Zadání čtvrtého a vyhodnocení třetího kola

6. march 2011 at 13:05 | The |  Spisovatelská soutěž
Tak, moji milí.
Omlouvám se, že mi to zase trvalo, ale mám toho zkrátka moc - Klub Snílků a ještě ke všemu Repetitio, vlastní blog (dneska bude povídka! >:D), spisovatelská soutěž, škola, hudba a tak dále. Strašně moc se omlouvám, soutěž jsem nechala na poslední chvíli (jako šikovná holčička, která si umí rozvrhnout čas *ironík*).
Každopádně, k hodnocení. Tohle kolo jsem byla přísnější a připravte se na to, že i ty další budu. Dívala jsem se do minulých hodnocení a tam jsem byla tak mírná, že jsem si teď myslela, že to se mnou švihne.
Ale, v soutěži jsou všichni nebo alespoň většina strašně talentovaní, takže věřte mi - ty body, které vám dávám jsou spravedlivé a není jich málo. Nikde. Až na ty, co neodeslali, že. :)
A další věc. Spousta z vás soutěžících se mě ptala, jestli budu vyhazovat. Tato otázka mě vždycky donutila se usmát a prohlásit: "Ještě ne." Ale ta chvíle teď nastala. Na konci článku vyhodím pět lidí s nejnižším počtem bodů. Ty následující kola to už nebude po pěti, ale třeba po dvou, maximálně po třech.
A stále mi blbnou odkazy, takže jsem to dělala přes HTML. Kdyby byl někde nějaký odkaz špatně, řekněte mi to, prosím vás. :)
A co jsem hodnotila? Zadání z minula bylo napsat drabble na slova mrkev, nebesa, ponožka, pohřeb, křídla. A jak to dopadlo?

