Náhodná emoce číslo 6985642

3. june 2011 at 17:35 | The |  Watashi
Vezměte mě někdo pádlem po hlavě. Yaoi pádlo nebo to normální je sice závažná otázka, ale je mi to upřímně jedno.
Zatraceně.
Aneb děti moje, pro uchování vašeho duševního zdraví se bojte tenhle článek číst. Je to tak odporná směska pocitů, až se stydím. Jenomže občas se člověk prostě musí vypsat, není-liž to pravda?

A řekněme si to pěkně na začátek. Nenávidím to, jak se mi poslední půlrok všechno vymklo z ruky. Nestíhám naprosto nic, udělala jsem milion chyb a vůbec, kdybych byla nějaká moje kamarádka, už bych vzala sbíječku a vrhla se na sebe.
Vlastně, mám chuť to udělat, i když jsem to jenom já.
Abych řekla pravdu, mám dost. Tímhle školením rokem jsem si všechno úspěšně pohnojila, a tak se teď stačí jít ožrat do hospody, pak se předávkovat perníkem a všechno bude v pohodě, že ano.
Chci být zase ta malá, nevinná holčička, která se vždycky těšila na Ježíška. Která se bála čerta, když bylo šestého prosince, a na kterou nebylo tolik ječeno.
Chtěla bych být tou holčičkou, která nic nevěděla o rasismu, homofobii nebo šikaně. Zpátky v těch dobách, co pro mě znamenalo slovo sebepoškozování? Nic, zhola nic.
Když to píšu, je mi do pláče.
Je sice pravda, že z toho všeho jsem měla sklony snad jen k sebedestruktivním závislostem, a tím to haslo, jenomže kolem mě se netočí celý svět. Spíš bohudík než bohužel.
Proti problémům jako jsou drogy nebo bulimie jsem očkovaná, a to ne málo. Víte, jak to bolí, mít kamarádku anorektičku? Víte, jak moc prázdnoty jsem cítila, když se někdo od nás ze třídy žertem zmínil o tvrdých drogách? (Ano, lidé drogově závislí mi také nejsou neznámí.) Víte, jak to ve mě vřelo, když se někdo smál kamarádovi, že je gay?
A víte, jaká bezmoc a prázdnota se ve vás rozlije, když se jeden z nejbližších přátel začne žiletkou řezat?
Ach bože, tenhle svět, to je to pravé peklo.
A já bych si přála, abych o tomhle vůbec nevěděla. Abych neměla sebemenší tušení, co se dělo za druhé svatové války, abych nechápala, co všechno se ve světě děje.
Občas mám chuť řvát. Vykřičet ze sebe veškerý ten vztek a bolest, a pak se zahrabat pod peřinu a zaspat celý den.
Jenomže...
...to nejde.
Ale nemůžu zase říct, že celý můj život je jenom černá skvrna a nejsou v něm chvilky světla. Vlastně, toho světla tam málo není, jenomže proč mi v takovýhle chvílích zakryjí to dobré a polykají štěstí jako černé díry?
Tímhle objímám všechny osoby, díky kterým se směju.
Tímhle se omlouvám všem klubům, ve kterých jsem, protože je nestíhám, prostě to nedávám. Už nemám takový zápal jako na začátcích, už nejsem tak energická a hlavně, vždycky zklamu čtenáře.
Sakra umlčte mě už někdo.
Musím něčím zvednout kvalitu článku, jinak se budu cítit provinile.
Už dlouho tu nebyly moje obrázky, viďte? Tak alespoň jeden... :)


Hm, hm. Tak to je mnou nakreslený Naruto Uzumaki, blonďatá natvrdlá lama, kteá je přesto mou oblíbenou postavou.
Však já bych na to anime neměla takovou obsesi, kdybych nezačala psát fanfiction, věřte mi.
Pastelky a fix. Nula jednička.
A mimochodem, ty hlody v tomhle článku můžete s klidem ignorovat. A hlavně, něco už stejně brzo nebudu myslet vážně, takže... ne, opravdu, věřte mi, jsem přetažená. Ale ten článek jsem napsat potřebovala.
Theyalin

 

1 person judged this article.

Comments

1 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 3. june 2011 at 18:17 | React

Priznám sa, článok som nečítala (už som pri tom, vypínať pc..ide búúúrka :D) ale obrázok je parádny. Naruta mám aj ja celkom rada :D Akurát tie svetlé vyblednué farby sú trochu..vyblednuté...to spravil skener?

2 nel-ly nel-ly | Web | 3. june 2011 at 18:32 | React

je to broučínek :) a krásnej, až hamba...jenže i tak blbej
jo, přiznávám, taky jsem četla jen pár odseků, potřebovala bych nějakej zkrácenej výtah, nic nestíhám O:)

3 Lizz Lizz | Web | 3. june 2011 at 18:41 | React

Zdravím,
Naruto je povedenej a k tomu článku... Jo, je to šílený, co se tady kolem všude děje. Jeden by si doopravdy skoro až přál zmizet navždy z povrchu zemského nebo se aspoň vrátit do dob, kdy ho nic z toho, co teď netrápilo. (Jde to vůbec? Když si tak zavzpomínám... Hm.. xD)
Tak nebo tak, držím palce, aby se to zlepšilo a aby lidi, co se díky nim směješ byli vždy blízko tebe, když je budeš potřebovat ;)

4 Soifong Soifong | Web | 3. june 2011 at 18:44 | React

Děkuji, že už mi dáváš pokoj.

5 Annie* Annie* | Web | 3. june 2011 at 18:50 | React

ooo nádherný blog máš,ten lay je krásný nebo-li obrázek :).chválím :)

6 Wicky Envy Leviathan~♥ Wicky Envy Leviathan~♥ | Web | 3. june 2011 at 18:57 | React

XDD Awh,aaa šupovo napísane XD sakra,na mna dosť často chodia podobne naladky XD jeeeemin....si v podstate všetko čo mi rtá v hlave napísala do tochto článku XD arigato~inač obrázok veľmi pekný XD naruta už nepozeram ale to je jedno XD maj sa

7 The The | Web | 3. june 2011 at 19:14 | React

[1]: O nic jsi nepřišla, byl to jenom výlev emocí. Ale za pochvalu moc děkuju, od tebe to pro mě vážně hodně znamená. :) Tvoje obrázky obdivuju už strašně dlouho.
[2]: Je to broučínek, je krásnej, a v shippu dokonce přestává být tak blbej. To se zlepší.
Zkrácenej výtah? Dojem ze zkaženýho světa, drogy, bulimie, sebedestruktivní závislosti a spoustu depresivních hlodů. No. Možná bych tu náladu ještě měla, kdyby nepřispěchala Mon. ;)
[3]: Děkuju. :) Je to hrozný, vždycky, když nad tímhle přemýšlím, je mi buď do breku nebo jsem vzteklá. Většinou to první. Každopádně, chci zpátky do doby, kdy mi bylo pět! :D
Zlepšilo, to mě jen vždycky přepadnou takový nálady :)
[4]: Milá Soifong, řekla jsem ti něco otevřeně jenom jednou, to ostatní už byly jen reakce na tvé komentáře u mě. A pak u tvého Blacklistu. Podívej - co takhle to všechno nechat plavat?
Omlouvám se, že jsem vyjela, ale tvoje nadávky mě vážně vykolejily.
Nemám zájem o to, rozpoutávat hádky.
[5]: Děkuji ;)
[6]: Arigato :)

8 Lucy Lucy | 3. june 2011 at 19:17 | React

K majznutí mám jenom dětský žlutý plastový pádlo, chceš? :)
Ne, teď vážně. Taky bych se chtěla vrátit do dob, kdy největším problémem bylo, jestli bude k obědu rajská, nebo svíčková. A myslím si, že jsem si krásy té doby nevážila. děti pořád chtějí být velké a dospělé, zatímco dospívající a dospělí chtějí být dětmi. Prostě platí, že člověk pozná co měl až tehdy, když to ztratí. Howgh :)

P.S. Na Naruta nekoukám, ale obrázek se mi líbí :)

9 Soifong Soifong | Web | 3. june 2011 at 21:08 | React

[7]: Ano, omluvu příjmám. V tomto mívaj hokej i inteligentní lidé :-D

10 Zisi Zisi | Web | 4. june 2011 at 13:21 | React

Já jsem četla. No, zprvu jsem tě jen litovala-anorektičku žádnou neznám a jakékoli drogy se mi obloukem vyhýbají, ale pak přišla zmínka o sebepoškozování. Asi to sem tak úplně nepatří, ale jedna z mých nejlepších kamarádek je bláznivě zamilovaná do kluka z vedlejší třídy...už dva roky :( Člověk by řekl, že se to vyřeší, že ji to přejde...ale vůbec to nevypadá, že by náš příběh měl nabrat směr happy end...spíš naopak. V poslední době se naše kamarádka nejspíš uchýlila k pomoci 'železného kamaráda'...říkala mi, že se jí chce vždy zvracet, když jen myslí na to, že by jí to pomohlo, ale...pak že jí to  prostě pomůže...
Tímhle se ti, naše drahá a milovaná The, snad jen snažím poněkud neobratně naznačit, že rozhodně nejsi sama. Co já vím, tak minimálně Nara-senpai (vidíš, jak jí kvůli tobě už říkám?! :)) bude jednou z těch, co tě rozesmějí, ne? A i když jsme se spolu nikdy nijak nezkontaktovaly, já ti budu posílat pozitivní myšlenky, protože to pomáhá. Určitě přijde lehčí období, tomu věř, dattebayo ;-)
...
No vidíš, co ti tady píšu? Pokud se po tomhle nezačneš posměšně smát a ťukat si na čelo (a myslet si o mě své) tak už vážně nevím, kam ten svět spěje
...
S láskou Tvá věrná čitatelka Zisi

11 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. june 2011 at 13:33 | React

Ale ale, depkařka je tuu. xD
Pádlo máme možná ve sklepě, ale bude ti muset stačit, letos na něj hodlám dopsat menší věcičky nesmyvatelnou fixou. 8)

Já teď taky řeším menší krizi
za a) Čas. Vůbec nic nestíhám a  jsem ráda když každý den odpovím Yone/Kinixuki na jeden komentář.
A ten druhý nebudu patlat sem, do komentáře o tobě. xD

Kamarádka anorektička dobrovolně? Tak je to asi její volba, ale najdu si správnou cestu, určitě.
Druhá světová válka? Co bylo, bylo, radši na to vůbec nevzpomínej a přemýšlej o zítřku. ;)
.. K sebepoškozování? o_o Ty ses někdy řezala? O_O

Vidíš to, celé to máš z toho že máš přátele. xD Já mam jednu kamarádku s kterou to tak vážně nemyslím a zbytek? Zbytek kreslím, píšu! Svět je s tužkou krásné místo. :)

Což se dostávám i k obrázku, a to že Naruta(celkově anime) zrovna nemusím, tak tenhle obrázek chválím, moc se mi líbí a ten lineart udělal své. (Avšak scanner také, máš některé barvy trochu pobledlé. :( )

12 The The | Web | 4. june 2011 at 13:53 | React

[8]: Chci! ;)
Rajská nebo svíčková nikdy mým problémem nebylo. Ta odporná červená omáčka mi nechutná :D Jinak pravda pravdoucí, vždycky, když si vzpomenu na primu, začnu mlátit hlavou o stůl. I na ty doby před tím. Ale Lucko? Díky.
[9]: :)))
[10]: Ajta krajta, to s tím železným kamarádem sakra dobře znám, z obou pohledů. Asi nemám co radit, ale když při ní budeš stát, snad se to zlepší. Ale... nevím, je to strašně složité, protože každý má tu psychiku trochu jinak postavenou. Ta bezmoc s trochou zoufalství je každopádně na každé straně bariéry.
Já jsem ráda, že mám přátele, kterým můžu věřit a kteří mě rozesmějí, ale občas na mě padne takováhle nálada. Protože si někdy vážně říkám, jestli se pohybuju v divné společnosti nebo jak?
Dattebayo! I do believe it. ;)
Ten svět spěje.. nevím kam, ale nesměju se ani si neťukám na čelo. Děkuju. :)
Ak.
[11]: Depkařka? Honem s ní pryč, když to po sobě čtu, říkám si, že tyhle nálady jsou vážně šílené. Věcičky? Tuším, tuším... máš mou plnou podporu. ;)
Čas je ta nejhorší krize, člověk by snad i vraždil za hodinu navíc :D Ale klidně patlej, tvoje komentáře čtu moc ráda :)
Dobrovolně, ale kdo to nedělá dobrovloně, hm? Úplně mě zničilo, když jse mji viděla po dlouhý době, jak byla vyhublá. Jako asi tak - doufám, že se z toho vyhrabe, protože tak často se nevídáme...
Druhá světová je kapitola historie, nad kterou přemýšlím snad nejvíc. Je těžký an to nemyslet, když chci o tomhle časovým období napsat povídku, Yu. :)
K sebedestruktivním závislostem snad jen tolik - nebudu to rozpatlávat tady, ale ano.
Svět s tužkou je krásné místo. A s tvými obrázky ještě o trochu víc ^^
Jo, skenr to zmrvil strašně :/ Ale dík.

13 Taychi Taychi | Web | 4. june 2011 at 19:00 | React

Člověk by se ze svého okolí nejraději posral...
Já se kolikrát jen tak rozpláču. Ani nevím proč...

14 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 4. june 2011 at 19:40 | React

Ale notak. Určitě si to nepohnojila moc. Tvůj smutek z drog, anorexie atd. chápu, vždyť jsem o tom mluvily. Ale vzpomeň si na Krávotlačku, třeba. :)

15 Hanyuu Hanyuu | Web | 4. june 2011 at 23:37 | React

Nemám ráda Naruta... jediné, co ho chrání před tím, abych ho úplně zavrhla je to, že je blond :D:D
Ale obrázek se ti vážně povedl... řekla bych, jeden z nejlepších, co jsem tu viděla :).
Ale hele.. co je s tebou? Se vždycky "záhadně" odpojíš, když ti napíšu.. začínám si to brát osobně :D:D:D:D

16 Hanyuu Hanyuu | Web | 4. june 2011 at 23:43 | React

hej... ale právě odcházim.. :D:D takže jestli se připojuješ kvůli mě, tak ani nemusíš :D:D:D

17 Kate Kate | 5. june 2011 at 10:01 | React

No, každejai  se občas potřebuje vypsat. Je to smutný a musí být těžký se s tím vyrovnávat :/ :(
..uvědomuju si že třeba někdy řeším blbosti a přitom jsou na světě lidi který mají skutečný problémy :( třeba ta anorexie, sebepožkozování.
Obrázek se mi íbí :)

18 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 8. june 2011 at 20:58 | React

[12]: Nedepkuj. :( Připadáš mi skoro jak emouš. xD

Chceš to vyfotit/svézt se s pornopádly? :3 (Jo, tak tomu budu říkat! xD Pornopádlo. 8D)

To mi povídej, já jsem schopná tu sedět do rána, kdyby mě otec nevyháněl. xD Jestli mě tu nebude nechávat přes prázdniny, tak se moje pádlo pomstí.

To je milé, že tě baví číst takové hovadiny hloupého děcka. xDD

No.. Ti lidé co nemají na jídlo. D8
Anorexie je dřinaa, poraď jí prášky, bude hubená natotata. x,D Ne, to jsem samozřejmě nemyslela vážně, je ode mně hloupost o tom vůbec vtipkovat. x_x Promiň.

Povídka? Tak to asi budu čekat kruťák, žádnou Hetalkovou uchylárnu, co? x,D

Hej! Nesmíš. Jestli to budeš dělat tak uvidíš! >:( Nemám ráda emouše, ale ještě horší jsou ti, co si ubližují. x_x A většinou kvůli hloupostem.

Ba co s tužkou, s barvenými pastelkami se dá rozzářit.. Bílý zámeček, zlatá střecha, krásná louka, duha a jednorožci. <8D

Ale, dost s tou ironií, šetři, nezbude ti na celý život! Ale jednou budu umět kreslit - pak se všem vtipálkům pomstím. xD

Ne, fakt je to furt hezký, ale víš co, ta velká zrůda ničí obrázky. D8 ( A stejnak - je to hezký!)

19 Zarleslam Zarleslam | Email | 30. october 2017 at 2:03 | React

cheap viagra no prescription
http://vigraforsale.net - viagra for sale cheap
  no prescription india generic viagra
<a href="http://vigraforsale.net">viagra for sale in usa
</a> - buy discount viagra
buy viagra online safely

20 Loziscom Loziscom | Email | 5. november 2017 at 4:22 | React

cialis 10mg or 20mg name
http://pharmshop-online.org - generic cialis
  cialis for daily use side effects views
<a href="http://pharmshop-online.org">generic cialis
</a> - cheap generic cialis usa no prescription
cialis faq

21 Timothydraks Timothydraks | Email | Web | 12. january 2018 at 15:43 | React

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/ooZHo68r

how to make money online with my laptop, how do i make money on youtube, make money writing non fiction, ways to make money online at 16, can you make money from ads on youtube, how to make money online through football betting, how to make money selling food from home, moneygram transfer agent
, credit card offers balance transfer no fee, how do survey sites make money, how to earn extra money from home fast, online make money by click ads, how much have you made playing online poker, can you really make money playing poker online, making money with online store, axis bank account transfer request form, how to make money from video games on youtube, virgin credit card balance transfer to current account, make money online 16 year old
, mohegan sun online bonus code, how to make money playing poker, win money games online, how to earn money online in hindi language, harrahs casino online legit, online casino usa accepted, zodiac casino online review, casino royale online sa prevodom filmoljupci

22 GerazdDog GerazdDog | Email | 16. march 2018 at 22:04 | React

cialis for women does it work replies / views
http://walmartcialis.shop - cialis over the counter at walmart
  cialis 20 mg street value replies
<a href="http://walmartcialis.shop">cialis over the counter at walmart
</a> - cialis information sheet users browsing this forum
poppers cialis and meth

23 Thozassab Thozassab | Email | 3. april 2018 at 13:03 | React

viagra testimonials
http://rxviagracan.com - viagra pills for sale online
  viagra 20mg canada our newest member
<a href="http://rxviagracan.com">viagra for sale
</a> - viagra vs. viagra
viagra daily dose

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement