May 2011

Divadelní hra

26. may 2011 at 19:35 | The |  Fanfiction jednorázovky
Radujte se, veselte se, Theinka má zpátky internet!
Ano, tentokrát viňtě UPC za moji neaktivitu, protože hádejte, kdo nám vypnul net i přes to, že jsem ho zaplatili?
No nic, tentokrát zase povídka, ovšem fanfiction na Naruta. Na tenraii už je vyvěšená delší dobu a chtěla jsem ji dát i sem, a pak hádejte, co se stalo :)
Takže tu to je, zkažené mými verši, jelikož básnit neumím. Zároveň bych měla krátký vzkaz pro ty, co Naruta neviděli: Klidně si to přečtěte. Význam technik je vysvětlen níže a jinak by to mělo být snad v pohodě, až na to, že poslední část se odehrává hodně podle děje anime. (A mimochodem, ty dvě části jsou od sebe časově docela vzdálené - vzhledem ktomu přeskoku děje.) Ale vážně nevím - snad byste si to mohli užít i tak :)
Zároveň, dneska odjíždím na vodu, takže aktivní budu v pondělí. Svatosvatě slibuji.
Tak zatím sayonara, moji drazí, a budu ráda, pokud se vám povíka zalíbí :)

Romantické drabble pro Majdu

20. may 2011 at 19:23 | The |  Dle vašich nápadů
Hahaha, Theinka se tu tak dlouho neukáže a pak přijde zase s prosíkem. A opět s drabblátkem.
Moji milí, no tak, odpusťte mi, mám toho moc a navíc jsem povinna psát fanfiction, aby mě moje spoluautorka nezlynčovala ;D A samozřejmě je tu ještě škola, pak závěrečné zkoušky z hudebních nástrojů a tak dále a tak dále. Poslední měsíce před prázdninami jsou věru hektické. :)
Takže kdyby vás zajímala má FF tvorba, jděte sem a případně - komentář vždycky potěší. Ačkoliv je to v rozcestníku, pochybuju, že to tam někdo čte. :D No nic.
Zoět k drabble. Taková menší romantika, asi poměrně tradiční a je věnovaná Majdě, která mi zadala slova, tedy: francouzský, křídla, dáma, gerbera, ťukání.
Opět platí to, co v předchozím díle - celé to bylo stvořené narychlo, prostě jsem si sedla k počítači, napsala a zveřejnila. Takový ekvivalent veni, vidi, vici.
Já vím, že tahle předmluva je dneska strašně nesmyslná. Mám toho jednoduše moc. ;)
Snad už jen - doufám, že se vám to bude líbit.

Mýdlová bublina

7. may 2011 at 8:06 | The |  Dle vašich nápadů
Still there, dears!
Aneb ještě jsem neumřela. Ale... nemám toho málo. A strašně mě mrzí, jak zanedbávám blog... zase ale píšu Nesmělou, což je stejně jedno, protože to nikdo nečte, jenže... :D
No nic. Říkala jsem si, co bych asi tak měla napsat a když jsem se podívala do dokumentu s názvem "Drabble requests", bylo mi to jasné. Jenže moje múza právě odjela někam na Tahiti a tak jsem tu zbyla sama samotinká, neschopná něco vyplodit. A podle toho výtvor vypadá - byl dílem dvou minut, protože zatímco píšu tenhle článek, čas utíká a já budu muset zase běžet.
Za chvilku totiž odjíždím na chalupu udřít se k smrti, ale v neděli jsem tu zas a tentokrát aktivní.
Bwahahá.
Takže, tohle drabble je pro milou Mňouklu&vymňouklu, která mi slova zadala už dávno, ale já děravá hlava na to zapomněla. Ale co se říká - lepší pozdě nežli později, no ne?
Zadaná slova byla bublina, duha, tma, lesk, slza. A jak už jsem psala, tenhle výtvor byl strašná rychlovka a tak to taky vypadá, omlouvám se. :)
Ale stejně - pokud se to někomu bude líbit, budu ráda.
P.S. Blog.cz mě nějak neposlouchá. Drabble se nchce oddělit od zbytku textu. Až se vrátím, zkusím to opravit. :)