.
- gramatika: V posledním řádku by mělo být "Sbohem", řekla bych. Možná je to jen překlep, každopádně dozajisté je to chyba, takže bod dolů. A další věc se týká čtvrtku, dnu naděje, jak ve svém textu píšeš. Mělo by tam být "jak čtvrtku přezdívala", skloňovat se musí! :)
3/5
- splnění zadání: Tady to opět drhne. Myslím, že jsem to v zadání napsala jasně - drabble má sto slov. Nějaká tolerance tam samozřejmě je (pět slov), ale ty jsi limit přesáhla. Jak jsi psala, je to double drabble. Chápu, že se ti to do sta slov nevešlo, také se mi to občas stává a vždycky se těm, kteří mi zadali slova, omluvím, ale tady šlo o soutěžní úkol. Je to tak půl napůl, slova jsi využila všechny, ale drabble to není.
2,5/5
- zpracování: Moc se mi líbí ty odsekané věty na začátku v popisu té slečny, je to takové osobité, hned mě to vtáhlo. Nutilo mne to do úsměvu. :) Ale i přesto se našlo něco, co se mi líbilo méně. Což je například to s těmi otázkami. Když napíšeš "Jednou se mě zeptala na tři otázky.", čtenář okamžitě očekává, že se dozví jaké. To, že jsi to usekla a napsala to se čtvrtou odpovědí bylo takové zmatené, ubralo literárnímu útvaru na kouzle. Jinak se mi moc líbilo, jak jsi drabble zaonačila. Já se těšila, že si počtu nějaké veselé a ono se z toho stane takové smutné...co bych ale čekala, když jsem dala do zadaných slov pohřeb, že?
Jak už jsem psala, strašně se mi líbí ten popis na začátku - dobrá práce. :)
9/10
- celkově: Útvar Paní Yasuo si zasloužil 14,5 bodů z dvaceti.
.
- gramatika: Chybička se nevloudila, žádný problém. :)
5/5
- splnění zadání: Drabble má přesně sto slov a všechna zadaná slova jsou použita - tak jsem si to představovala.
5/5
- zpracování: Úsměvné. :) Je to možná maličko černý humor, poprala ses s tím se ctí, tak se mi to líbí. Impozantní zakomponování všech slov, líbilo se mi hlavně, jak v drabble zmizela ta křídla a také použití slova nebesa, ačkoliv jsem ho očekávala. Takže se mi to moc líbí, a ač jsem slíbila, že budu tentokrát hodně kritická, tady nemůžu. :)
10/10
- celkově: Garou má zase jednou plný počet bodů, tedy dvacet.
.
- gramatika: Máš tu špatně skloňované zájmeno jenž. Nikoli jímž, jedná se o třetí pád množného čísla, je to tedy jimž. Jímž je v sedmém pádě mužského rodu. :)
4/5
- splnění zadání: Takové krásné číslo - 99! A všechna slova jsou v drabble obsažena. Dobře.
5/5
- zpracování: Poprala ses s tím řádně, o tom není sporu. Vůbec by mě nenapadlo na tahle slova vymyslet drabble s válečnou tématikou, bod pro tebe. Jsem člověk, který si potrpí buď na romantické nebo vtipné drabble, ale tohle smutné dílo mě skutečně strhlo, pevně chytilo a už nepustilo. A je to navíc tak podivně realistické, jak se dítě dovede usmát i uprostřed toho největšího utrpení. Už mi tam chybí jen otrhaný medvídek a bylo by to perfektní.
10/10
- celkově: Moničino drabble psané na poslední chvíli si dostalo 19 bodů z dvaceti možných. :)
.
- gramatika: Správně. Atyiyno drabble je bez gramatické chyby.
5/5
- splnění zadání: Sto tři slov, čili stále splňuje zadání. Všechna slova se v drabble také nacházejí. Kýv, kýv.
5/5
- zpracování: Já nevím proč, na tomhle díle mi něco nesedí. Tedy spíš, něco mi tam chybí. Možná..obsah? Pointa? Nevím, jak to nazvat, jak to specifikovat, ale tak to cítím. :) Ten pohřeb je do drabble hozen jako z jiné planety, podle mě by tam měl být lépe zainteresován. Něco, co by to všechno krásně spojovalo, ta "nenažranost" mi nepřijde dostatečná. Promiň, prostě tam něco postrádám.
7/10
- celkově: Atyiyno drabble získalo 17 bodů z dvaceti.
.
- gramatika: Na první pohled je všechno, jak má, na druhý už ne. Je tu totiž problém s čárkami.Jmenovitě ve větě " Neposedné štěně pobíhající po domě, vytahalo ze šuplíků v ložnici všechny ponožky a jednu z nich se pokoušelo sežrat." Mělo by to být "Neposedné štěně, pobíhající po domě, vytahalo ze šuplíků..." - jenom jedna čárka se tam nehodí. Možná by to šlo i úplně bez čárek, ale s těma dvěma by to mělo být gramaticky správně ;)
4/5
- splnění zadání: Přesně stovka a použita jsou všechna slova. Bravo.
5/5
- zpracování: Popis je to povedený, ale stejně jako u Atyiyi, mám raději drabble, kde se něco děje. Nějaká pointa, vtipné, romantické, smutné. Ale tohle je takové neutrální, i s tím pohřbem na konci. Nicméně, líbí se mi ta slovní spojení typu "list v barvě rubínu" nebo "na nebesích se rozprostřela černá křídla havrana". Za to je plus :)
8/10
- celkově: Venomino skóre za tohle kolo činí 17 bodů z dvaceti.
.
Neodeslala.
- celkově: Vysmívá se nám nula z dvaceti...
.
- gramatika: Zase čárky. Ve druhé větě s levonohou ponožkou je v podstatě výčet toho, jaká naše bavlněná ponožka je. Takže buď čárky za každé přídavné jméno nebo úplně bez nich. Rozhodně ne jedna čárka a dost.
4/5
- splnění zadání: Opět přesně sto slov a mrkev, ponožka, pohřeb i ostatní jsou použita. Tlesky tlesk.
5/5
- zpracování: Ach, vtipné drabble! To jsem k večeru potřebovala, děkuji. :) Jsem totiž vyčerpaná ze všech těch povinností, které mám, a tak je tenhle výtvor příjemné odreagování. Moc se mi líbí ten nápad a navíc mě dostala některá slovní spojení. Například "mrkví akcelerace" nebo "bavlněná, pruhovaná křídla". Rozhodně mi to vykouzlilo úsměv na tváři, ačkoliv v duchu jsem bědovala nad osudem milé ponožky. Bravo!
10/10
- celkově: Agrrr s třemi eR má 19 bodů s dvaceti!
.
Neposlala.
- celkově: Takové číslo, které připomíná O...tedy nula z dvaceti.
.
- gramatika: Jedna chybka, asi překlep, ale přesto chyba, což je slovo "zzželelo", kde je moc písmenek zet. Potom další překlep - slovo očkávejte. Jinak nic.
3/5
- splnění zadání: Opět přesná stovka a všechna slova jsou v drabble obsažena. Dobře. :)
5/5
- zpracování: Další vtipné drabble, které mi na tváři vykouzlilo úsměv! :) Zajímalo by mě, proč tolik lidí použilo slovo mrkev k zvrhlostem. Blogerstvo je zvláštní. (Kecám. Ty zvrhlosti byly vždycky vtipné a bylo to úžasné.) Dialog je velice povedený a samotný konec mě rozesmál. Zejména jsem měla slabost pro originální slovní spojení, jako například "karotkoidně atraktivní" nebo "vzletné vzorování" či "prádelníkový sektor". Úžasně vymyšlené jsou i takové postavy jako homosexuální kapesník s kraječkou nebo ponožka, jež se zve Frotté. Prostě a jednoduše - tleskám! :)
10/10
- celkově: Pokud dobře počítám, je to 18 bodů z dvaceti pro Malé Chlupaté Stvoření! :)
.
- gramatika: Máš tam dohromady napsané "ikdyž", mělo by to být oddělené. Pak je tam překlep "zašpetala", což mělo být zřejmě šeptání. :) A u přímé řeči by měla být nějaká interpunkce.
2,5/5
- splnění zadání: Ach, bála jsem se toho. První zádrhel. Psala jsem, že tolerance je pět slov, ty máš drabble bohužel na 133 slovíček. Já bych to do kategorie "drabble" ještě zařadila, o to ne, ale zadání je zadání a já nemůžu jinak, než zase odebrat polovinu bodů. Protože slova jsou použita všechna.
2,5/5
- zpracování: Ach, to je nádherné! Takové úžasně něžné, roztomilé, svěží. Úplně na mě dýchla atmosféra jara - už aby bylo tady! :) Krásně jsi tam použila slovo "vyjukaná", bylo to moc milé. Třeba mě by vůbec nenapadlo udělat na tyhle zadaná slova přírodní drabble, bod pro tebe. Opravdu, při čtení mě zahřálo u srdce.
9,5/10
- celkově: 14,5 bodů z dvaceti pro slečnu Já! :)
.
- gramatika: Všechno v pořádku, až na uvozovky u zpěvu služebníčků. Tam je prohozené pořadí uvozovek a mezery. Evidentní překlep, ale půl bodu dolů :)
4,5/5
- splnění zadání: Krásná kulatá stovka a krásná pětka použitých slov. Ano!
5/5
- zpracování: Další milé a vtipné drabble! Ono je to tedy spíš úsměvné než vtipné, to ale nemění nic na tom, jak je tento literární útvar příjemný.Nápad s božstvem Čučuakou v králičí podobě je rozhodně originální, moc se mi líbí spojení "astrální bobky" a jsem ráda, že si Babe vyžádala i ilustraci. :) Zároveň je pěkné i spojený "kůstkami vydlážděný hrob". Tohle bylo úplně první odeslané drabble, tedy i první, které si vynutilo mou dobrou náladu.
10/10
- celkově: Krásných 19,5 bodů z dvaceti, to je číslo, které získala Gryfo lištička.
.
Odkaz: Není, Yu Suzukei drabble nezveřejnila.
- gramatika: Zaprvé, když pokládáš řečnické otázky, měl by tma být otazník. Takže buď napíšeš "A jaké jméno asi dítě vymyslí?" anebo "A jaké jméno asi dítě vymyslí, že."
4/5
- splnění zadání: Sto slov. Mrkev, pohřeb, ponožka, nebesa i křídla jsou použity.
5/5
- zpracování: Upřímně, na tomto drabble mi něco chybí. Možná nějaký hlubší význam? Nevím. Nepřijde mi to dost..hluboké, jako u ostatních. Je to takové smutné, ale tím způsobem, že tě to nepohltí, jen na smutek hledíš z povzdálí a naprosto bez zájmu. Zkrátka a dobře, promiň, něco mi tam chybí. Tohle není konstruktivní kritika, nýbrž subjektivní cítění, ano, já vím a omlouvám se za to. :)
7/10
- celkově: Takže u Yu Suzukei máme 16 bodů z dvaceti! :)
.
Neodeslala.
- celkově: Bylo řečeno - nemám ráda jedničku, protože je moc blízko nule. Tady jsme nule bohužel ještě blíž.
.
Neodeslal.
- celkově: A ještě blíž.
.
-gramatika: Žádnou chybku jsem nenašla. :)
5/5
-splnění zadání: Ano! Sto slov i s nadpisem, a vůbec, celé zadání je vyplněno.
5/5
- zpracování: I ty kujóne...! :D Výborně napsané, úsměvné a mrkev je opět zvrhle využita. Každopádně, nesmírně krásné je spojení "bělostné tváře mraků". Mám ráda poetické pohledy na věc. :) Tohle je hodně mrkvové drabble, pobavilo a navíc je inspirované mým oblíbeným panem spisovatelem - Terrym Prattchetem. Můžu snad jinak? :)
10/10
- celkově: Že bychom to měli prvního člověka s plným počtem bodů? :)
.
- gramatika: No, nějak nám tu blbnou mezery. :) Například u "bylo to velkolepé" by měla být mezera i před pomlčkou, pak je tu prohozená mezera se začátkem závorky a nakonec přebytečně zmáčknutý mezerník po uzavření závorky. Ale, to mi jako strašná chyba nepřijde, takže jenom půl bodu dolů. :)
4,5/5
- splnění zadání: Krásné číslo 101 a i všech pět zadaných slov se ve tvém výtvoru nachází. Skvěle. :)
5/5
- zpracování: Myslím, že jsem právě našla nejlepší drabble z celého tohoto kola! Nasmála jsem se, do toho byla přidána špetka ironie a velké množství originality a kreativity. Výborné! Red Bull na konci byl opravdu překvapující, zakomponování ponožky do drabble bylo velmi dobré. U Šeherezády jsem se také velmi pobavila (Houby Tisíc a jedna noc, Tisíc za jednu noc to mělo být) a celkově ten literární útvar...prostě geniální. Krásně to na sebe navazuje, není to kostrbaté, žádné zadané slovo nebije do očí, nevyčuhuje z textu.
10/10 + ještě Theina obrovská pochvala, která sice vůbec nic neznamená, ale to jí nezabrání, aby to sem napsala
- celkově: 19,5/20, to je počet bodů, který dostala Dubious cat za svoje výtečné drabblátko.
.
Neodeslala.
- celkově: Pusto, prázdno, velké nic.
.
Odkaz: Není, Cocone drabble nehodlá zveřejnit, ještě to nějak vymyslím. :)
- gramatika: Starý známý problém, ji-jí. Čtvrtý pád -> tu, ji. Jinak v pořádku, nic dalšího tam není. :)
4/5
- splnění zadání: Tedy, počet slov je přesně na limitu! Ještě, žes nenapsala těch slov méně, musela bych strhávat body. A tentokrát nerada. Takže 95 slov a mrkev a tak dále, všechno v pohodě, jede se dál. :)
5/5
- zpracování: Pěkné to je. Líbí se mi ta myšlenka s ponožkami. "Mám pocit, že mám v žaludku ponožky" je výborný nápad. Také je hezká ta definice mrkve, totiž to "zvláštní oranžové dřevo". Taky mě donutily k úsměvu návaly betakaroténu. :)
Ale i přesto, něco na tom drabble postrádám...
8/10
- celkově: 17 bodů z dvaceti pro slečnu Cocone! :)
.
- gramatika: Tak, vidím jedinou chybičku. Sebou a s sebou není úplně to samé a ty tam máš zrovna tu špatnou variantu. Nesu něco někam s sebou a házím sebou se strany na stranu. Takže tak.
4/5
- splnění zadání: Eh, těch slov je devadesát. Ale mrkev a spol. tam jsou.
3/5
- zpracování: Měním názor - drabble Dubious cat není ze všech nejlepší. Stavím tě k ní na stejný post, toto je totiž skutečně velmi vydařené dílko! Úžasný nápad, vtipné provedení a co věta, to skvost. Usmívala jsem se celé drabble, ale na konci jsem vybuchla v záchvatu smíchu. Závěrem? Také bych si dala nějakou tu polévku Knotana. :D
10/10 + další Theina bezvýznamná, ale zato veliká pochvala
- celkově: Lennroe má nyní 17 bodů z dvaceti, za svoje geniální drabble.
.
- gramatika: Kýv, kýv. Tedy alespoň na první pohled. Na ten druhý jsem si všimla chyby ve třetí větě. Buď tam měla být jedna čárka jako ukončení věty nebo čárky tři jako její vyznění do ztracena. Nevím, co z toho jsi chtěla napsat, ale dvě čárky jsou každopádně špatně. :)
4,5/5
- splnění zadání: Další pokývání hlavou. Přesných sto slov.
5/5
- zpracování: Je vcelku pěkné, jak na začátku usekáváš věty do krátkých útvarů. Všechny jsou maličko nezávislé a já čekala, až je všechny spojíš - a povedlo se ti to dobře. A opět je tu mrkev použita k perverzním věcem - no na co vy blogeři nemyslíte. :D Každopádně je to hezký závěr a navíc bych moc ráda viděla toho anděla, kterého na zeď kreslila ta slečna v děravých ponožkách. :)
8/10
- celkově: Krásných sedmnáct pro Antoanet, a ještě zatleskáme. :)
.
- gramatika: No, chybky tam rozhodně jsou. Zaprvé, zakopávání Standy v mrkvi. Není určeno, kdo Standu pohřbíval (třeba jsou ve tvé mafii jenom ženy, to ale čtenář neví), takže zakopali, ne zakopaly. Zadruhé, dovolila si. Není to jako dovolit si, jde o sloveso být, tudíž by tam mělo být "dovolila jsi". A konečně zatřetí, skončit v mrkvi. Podle vzoru píseň, bez písně, mrkev bez mrkve, v písni, v mrkvi, takže žádná zvěrstva typu "mrkvy" tam nechci vidět.
2/5
- splnění zadání: Ano, přesný počet slov i ostatní podmínky v zadání. A mrkev je tam dokonce třikrát! Dobře. :)
5/5
- zpracování: Uznávám, po té aféře s vyhazování lidí z Autorského Klubu mě docela pobavilo, že se zemřelý zloděj jmenuje Standa. A ještě, když vás pošle do petržele. A krade ponožky.
Každopádně, líbí se mi hlavně ta pasáž s vykrádáním zlatnictví. Nenašla jsem žádná interesantní slovní spojení, která bych chválila, zato můžu pochválit drabble jako celek, je to originální. A upřímně přeju Martinaettě, aby neskončila v petrželi. ;)
9/10
- celkově: Takové krásné číslo. Zamňoukejte mi někdo šestnáctku! :)
P.S. Podívej se do rubriky Spisovatelská soutěž, v článcích o vyhodnocení prvního a druhého kola jsi už doplněna. :)
Tak, a je to za námi. Říkala jsem vám na začátku, že vyhodím pět lidí, viďte? Ale nebojte se. :)
Jsou to: Mary-Ane, Tadruhá, Merlin, Puberťák a Džejn. (Celkově nejvyšší skóre v téhle pětici měl Puberťák s 27 body.)
Tak. Vy, kteří jste zůstali, oddychli jste si? Nebo jste se naopak zamračili, že budete psát na zadání bláznivé The? :)
K dalšímu kolu. Vaším úkolem bude napsat charakteristiku. Vás nebo vašeho alter ega nebo třeba někoho, koho už jste na blogu někdy prezentovali (například u Venom Lady Otp-InQa) . Je mi jedno, zda to budete psát ve třetí osobě jednotného čísla nebo v ich formě, klidně pište i v třetí osobě množného čísla. Vlastně, tohle nechávám naprosto na vás. Důležité je, aby byla o vás a byla nějak schopná mě zaujmout.
A dokdy máte čas? Termín je 19.3.2011., takže na to máte času dost.
Opět, zveřejněte u sebe na blogu, odkaz mi posílejte na e-mail terkapod@seznam.cz. :)
A nakonec ještě pár věcí: když přetrpíte charakteristiku, pak by měly být zábavnější úkoly. :) Bojí mse jediného - koho přístí kolo vyhodím? Bude mě to mrzet.
Dneska ještě stejně bude nějaký můj literární výtvor. :)
Usrkávajíc čaj vám přeje hezký den,
The
 

4 people judged this article.

Comments

1 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 6. march 2011 at 13:17 | React

Hlasité fňuk... Hloupé překlepy. Sedlám koně a jdu je opravit.
Charakteristika? Bože. Nenávidím charakteristiku. :D

2 Alexandra Altaïrez Gryffin- Fox, okřídlená lištička Alexandra Altaïrez Gryffin- Fox, okřídlená lištička | Web | 6. march 2011 at 13:20 | React

Uáááá! Charakteristika sebe samé? :D

3 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 6. march 2011 at 13:20 | React

Asi jsem přehlédla, že to má mít 95-105 slov. To tam vážně bylo?

4 Garou-tan Garou-tan | Web | 6. march 2011 at 13:35 | React

Jé, charakteristika :D

5 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 6. march 2011 at 14:09 | React

Zatracená zet! :-D
Já mám charakteristiku zcela jasnou :) Už ono nabádání "vaše Alter-ega"... může mít stvořeníčko také alter-ego? aneb narážka největšího kalibru. :-D
Mrzí mě, že se takhle za obyčejné překlepy strhávalo. Četlo jsem to už po sté a tak se tam vlodily tyhle pitomé chyby, nevadí...

6 havránka Venom havránka Venom | Email | Web | 6. march 2011 at 14:26 | React

Nooo koukám že asi brzo vyletím když teď jsem měla namále :D

7 Wicky Envy Leviathan Wicky Envy Leviathan | Web | 6. march 2011 at 14:39 | React

XDD whoaaa zaujimava súťaž XD hoc ja nwm nic moc good napisať ale vzdy si rada daco prečítam^^

8 Lennroe Lennroe | Email | Web | 6. march 2011 at 15:11 | React

Inu to je tak, když někdo spoléhá na moderní vymoženosti a nespočte si to ručně. Word vyhodil sto, tak jsem to nechala a teď přepočítávám a ono opravdu.
Ha charakteristika, ha, to se zapotím.

9 Mňoukla & vymňoukla Mňoukla & vymňoukla | Web | 6. march 2011 at 15:45 | React

Mňášeustnáámňást!! Tady mnáš tu zamňouknutou šestnáctku. A charakteristika UOI!

10 Mňoukla & vymňoukla Mňoukla & vymňoukla | Web | 6. march 2011 at 16:36 | React

Jo, The, mám ještě dotaz, mohla bych udělat charakteristiku své streptokočky Bonae Carminis (druhý pád, první je Bona Carmen)? Prosíííím!!

11 Grundhyld fon Streptocat Grundhyld fon Streptocat | Email | Web | 6. march 2011 at 23:50 | React

Charakteristika? hmmmm sakryš, ale co já mám charakterizovat?
Mpf! Taková podpásovka ;-) :-D

12 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 7. march 2011 at 13:46 | React

16 bodů? A já nešťastnice již očekávala ten soudný den.. Kdy vypadnu.:D
Nevadí, tak v příštím kole to mám spočítané, charakteristika? .. Neměla já jsem z toho 2-?xD
Btw. Zveřejnila jsem to, čistě pro odkaz.

13 agrrr agrrr | Email | Web | 7. march 2011 at 16:51 | React

Ach ty krutá The!!! a já se těšila jak budu charakterizovat nějakou  blbost jako třeba toaleťák, naši okousanou bonsaj,
...tomu říkám čára přes rozpočet. Teď se nad tím budu muset vážně zamyslet ;-)

14 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 7. march 2011 at 22:29 | React

Teruš...netrap je. Kdyby Brdičková jen tušila, co tím mučením nás neviňátek způsobí... :D

15 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 10. march 2011 at 18:26 | React

The, já smekám, že se ti chce něco takového hodnotit :D Jinak škoda, že jsem promeškala začátek, zapojila bych se, ale to už je pasé :D

16 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 12. march 2011 at 11:51 | React

Milá The, omluv malé stvoření, ale neví, jestli vše stihne poslat. Každopádně výslednou charakteristiku bych ti ve víkendu u devatenáctého poslalo mailem a zveřejnilo ji až někdy po neděli, snad to nebude vadit a snad to stihnu. Předem se takhle omlouvám, protože teď odjíždím a mám velký shon s balením, takže už to nedoženu. V pátek se ale vracím.

17 Jago Jago | 31. march 2011 at 23:39 | React

Pěkné, moc pěkné! Ale jednu připomínku mám: pravopis není gramatika...
Závěrečný přechodník mě potěšil, správné používání přechodníků už se skoro nevidí.

18 The The | Web | 2. april 2011 at 22:31 | React

[17]: Pravopis a gramatika - za to se omlouvám, teď jsem si to uvědomila, děkuji za připomínku. Ale strašně nerada opakuju slova, tak jsem to takhle proházela. :)
A děkuju také za pochvalu u psaní přechodníků.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama