April 2011

Štěstí opilcovo

25. april 2011 at 19:21 | The |  Knihovnička povídek
Ohayo, moji drazí čtenáři! :)
Článek měl být už včera, vím, omlouvám se. Ale vrátili jsme se až večer a pak jsem se dívala na Milionáře z chatrče. :)
Takže, konečně to tu zase začne žít. Tenhle školní rok stojí za nic, ale blog je jedna z těch mála věcí, které mi zbyly. Takže ho rozhodně nebudu zanedbávat.
Nového designu jste si asi všimli. Je to moje dílo a vzhledem k tomu, že jsem na grafiku naprosto levá, není to nejhorší výsledek. Pějte na mě ódy. :D
No, tahle povídka je taková blbůstka, kterou jsem napsala z chvilkového rozmaru. :) Nečetla jsem ji po sobě, bojím se. Ale jak kdosi řekl, názor nech na čtenáři, a tak to tedy bude.
Pokud zanecháte kladný komentář, budu moc ráda. :)
A nakonec... happy zombie Jesus day! (No co, jsou Velikonoce.)

Hrdinové na scéně

17. april 2011 at 14:30 | The |  Kecy v kleci
Zdravím, jdu si zase postěžovat. :D
Blog.cz mě naprosto vůbec neposlouchá, to, co je nahoře pod rubrikami již dávno neplatí a ono nic a nic. V administraci je to tak, jak to má být, na blogu tak, jak nemá. Už mi z toho jde hlava kolem.
Takže pár důležitějších změn - odkaz na povídky není platný, hodí vás pouze do rubriky s originálními jednorázovkami. Takže, chcete-li si dál číst moje výtvory, jděte >sem<.
Tak. Což mi připomíná, že jsem rozepsala novou kapitolovku. U odkazu výše ji hledejte s názvem Nesmělá. Pokud komentáře, prosila bych na Wayce, kam je odkaz. A pokud by nějaké byly, budu vám strašně vděčná. :)
.
Teď bych sem obyčejně hodila písničku, ale objevila se další chyba v Matrixu. Vždycky, když ji sem vložím a pak se pokusím něco napsat, spadne celý prohlížeč. Mám já to s tou elektronikou ale trápení. Bude jen odkaz, no.
Chtěla jsem se původně vypsat z toho všeho, co mě teď trápí, ale pak jsem si řekla, že vás nebudu zatěžovat. Už jsem se vyplakala na rameni třem lidem a vy si prostě nezasloužíte být obtěžkávani mými starostmi. Tímhle se omlouvám těm třem, že to museli poslouchat.
Teď ovšem napíšu něco jiného - a bude se to týkat psaní fanfiction (a možná nejen FF). Sama nejsem žádná úžasná spisovatelka, která by si zasloužila ovace a rudý koberec a zapsala se do srdcí mnoha pubertálních dívčin a chlapců... ale co je moc, to je moc. Včera, hned po tom, co jsem dopsala první kapitolu té mojí šílené slátaniny, jsem se jala brouzdat po internetu. A veřte neveřte, moje oči měly tendenci vypadávat a hrůzou se mi ježily chloupky v zátylku.

A co naše budoucnost?

11. april 2011 at 14:24 | The |  Kecy v kleci
Salut, mes amies.
*začala si hvízdat* Omlouvám se za tu dvoutýdenní pauzu. Nebyla zamýšlená a samotnou mě to znechucuje. Jak bylo řečeno v diskuzi s Tatra.nkou: "Jdu napsat článek, umírá mi to tam." "Ne, nezmírá. Tam už je to dočista mrtvý. Obživ ho!"
Takže... oznamuji velké zmrtvýchvstání!
Radujte se, veselte se, Theyalin vás bude nadále trápit svými (nepříliš) smysluplnými články. :)
Menší dodatek k úvodu: Vy, kteří se účastníte spisovatelské soutěže, asi vás majznu baseballovou pálkou po hlavě. Vyhodnocení už by dávno bylo (zas tak líná nejsem), ale kdosi, čti většina, mi svoje práce ani neodeslala! Šup do práce, už jsou to víc jak dva týdny! Nemůžu udělat vyhodnocení s minimem charakteristik. A proč to za to stojí? Příští kolo bude mít mnohem zajímavější zadání ;) Tohle je jen překážka k překonání.
Tak tedy. Dneska to bude menší zamyšlení. Nad budoucností, to hlavně, ale co by byla budoucnost bez minulosti a přítomnosti? :)
Omlouvám se, že je to poněkud chaotické a také za ty překlepy, ale jsem nemocná, mám horečky a jsem ráda, když napíšu aspoň pár vět. Možná jsem se někdě špatně vyjádřila a možná během dne ještě něco opravím - pokud budu mít nervy to číst znovu. :)