September 2011

Slohy dnešní i minulé

20. september 2011 at 23:53 | The |  Knihovnička povídek
Dobrý večer přeji... vlastně, až tohle zveřejním, bude určitě už ráno.
Ten název zní na moje oddychové články docela zvláštně, že? To je tím, že jsem se rozhodla to tu maličko oživit a pobavit vás tím, že jsem vytáhla sešit z loňského a předloňského školního roku, a s grimasou, která se pohybovala na hraně nevěřícného úšklebku a blahosklonného úsměvu, jsem si přečetla pár svých čtvrthodinových nebo desetiminutových slohů. Upřímně mě mrzí, že nedostáváme zpátky slohovky, protože si na některé pamatuji, a můžu říct, že jsou na lepší úrovni. Ale... co. Pojďme na moje začátky.
Názor si udělejte sami, k určitým odděleným celkům nebudu dodávat většinou nic. Vím, že některé formulace jsou kostrbaté jak blázen, že něco je psané příliš šroubovaně a něco zas až moc jednoduše, jenomže... byl někdo z vás od začátku dokonalý? :)

Drabble - Práce v kanceláři pro Taychi

1. september 2011 at 21:50 | The |  Dle vašich nápadů
Okay, jsem tu zase, po prvním školním dni, který byl fajn, ačkoliv mám znatelně méně času, a to ještě ani pořádně nezačala výuka. No, naše třída se už zítra učí, takže je to vlastně ukvapené tvrzení.
Moji drazí, myslím, že tenhle školní rok se opravdu neobejde bez kafe a bez spousty dobré muziky a pevných nervů. Zatímco si v tuhle pozdní hodinu tiše prozpěvuju s Poety nebo s MCR, s hudbou z reproduktorů, která už tak tichá není, vzniklo další drabble. Je to tedy double drabble a to proto, že milá Taychi mi zadal slov o maličko více. A vzhledem k tomu, že doubly píšu běžně, tak tady máte. Není v tom tolik příběhu jako v ostatních, ale člověk nemůže mít všechno. Snad se někomu zalíbí. :)
Chtěla jsem tři až pět slov... no, a dostala jsem jich sedm. A co jsem na to řekla?
Challenge accepted!
Pověstných sedm slov tedy je: kafe, hrob, nehet, blesk, zub, stůl, korálky. A měla bych vás varovat, protože se mi to lehce zvrtlo ve fanfikci - myslím, že už ale poznáte, o koho se jedná, jelikož tahle poblázněná postava známá je. :)
xoxo
Theyalin