v noci zase sny. Ty se vážně dokážeš dostat pod kůži.

7 Opti-Mystique Opti-Mystique | Email | Web | 7. march 2011 at 19:32 | React

och :D Ty jsi byla správně pochopena, kdežto já ne :D Já to uškrcení pochopila a právě proto se mi to zdálo tááák dojemný. Kdyby to skončilo pro oba dobře, tak by to nezanechalo takovej efekt ^^

8 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 7. march 2011 at 20:16 | React

Mě se líbí. :)) A nejen mě. :D

9 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 7. march 2011 at 21:08 | React

Nebudu chválit, odporovala bys mi, jako každý. Asi je to vychováním. Upřímě-taky to dělám, je to zvyk. Ale zvyk špatný :) Ovšem-slova jsou zbytečná, ani na popsání nestačí a tak si to budu jen tiše myslet.
.
Už od začátku tvého vyprávění mi sídlí v hlavě vzpomínka, citát z mojí oblíbené knížky:
.
Le Petit Prince
.
,,Řeč je pramenem nedorozumění."
.
:)

10 Kate Kate | Web | 8. march 2011 at 17:39 | React

Ta povídka je dobrá, já mám právě tento styl povídek ráda ;) ale ke konci se mi zdálo že to mohlo být delší. Tak jsem se do toho začetla že se mi zdálo že to bylo ukončené trochu narychlo- jako by se to usmíření k tomu drama nehodilo. Možná se mi to jen zdá protže nejsem zrovna pro šťastné konce.

-Talent máš určitě. Pokud se píšeš tahle úžasná povídka se ti moc nepovedla, tak jak musí vypadat ta povedená? :)) Myslím že jednou budeš třeba spisovatelka. Jednou bych chtěla umět psát tak dobře jako ty.

11 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 8. march 2011 at 19:33 | React

Stejně jako ostatní se ptám, co ti na tom přijde špatné. A vůbec, to JE happyend :D (Pro mě, muhehe :D Já nemám ráda happyendy, takže jsou pro mě ironicky happyendové povídky, co nemají happyend :D Už melu voloviny :D)
Mimochodem, prolézám blogy, které čtu, a ptám se všech na tu samou otázku: Jedeš na Animefest do Brna? Protože já jo a už mám i cosplay :D

12 Kate Kate | 8. march 2011 at 19:35 | React

Neomlouvej se, spíš bych se měla omluvit já, špatně jsem to pochopila. Fakt neznám nikoho natvrdlejšího než jsem já. Jak jsem to četla nějak jsem si toho nevšimla ale ted už je mi to jasný ;)

13 neros-san neros-san | 8. march 2011 at 21:35 | React

Tak tedy...
Stylistika-výborná.
Jen mne zamrzel ten přechod na vztek- byl trochu moc hrubý, vzhledem k celkové jemnosti celé povídky.
Ale jinak: Atmosféra-parádní, skladba- výborná, pointa- grandiózní, píseň- neznámá.
Zkus do toho míň montovat hudbu... vím, že je to toho nedílnou součástí, ale tu hudbu nech třeba hrát z youtube.
Čekal jsem, že to tak dopadne, ale přesto mi konec připadal úchvatný :) Tak bezvadný popis ticha jsem snad ještě nečetl. Ovšem osobně bych ocenil, kdyby konec byl ještě méně romantický a více temný. *Subjective isn't important*

Vypiš mi názvy tvých lepších povídek, prosím. Ať můžu porovnávat :D

14 Sievert Sievert | Email | Web | 8. march 2011 at 22:42 | React

Omlouvám se, že píšu sem, ale nenašel jsem jiný kontakt na tebe...

Zdravím, měla by jsi zájem psát pro nový teen magazín www.nad18.cz ?? v případě zájmu se mi ozvy. Honza

PS:Pokud by se tu našla jiná zájemkyně, stačí se ozvat na sievert@centrum.cz

15 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. march 2011 at 8:03 | React

Vidš, všichni jsme tady psychopati :D (Ale to už jsi určitě věděla už předtím.) Já mám dobré konce ráda jenom NĚKDY a to ještě jenom u postav, které mám jo ráda... A to jsem většinou nějaké záporné, takže považuju za šťastný konec, když se jim podaří ovládnout svět :D
No, zkus hádat :D Nápověda: Sakura to není :D
Je to.. *chvilka napětí, dramatická hudba* Balalaika z Black Lagoon. Je to můj první cosplay, tak jsem si chtěla vybrat něco jednoduššího a já i celkem VYPADÁM jako Balalaika, takže si seženu jenom hadry, vyrobím si spáleninu přes půlku tváře, učešu se a bude to :D
Jak já tu postavu miluju, šéfka ruské mafie, které celé anime soustavně likvidovala všechny své nepřátele a vlastnoručně (no dobře, s pomocí jejích poskoků :D) vesele rozprášila celou odnož Yakuzy.
Mělas vidět, jak jsem přemlouvala mamku já, jsem sice z Ostravy, ale furt je to celkem daleko a já jsem schopná ztratit se všude. A když už jsem ji přemluvila, vyrukovala jsem s tím cosplayem, to bylo taky dost vtipné. :D
"Mamííí, musím nakupovat oblečení." *nevinný tón*
*šok, vytřeštěný pohled* "Nejsi náhodou nemocná?"
"Potřebuju červený kostýmek."
"Co bys s tím jako dělala?"
"Poprvé chci slušný kousek oblečení a ty mi to zakazuješ?"
"OK, nějak to seženem."
"A ještě vojenský kabát."
"Vždyť budeš mít ten kostýmek!"
"Však k tomu kostýmku."
*WTF pohled*
"A taky bys mi mohla pomoct s líčením, potřebuju spáleninu přes půl ksichtu."
"Huh?"
"No, já uvažovala o tom, že bych si to udělala doopravdy, ale zas TAK realistické to nechci." :D
"Jsi blbá." :D

Takhle probíhá většinou konverzací s máti, ale už jsem ji zlomila :D Přemluv rodičééé, však právě proto, že jsi z Prahy, to je asi jediná šance, kdy tě můžu vidět :D

http://fc00.deviantart.net/fs19/i/2007/259/4/8/Balalaika_by_K_50.jpg a tohle je Balalaika :D

16 neros-san neros-san | 9. march 2011 at 19:03 | React

Já tím myslel spíš... ten konec víc surový...
Ale to je deformace Kulhánkem *NEČTI TO! CHCI, ABY SIS UCHOVALA TAKOVOUHLE FORMU- PSACÍ*
O skvostnosti mého rýmování úspěšně pochybuji (Ať žije K.A. Netz).
So... snad jenom k té hudbě: Já vím, že je to těžké, zvlášť když se to tam opravdu hodí, když to tam pasuje a tak skvěle to podkresluje atmosféru. A ono tomu tak vskutku je. Psal jsem to hlavně kvůli tomu, že co jsem četl (nebylo toho moc, bohužel +stydlík+) byly povětšinou sonfikce, a i v předmluvě si na to stěžuješ.
Takže tak... jdu se podívat na ty doporučené...

17 Cathee Cathee | Web | 10. march 2011 at 12:19 | React

Teda, jestli ty se za takovohle povídku stydíš, tak to já se jdu rovnou zahrabat. :D
Je moc krásná, vážně...nádherná. :))
Jednou z tebe bude spisovatelka, tím si jsem jistá. :)

18 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 10. march 2011 at 19:48 | React

Kdybych já měla odvahu organizovat takovou soutěž, určila bych přesný počet členů a kdo by se přihlásil pod čarou, měl by smůlu :D Sim tě, dalo se to čekat, na tvůj blog chodí plno lidí a většina z nich se věnuje psaní :D

To jo, malé děti a důchodce, to jsou ty nejlepší oběti :D Ale děti už se tak snadno nevyděsí, hajzlíci :D Lol, lopata :D Já mám taky občas kecy, ze kterých nikdo nemůže, navíc to mám po mamce, takže se vždycky doplňujeme. Vzpomínám, jak jsme jednou jely vlakem, za náma seděl chlap, který se strašně snažil nesmát se, jak jsme furt kecaly, ale nevydržel to, když jsem řekla něco ve stylu: "Vždycky jsem chtěla vidět videozáznam z vlastního pohřbu," to se začal smát jako šílenec :D
Dneska padla další hláška.
M: "Já se bojím jít obsluhovat ty lidi." (je servírka)
Já: "Proč?"
M: "Jsou to nějací papaláši, minule mi nabízeli 3000 za noc na pokoji."
Já: "JENOM?!"

*o půl hodiny později*
M: "Mám ten účes dobrý?"
Já: "Jo."
M: "Pravdu!"
Já: "Tak dobrý, že ti dneska možná nabídnou 6000." :D

To jsem to dopracovala, já bych pásla vlastní matku :D

Ty tedy píšeš rozhodně lépe než Meyerová :D Prosím tě, i JÁ píšu líp než ona :D Všechny postavy ze Stmívání si zasloužily zemřít hroznou smrtí, vždyť to byly tak strašné postavy, že si nezasloužily ani jména :D
Díky :D Zrzky? Nó, Sakura Kyoko (Madoka Magica), Shana (Shakugan no Shana), Nessa (Fractale), Ester Blanchett (Trinity Blood), Sena Robin (Witch Hunter Robin, ale ta má vlasy hodně světle zrzavé, přechod mezi zrzavá/blond), Samejima Mamimi (FLCL), Ryuugu Rena (Higurashi), Nausicaa (Nausicaa of the Valley of the Wind), Asuka Soryu Langley (Evangelion)... Na víc si teď nevzpomenu :D Znbamená to, že jedeš? :D

Sakra, všimla si toho :D No nic, tak tam jsi, no :D A já to chtěla udělat nenápadně :D

19 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. march 2011 at 18:21 | React

Pokud ses mě chtěla zbavit na delší dobu, dobřes udělala, žes mi dala ten odkaz, já to přečetla skoro všechno a ta autorka mě dostává do kolen :D Já netušila, že Stmívání může být ještě hrůzostrašnější, než už je, ale to jsem to jetě neviděla v angličtině... Moje OČI :D Bože, a to si ta ženská říká učitelka angličtiny? JÁ bych to v angličtině napsala líp a to nejsem rodilý mluvčí (zato ovládám aspoň základy gramatiky, což ona, jak vidno, moc ne, nejvíc mě dostalo to slovo, které si vymyslela... Ani Google ho nenašel :D)
Muhaha, Bellušku Marušku mi radši nepředváděj, abych nezačala berserkovat, v takových chvílích se neumím ovládat :D (Jako bych se někdy ovládala :D)
Juchů :D Mimochodem, závist, já jsem vždycky chtěla být zrzka nebo černovláska, takže je logické, že jsem blondýna :D To je život.
Já už to vidím, vtrhneme tam ve velkém stylu (pokud se najdeme :D) Ale varuju tě, v reálu jsem ulítlejší než na blogu :D

Ha, teď ses prozradila :D Ó, jsem poctěna :D

20 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. march 2011 at 19:27 | React

Četla, nejvíc mě rozesmály věci jako: we´re entering serious psychological fuckery, kids, Isabitcha a Agreeing with Bella makes me uncomfortable :D Jo no, nebo to, jak si srdceryvně stěžovala, že nedokázala přemluvit Edwarda, aqby neodjížděl.. Bože, ta ženská je tak naivní :D
Tak fajn, můžeš ji zparodovat, já ti zas na oplátka předvedu Yuukinku z Vampire Knight, tu nesnáším snad stejně jako Bellušku :D Nejvíc na ní miluju, jak s sebou nosí tu cool stříbrnou hůlčičku, která vypadá, že i na něco je, ale vždycky ji upustí, když jí někdo řekne něco ošklivého/zakopne/spadne/whatever :D
No neví, já měřím 165 cm, abys ještě ty nekoukala na mě :D
Já jsem si vždycky rozuměla spíš se staršíma ročníkama, nejvtipnější bylo, když jsme kecali na chatu, pak jsem se sešli a oni nechtěli věřit, že jsem to já :D Vidíš, jsme vyspělé dívky :D
Znamená, znamená to fakt, že jsem u tebe :D (To bylo CHYTRÉ, co? :D)

21 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. march 2011 at 19:52 | React

Nemají smysl pro humor, to je jasné :D A před slečnou fakt klobouk dolů - má smysl pro humor, je chytrá, sama oscannovala všecny stránky Stmívání, takže i trpělivá :D
Já na VK koukám teď jsem upřímně řečeno hodně znechucená. Možná to bude tím, ž jsem zatížená na Alucarda a jemu podobné, takže na podobné hezounky, kteří si to mimochodem vykračují na slunci a nic moc jim to nedělá, nemůžu ani koukat, částečně proto, že Yuuki je Mařena jak vyšitá a má furt blbé kecy, ale nejspíš hlavně proto, že jsem teďka zažraná do Vampire: The Masquerade, kde mimochodem hraju za úžasnou mrchu z klanu Giovanni, což jsou upíří zazobaní nekromanti, a jsem unešená tím, jak je to všechno propracované, jak má každý klan svou historii, jedinečné znaky, mýty, jak jsou všichni sobečtí a zlí... A ve Vampire Knight není ani jedno z toho :D
Mi je 16, v dubnu 17 :D
No, já se s nima většinou bavila spíš o literatuře, asi jim připadalo divné, že jsem rozebírala Platóna a tak :D

22 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. march 2011 at 19:53 | React

Ach jo, nevšímej si překlepů, píšu rychlostí 200 znaků za sekundu :D

23 šestka šestka | 27. march 2011 at 20:37 | React

No...prekvapilo me to...ale hezky :D :D

24 Šílená bruneta P Šílená bruneta P | Web | 11. april 2011 at 20:53 | React

Krásné... až DĚSIVĚ krásné :) Žádné chyby nenacházím..jen mi přijde- ten chlapec měl chybu hledat i sám v sobě. Počítal s tím, že chyba byla jen na straně dívky. Ale třeba se nechoval vždycky tak, jak by se jí líbilo... a někdy se prostě jen dva lidé nedokážou zavázat jednen k druhému.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama